قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » مشاركت مردم در شهرسازی، پایه های شهرسازی را قوام بیشتری می بخشد .

به گزارش سلام پاوه :شهردار پاوه گفت ، شهرداري از تاريخ 10 مهر 92 در اجراي ماده 55 قانون شهرداري ها و در راستاي رفاه حال شهروندان و افزايش ضريب رفاه عمومي ، توسط مأمورين خود نسبت به رفع هر گونه سد معبر در خيابان ها و پياده روهاي شهر  و جلوگيري از ساخت و سازهاي شهري بدون مجوز و پروانه ساختماني اقدام جمال ابراهیمیخواهد نمود .  

شهردار پاوه با اشاره به اينكه مشاركت مردم در شهرسازي، پايه هاي شهرسازي را قوام بيشتري مي بخشد گفت : فراخواندن مردم به مشاركت در امور شهر و محله سكونت، از جمله تئوريهاي مديريت مشاركتي است .

به گزارش روابط عمومي شهرداري پاوه ، جمال ابراهيمي گفت : مشاركت و مديريت شهري و در مقياس كوچكتر مديريت محله اي پديده جديدي نيست و با رشد شهرنشيني و به دنبال آن تغيير الگوهاي مشاركت، لزوم بازبيني در اين مفهوم و ارائه الگوهاي متناسب با نيازهاي امروزي شهروندان، كاملاً محسوس است .

 وي با اعلام اينكه هر شهروند ساکن  در این شهر می­تواند با مسوولیت­پذیری بیشتر، گامی کوچک برای حل  مشکلات موجود بردارد افزود : زندگی در پاوه درحقیقت حیات هر یک از ماست .

جمال ابراهيمي اظهار داشت :  شهروندان با پذیرش مسئولیت در قبال شهر پاوه به عنوان خانه دوم خود  ، در جهت مشاركت نظافت و زيبايي شهر به ويژه محله سكونت خود و رفع هر نوع آلودگي ديداري  ، نحوه جمع آوري زباله هاي شهري با كارگران خدمات شهري ، رفع هر نوع سد معبر اعم از پارك خودروهاي ميوه فروش در ميادين ، اجناس مغازه ها در پياده رو و دپو نخاله ها ساختماني در معابر ، اخذ مجوز و پروانه ساختماني از شهرداري براي هر نوع ساخت و ساز در راستاي عدم تعرض به حريم هاي عمومي كوچه و خيابان و رعايت فرهنگ شهروندي و حقوق ديگران نسبت به محيط پيرامون شهري تلاش و با مشاركت خود موجبات رشد و پيشرفت و تعالي شهر را فراهم سازيم .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |