قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » افزایش ۶۴ درصدی اعتبارات شغلی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد

به گزارش سلام پاوه : مدیر کمیته امداد شهرستان پاوه از افزایش ۶۴ درصدی اعتبارات شغلی به مدد جویان تحت پوشش این سازمان در شهرستان پاوه خبر داد.

لقمان انفرادی در گفتگو با خبرنگار سلام پاوه اظهار داشت : فعالیت کمیته امداد در سال جاری که بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به نام اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال مزین شده به سوی ایجاد کسب و کارهای پایدار برای مددجویان سوق می یابد.

وی افزود : هدف کمیته امداد از اعطای تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت حمایت این نهاد ایجاد کسب و کار زود بازده و پایدار برای آنان است.

مدیر کمیته امداد شهرستان پاوه با بیان اینکه در سال ۹۵ بیش از ۵۱ میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال تسهیلات شغلی به مددجویان تحت حمایت در این شهرستان پرداخت شده، گفت: این تسهیلات برای ایجاد ۳۴۶ طرح شغلی به صورت کاملا قرض الحسنه و با اقساط بلند مدت در اختیار مددجویان پاوه ای قرار گرفته است.

انفرادی تصریح کرد: اجرای طرح های اشتغال در سال ۹۵ نسبت به سال قبل از آن از رشد ۴۱ درصدی برخوردار بوده است.

وی همچنین به تامین تسهیلات اشتغال از محل اعتبارات بانک های عامل و منابع داخلی امداد اشاره کرد، افزود: ۴۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از میزان تسهیلات اشتغال پرداختی در سال۹۵ از محل اعتبارات بانک های عامل و مابقی آن از منابع داخلی امداد تامین شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان پاوه اظهار کرد: اعتبارات شغلی اعطایی در سال ۹۵ بیش از ۶۴ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال ۹۴ داشته است.

لقمان انفرادی اظهار امیدواری کرد: تسهیلات شغلی بیشتری در سال۹۶ نسبت به سال ۹۵ برای ایجاد فرصت های شغلی به مددجویان پاوه ای اختصاص داده شود.

انفرادی با اشاره به اینکه هم اکنون واحد خودکفایی کمیته امداد شهرستان پاوه مابین دفاتر کمیته امداد سایر شهرستان های استان در زمینه جذب اعتبار و اجرای طرح های خودکفایی در جایگاه دوم استان قرار دارد، تاکید کرد: فعالیت کمیته امداد در سالی جاری که بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به نام اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال مزین شده به سوی ایجاد کسب و کارهای پایدار برای مددجویان سوق می یابد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |