قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » انتقاد نادری از وضعیت نامناسب خیابانهای پاوه /برای خیابانهای پاوه با ۸ کیلومتر، ۳۵۵ تن قیر اختصاص داده ایم

به گزارش سلام پاوه :شهاب نادری امروز در پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته در پاوه ضمن تبریک سال نو با اشاره به گزارش عملکرد خود در طول کمتر از یکسال اظهار کرد: از تاریخ هفتم خرداد ماه که به عنوان نماینده رسمی خدمتگزار مردم بوده ام، هشت بار جهت خدمتگزاری بهتر و بیشتر به مردم شهرستان، در پاوه حضور یافته ام.

نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس افزود: لازم می دانم که معذرت خواهی نسبت به کل مردم اورامانات به جهت تاخیرات در سفر شهرستانی، بدلیل عضویت در کمیسیون های مختلف اقتصادی ، تلفیق ، فراکسیون دبیر اهل سنت ، نائب رئیس فراکسیون گردشگری و دبیر فراکسیون ایرانی و خارج کشور در مجلس را ، داشته باشم.شهاب نادری

وی با اشاره به فعالیت کمیسیون تلفیق در مجلس گفت: در مجلس برنامه تلفیق ۵ ساله برای این مملکت وجود دارد که کل نمایندگان مجلس با برگزاری رای گیری ، ۴۵ نفر را به عنوان عضو کمیسیون بودجه و تلفیق جهت برنامه ریزی برای مملکت انتخاب می کنند.

وی با بیان اینکه بنده نیز به عنوان خدمتگزار این مملکت، از کسانی هستم که در این برنامه کمیسیون تلفیق حضور دارم ادامه داد: این کمیسیون، کمیسیونی است که برای پنج سال با برنامه ریزی های سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی ، بودجه مملکت را تعیین می کنند.

وی افزود: بدنیال آن این تعداد اعضای نمایندگان، طی نشست هایی مختلف برنامه ای جامع الشرایط را تعیین کردند که از جمله این برنامه ها، طرح رزمندگان و معسرین و کسانی که واقعا بی بضاعت بودند، نزدیک به ۷۵۰ میلیارد تومان را به آنان اختصاص دادیم.

نادری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وجه تسمیه پاوه و وجود چند دیدگاه مختلف پاکی، شفافیت و صفا و پایداری و استواری برای آن گفت: ما مسئولین ، مدیون پاوه هستیم بدلیل آنکه این شهر پایتخت عرفان، علم و سیاست بوده است و شخصیت هایی چون ملا زاهد ضیایی تا روحانیون امروز همچون ماموستا ملا قادر قادری که رهبر معظم انقلاب در سفر خود به این شهرستان از ایشان به خوبی نام بردند، برای ما کافی خواهد بود.

وی با بیان اینکه در بحث علم و دانش هم این شهرستان ، شهرستانی تعریف شده در کل کشور است گفت: در کل کشور، دارالفنون در سال ۱۲۸۶ تاسیس شد که در بحث کتابت و علوم و منابع غیر رسمی، در خانه باغ ها و آثار بر جای مانده، در سال ۱۲۸۰ در این شهرستان، پاوه دارای علم و فرهنگ بوده است.

نادری افزود: اولین مدرسه رسمی هم در کل استان در سال ۱۳۰۵ دائر است و پس از آن ۲۸ مدرسه در سطح استان احداث شد که سه مدرسه از آنها در شهرستان پاوه بوده است و مسئولین و مملکت باید امروز مدیون رشادت های این مردم شریف باشند.

وی با اشاره به مشکلات شهر پاوه گفت: در پاوه هم قطعا مشکلات زیادی هست، مشکل مرز شهرستان که از دیرباز توسط عده ای تا اقلیم کردستان منفعت داشته است، چرا امروز ما استفاده نکنیم.

نماینده مردم پاوه و اورامانات گفت: مشکل در مرز شوشمی پاوه، ترافیک سنگین در این شهر با عدم تغییر و توسعه خیابان های شهر از سال ۱۳۳۵ تا به اکنون با وجود تردد چندین هزار خودرو در روز و چندین مشکل دیگر ،از مشکلات اساسی در پاوه می باشد.

نادری با اشاره به فرمایشاتی از مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه” مسئولین باید در خدمت مردم باشند و خیانت نکنند” گفت: رهبر معظم انقلاب امسال را نیز بدلیل آنکه در زمینه اقتصاد مقاومتی، مسئولین تحولی را انجام ندادند، با همان شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری کرد بلکه بتوانند در این زمینه گامهای موثری را بردارند.

وی گفت:بحث مرز شهرستان را مسئولین ما، امنیتی کرده اند، که به جای آنکه این دیدگاه را به گردشگری و توریستی تغییر داد، آن را امنیتی کرده اند، این در حالی است که اینجا تنها منطقه ای است که امنیت کامل را دارد که آن هم با وجود علما و روحانیت و نیروهای نظامی و امنیتی و خصوصا خود مردم برقرار شده است.

وی اظهار کرد: سرمایه گذاران این شهرستان هم ، سرمایه های خود را به خارج از این شهرستان که مزایای خاصی برای شهرستان را به دنبال دارد، انتقال می دهند.

وی تصریح داشت: من هر زمانی که در منطقه حضور یابم، خروجی و نتیجه حضور و پیگیری مشکلات را مد نظر دارم که باید حضور ما، خروجی مطلوبی را برای شهرستان ها داشته باشد.

وی با اشاره به بحث انتخابات نیز گفت: امروز بحث ، بحث انتخابات شوراها است و پیشنهاد من نیز این است که حضور حداکثری در پای صندوق های رای را داشته باشیم و از این مردم هم تقاضا دارم که کسانی را انتخاب کنند که واقعا شایستگی لازم را داشته باشند.

وی گفت: مردم است که نماینده، شورا و در نهایت شهردار را انتخاب می کنند، اما انتخابی که براساس عشیره ای خواهد بود ، اکنون نتیجه آن را در بیکاری ، اعتیاد و فساد جوانان که ره آورد خود مردم است، می بینیم.

وی با اشاره به فرمایشاتی از رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه ” خجلت و شرمندگی من نسبت به جوانان بیکار از خانواده های آنها بیشتر است” گفت: من از مسئولین درخواست دارم که در خدمت مردم باشند و خود را خدمتگزار مردم بدانند.

وی در پایان گفت: وضعیت داخلی شهر هم اعلام می کنم ، کل خیابان های شهر پاوه چه حتی آن کوچه هایی که قابل اسفالت می باشند، ۸ کیلومتر است اما ما ۳۵۵ تن قیر را برای این شهرستان داده ایم که با اسفالت استاندارد ۷ سانتیمتر، می توان ۶۴ کیلومتر را آسفالت کرد.

وی افزود: امروز که هرکسی به این شهرستان سفر می کند، بیان میکند که ایا واقعا اینجا شهر است که دست انداز و چاله چوله دارد؟؟

وی گفت: یعنی می توان که این موارد را اصلاح کرد و کارهای من هم براساس کارشناسی خواهد بود و مغرضانه نبوده و من هم از مسئولین انتقاد خواهم کرد چرا که اساس کار من مردم است و خدمتگزار مردم خواهم بود.

تهیه و تنظیم خبر : یاور اسکات مدیر سایت هزارماسوله

 1. شهروند

  نمی دانم هشت بار امدی پاوه کجا بودی. پیش شورای مشورتی اید امدی.نیامدی که درد مردم رابپرسی.

 2. به نمایند ه کارگران غار حسین

  گله مندیم مسول سایت چه دلایل دارد از در آمد غار نماینده آنرا باز گو نموده شما ساسنور نمودید چندین نفر در گرما وسرما خا ک محوط غار وبوی ز باله در ریه ما جا خوش کردوچرا ما شرمنده زن وبچه شویم آنها صاحب محل مسکونی شیک وماشین مدل بالا یک نفر این پول گم نکرد ؟؟؟؟؟؟آقای ش در استان برخود شماهارا فراموش نکردیم اگر تشخیص وآبرو مهم باشد استفا ، حق شما است وحداقل بگذارید آقای بالایی مدیر هدفش خدمت است مانع نشوید مثالی است با زبان شیرین هورامی می گویم (به ره وتیانی وازه ن،،،،،،،،،،،،،حه یاوبشلیی کون نه) مدیر سایت حق کارگران زحمت کش اقدام شاید پول گم شد پیدا شود نماینده تمنا داریم پیگری شود بدون معذورت وبا درایت همیشگی

 3. یحیی بهرامی

  حاتمی سرده -شارکم پاوه -ناشناس / عزیزان ۴۰ سال است در این شهر زندگی می کنیم نمی دانیم واقعا به قسم عباستان باور کنیم یا به دم خروس تو جیب ( ان شاء الله سوء برداشت نشه در مثل …) هنوز که هنوزه مهاجرمان می خوانید وقتی نماینده ای خدم از محروم ترین نقطه اورامانات با افتخار و با صداقت در خدمت مردم هستند این طوری برخورد می کنید اخه عزیزان شما کجا بودید که حداقل دوره قبل در مدت ۴ سال یک حرکت به سود و نفع پاوه انجام نشد و هیچ کس هم در یک جمله انتقاد نکرد ( تمام سایتها گواه این مدعا هستند) حال نماینده ای شریف و توانمند در ۹ ماه ۸ بار در شهرستان پاوه حضور فعال می یابند چرا بجای کمک و همیاری سنگ اندازی می کنید دیروز همانطور که خودتان می گویید خیل کثیری از مردم این شهر با عشق و علاقه با ایشان ملاقات کرده اند و قطعا این دیدارها به نتایج خوبی خواهند رسید سفارش حقیر به دوستان این است با اسم واقعی انتقاد کنید (قولوا الحق ولو علی انفسکم)

 4. حاتمی سرده

  جناب آقای شهاب نادری ار اینکه به شهر پاوه آمده اید همه ی ما شهروندان پاوه ایی بسیار ممنون هستیم.
  اما شما که در
  طول این چندما یا چندسال به پست مورد علاقه ی حودتون رفتید اکثریت مسئولین و رئیس ها را بر کنار کردید.
  خواهشن یک نفر دلیلی را برای بر کنار کردن آقای مسعود حسینی بیان کنید.
  شما می خواهید آقایان هوشیار عبدالله زاده بخشدار
  اردلان حاتمی بخشدار
  پرویز ایده پور فرماندار
  دنبال کارهایشان هستیدکه این افرادرا برکنار کنید.
  در شهری ……………………………….
  اما شما دیروز در نماز جمعه گفتید انتخابات شورای شهر جلوتر هست هیچ فرد با تعصب رای ندهد؟؟؟
  اما بنده می خواهم برای شما بیان کنم که چرا آقای انوربکامیری در شهر ثلاث باباجانی همراه با روستاهایش حدودا۱۱۵ رای آوردند این هم یک تعصب است.
  پس شما با تعصب به شغل نمایندگی رفته اید.
  و اما مطلبی که بسیار مهم بود که از شورا و شهرداری گلایه مندی کردید؟؟
  شما درمطلب هایتان را به صورت عشایری صحبت کردید و شورای شهر نیاز به پاسخ عشایری ندارندددددد.
  اما بنده از آقایانی که دیروز در خانه ی آقای امیر حاتمی بودند گلایه ی مندی می کنم.
  آقای …………بسیار بد بود که جناب نادری شما را از ………..برکنار کردند وشما دیروز پشت سر ……….. بودید که معتلین…. شما را رئیس اداره ی …….. بکند.

 5. هجیج زلزله زده .ش

  بااین مسول گردشگری هزار ماسوله هم به فراموشی سپرده شده مدارک انتقاد صاحب سمت وشهروندان انتقاد از کل سایت ها جذب جوانان بیکار از طریق گردشگری از برنامه کاری خود خارج وخیال ما هم راحت می شود چون چندین سال با این مسول چقدر جوان بیکار جذب واقعی کار شدند هیت جهت بررسی وبی طرف موارد را ثابت خواهد شد و…..

 6. شهروند

  شاید بخش کوچکی از ترافیک پاوه مربوط به کم عرض بودن خیابان ها باشد اما مشکل عمده پز دادن و به رخ هم کشیدن ماشین هاست به طوری که بعضی از افراد برای طی یک مسافت صد متری از ماشین شخصی استفاده میکنند.مشکل از فرهنگ ماست متاسفانه

 7. شاره کم پاوه

  توکه قیررونگرفتی واسه پاوه،مردم کاغذسفیدرومیخونن،مخصوصامردم پاوه،جنابعالی توپاوه هیچ گونه قرب وجایگاهی دیگه نداری،بروبه بقیه شهرهات برس

 8. ناشناس

  استاد گرامی. لطفا یا ماشین حسآب تان را عوض کنید یا حساب گرانتان را. پاوه که فقط شهر پاوه نیست. با چند تن قیر. یادتان نرود نوسود نوشه باینگان و هزاران روستا و… . مشکل ما قیر نیست آقازاده. بیشتر دقت کن یا عینکتان را عوض کنید. بعید هست این چنین حرفهای خنده دار از شما

 9. مرادی

  خوب راس میگه باور اگه راست میگید الان یک دفعه برید تا شوشمه تو هر پیچ یه سرباز بهت گیر میده اصلا دوران جنگ رو با چشم میبینید بخدا
  وحشتناکه باور کنید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |