8 Comments

 1. 8

  نادری

  خدابیامرزتشون متاسفانه این روستا اصلا صاحب نداره و شوراهاش خیلی بی مسولیتن جاده هنوز خاکی باوجود اینکه بودجه داره

  پاسخ دادن
 2. 7

  مهمان

  همشهریان عزیز سلام باورکنید (من که به یقین رسیده ام ) که همه ما یک طرف ورضایت استاندار و…. یک طرف. چرا که همه در روز حضور استاندار دیدیم که نیروهای پلیس و…. چگونه درهمه چهارراها ونقاط حادثه خیز حضور داشتند تا مبادا اتفاقی کام مهمانان را تلخ وروحشان را آزرده نماید . لااقل خودمان رعایت کنیم از موتور سواران خواهش می کنم که چراغ خاموش ومارپیچ حرکت نکنند تا هرساله این چنین شاهد مرگ این عزیزان نباشیم.

  پاسخ دادن
 3. 6

  SHAHRVAND

  با سلام

  تا حالا چند نفر توی این مسیر بر اثر تصادف مردن. نمیشه گفت این همه تصادفی که اتفاق افتاده و می افته به خاطر بی احتیاطی مردم تو این محدوده اس حتما این جاده مشکلی داره که این همه مرگ ومیر رو به دنبال داره به نظر من این جاده و جاده های های فرعی آن با توجه به میزان رفت و آمد و شلوغی مسیر نباید همین طور بمونه چون خدایی نکرده فردا شاید اتفاقات ناگوارتری رو به دنبال بیاره

  پاسخ دادن
 4. 5

  پیمان

  با سلام این اولین تصادف منجر به فوت دراین محور نیست هر بارکه با ماشین از این مسیر عبور میکنم خودم رو برای حادثه آماده میکنم واقعا وحشتناکه از طرفی اداره را ه میاد چند دست انداز معلوم نیست پلاستیکی که پس از عبور چند تا ماشین سنگین از بین میره وفقط پرچهاش باقی میمونه واز روی اون میفهمی که دست انداز بوده تازه این پرچها بعد از مدتی باعث پنجر شدن یا ترکیدن لاستیک ماشینها میشه که خودش با عث بروز حادثه میشه /واقعا بیاد یه فکر اساسی بکنید مسئولین محترم اگه این حادثه برای یکی از نزدیکان شما روی میداد چه حسی داشتید …….

  پاسخ دادن
 5. 4

  سمیرا بهرامی

  خدارحمتشون کنه.این اولین تصادف نیست.وقطعااگراین جاده ها رودرست نکنن اخریش هم نیست.اداره راه وشهرسازی وقتش نیست که یه کاری بکنید؟

  پاسخ دادن
 6. 3

  بهروز کریمیان

  با سلام.متاسفانه نقاطی از شهر پاوه وجود دارند که به شدت حادثه ساز میباشند با وجود اینکه ارگانهای ذیربط میدانند اما اقدامی صورت نمیپذیرد. جای بسی تاسف میباشد که در سطح شهر فوت ناشی از تصادف وجود داشته باشد.با عریض نمودن جاده که حریم قانونی راه نیز میباشد با ایجاد بلواری از ابتدای شرکت برق چورژی تا انتهای جاده چورژی و داشتن سرعت گیرهای مناسب از کشته شده همشهریهای خود جلوگیری کنیم تا 4 تا راننده رعایت کنند بیشترشان رعایت نمیکنند. مبالغی از تمامی حق بیمه های خودروها به حساب اداره راه و پلیس راهنمایی و رانندگی ریخته میشوند که با شناسایی نقاط حادثه ساز اقدامی منسب صورت پذیرد .

  پاسخ دادن
 7. 2

  همشهری

  خدا رحمتشان کند ولی متأسفانه هرچه باشد از بی احتیاطی است خصوصاٌ موتور سوارها که خیلی بی احتیاط هستند و پلیس هم متأسفانه برخورد نمی کند

  پاسخ دادن
 8. 1

  زیدعبدی

  خوا عه فوه شان کرو ، دسو جنابیچو وه ش بو

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.