4 Comments

 1. 4

  ئه مین

  من از تمام دبیران و اندیشمندان و افراد فهیم که توانائی انجام این کار را دارند اما به نوعی خود را کنار کشیده اند متاسفم و خواهش می کنم که مانند گذشته اسوه و نمونه ای مفید برای ما باشند .

  برای بیشتر آنها متاسفم که با وجود اینکه خداوند به آنان نعمت مدیریت و فهم و درک و … فرماندهی یک مجموعه اجتماعی را داده ، اما از آن استفاده نمی کنند و عزلت نشینی و گوشه نشینی را انتخاب کرده اند .
  .
  بلا نسبت تمامی عزیزان و بزرگوارانی که تا کنون ثبت نام کرده اند و در حال ثبت نام هستند می خواهم به افراد فهیم مذکور عرض کنم که در نبود آنها …

  شاید امثال من کاندیدا بشوند و جای واقعی آنها را بگیرند … و ضرب المثل ( قیخا نه بی ده گانه ، که له شیر بیه بی بل قاسم به گ ) مصداق حال من و ما هائی مانند من شود .

  لطفا از خواب غفلت بیدار شوید و ما را با رفتار و کردار و اعمال خود فرماندهی و ساماندهی کنید .

  شما چه ثبت نام کنید و چه نکنید این انتخابات بوده و هست و خواهد بود
  لطفا اجتماع نیازمند ما را با وجود مبارکتان ، در این موقعیت بحرانی ، سر و سامانی نو ببخشید …و دیگر هیچ

  پاسخ دادن
 2. 3

  ناشناس

  لطفا عکس داوطلبان شهر بانه وره راهم بزارید

  پاسخ دادن
 3. 2

  هیوا

  با سلام به شخصه به هیچکدوم رای نمیدم مخصوصا شورای قبلی متاسفانه شهر من جای یه که فامیل و فامیل بازی تو همه جاش بیداد میکنه همه به فکر پر کردن جیب خودشونن شورای قبلی و دیدم نمیدونم شورای قبل با چه رویی دوباره اومده ثبت نام کنه حتی جواب ارباب رجوع به زور میدادن به درسته پاوه ای هستم ولی کاش یه دلسوز از زاهدان بیاد و ما بهش رای بدیم

  پاسخ دادن
 4. 1

  ناشناس

  سپاس مگر حاج اسماعیل شهرمان از این مشکلات نجات بدهد چون شورا قبلی کاری انجام ندادند مشاجره لفظی مقام اول داشت

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.