4 Comments

 1. 3

  ناشناس

  با سلام خدمت دوستان اهل قلم و سایت محترم سلام پاوە کەشاهد زحمات ایشان بودە و هستیم….
  اما یک سوال همراە با یک تعجب ؟!
  جلسەی هفتەی قبل کە با حضور دوستداران کتاب برگزار شد و ما شاهد حضور دو تن از دوستان نویسنده،منتقد و روشنفکر شهرمان بودیم واز سخنان ایشان و بقیه ی دوستان فیض بردم اما در کمال ناباوری در گزارشتون هیچ سخنی از حضور ایشان نشده بود و در کمال تعجب در عکسها هم نبودن برای بنده که در اوایل راهم خیلی سخت وناباورانه بود که قرار است در مکانی فرهنگی رشد کنم و از بزرگترهای جمع کسب دانش کنم شاهد چنین دو دستگی باشم….

  پاسخ دادن
  1. 3.1

   فرهاد صالحي

   با سلام خدمت شما گزارش نشست هفته قبل را دوستان کتابخوان همراه با تصاویر برای ما ارسال کردند و خبرنگار سلام پاوه خود نیز میهمان این نشست بود و حتی اظهار نظرات وی هم رسانه ای نشد و قرار هم نیست در یک نشست تمامی اظهار نظرات منتشر شود نمیدانیم منظور شما از روشنفکران کدام افراد هستند چون به حقیقت تمامی اهل کتاب حاضر در آن نشست روشنفکر بودند و کسی با کس دیگری فرقی نداشت .

   پاسخ دادن
 2. 2

  نکته

  سلام و درود به آقای امین زاده مسولیت پذیر وصاحب فکر واندیشه امیدوارم موفق باشی گقتمان حضرت عالی در کتابخانه عمومی شهری قطعا نیاز مبرم جامعه شهری ماست امیدوارم محفلتان گرم وپایدار باشد

  پاسخ دادن
 3. 1

  ناشناس

  باسلام . واژه مسئولیت پذیر .چه واژه ی غریبی ست داراین شهر.درشهری که مسئولانش اززیر مسئولیت خود شانه خالی میکنند .وکسی به فکرابادانی وپیشرفت شهر نیس .درواقع همه به فکر خود هستند.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.