5 Comments

 1. 5

  سعیدیانی

  از تشریف فرمایی جناب استاندار به شهر پاوه خوشحال هستیم و خیر مقدم عرض می کنیم، اما خواهشمند است زیرساختهای لازم و امکانتی که برای یک شهری که دردانه اش خوانده ای با بقیه شهرهای مرکزی ایران مقایسه ای به عمل آورد آیا نیمی از این شاخصه ها با شهر معیار خودتان برابری می کند؟ پاوه آمادگی این را دارد که توسعه یافته شود زیرا از نظر شاخصهای ارزشی و فرهنگی، پتانسیل آن را دارد اما اگر دولتمردان نخواهند هرگز « دردانه » نخواهد شد و تبعات منفی زیادی هم در پی آن می آید.

  پاسخ دادن
 2. 4

  سنوگرافی

  شهر دور دانه یه دستگاه سنوگرافی نداره میگه برو دو ماه دیگر نوبت میرسه دور دانه

  پاسخ دادن
 3. 3

  هومن آژند

  جناب استاندار به شهر در دونه خوش آمدید به شهری که ایست و بازرسی ورودی شهرستانش هنوز بوی دوران جنگ میدهد و باید از بین موانع نصب شده ماشینت را از روی دولاستیک رد کنی !? به شهری که زندگی با بدترین شرایط دارد میگذرد و حیف از نام زندگی . به شهری که منبع درآمدش شده کوبه برى و آن هم به لطف ایست بازرسى دواب و جلوگیری از عبور و مرور حتی انسانها توسط نیروی انتظامی که وظایف خیلی مهمترى از این موضوع دارن به سختی امکان پذیر است?!به شهری که روسای اداراتش فقط و فقط با رانت مدیران کلشان و با حداقل مدرک تحصیلی به اریکه قدرت تکیه زده اند و خون مراجعانشان را در شیشه کرده اند و آنقدر مار خورده اند که افعی شده اند.به شهری که فقط از شهر بودن نامش را به یدک می کشد و جاده اش، سدداریانش،آب هانی کوانش ،جای خالی کارخانه اش ،مرزش که رفتن به انجا به لطف مسئولین محترم به رویا تبدیل میشود عمق فاجعه شهری را بر پرده سینمای زندگی ترسیم کرده است خوش آمدید.پس شما را به خداوند قسم یا این شهر را به زندگی برگردانید یا ما را از زندگی در چنین شهری با این همه خوشی رها کنیدو درجه دوردانه را از روی شانه های خسته و بی رمق این شهر بردارید.

  پاسخ دادن
 4. 2

  سلام

  عزیز دردانه این وضعیتش باشه بدا به حال بقیه شهرا
  عزیز دردانه !…

  پاسخ دادن
 5. 1

  ناشناس

  اول آقای استاندار محترم عزیز دردونه فقط با حرف نمیشود شما یک ترازو بیاورید زحمات ومقاومت این شهر وشهروندانش را در یک کفه وخدمات دولت مردان را در کفه دیگر دیگه مطمن میشویم پاوه عزیز دردونه هست یا نه

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.