قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » نامه ای برای نماینده اورامانات /چه کسی می خواهد من و تو ما نشویم/ کژال میرآبادی

پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه : سرکار خانم کژال میرآبادی در نامه ای خطاب به نماینده ی محترم پاوه و اورامانات سخنی کوتاهی را به شرح ذیل بیان کرده است:

جناب آقای شهاب نادری:سلام علیکم

به اقتضای شغل شما در کرسی نمایندگی مردم ، حتما قانون اساسی را مطالعه کرده اید و اصول مربوط به آن را به خوبی می دانید و از آنجا که در مقابل تک تک مردم حوزه ی انتخابی خود مسئول هستید ، یاد آوری چند نکته را خالی از لطف نمیدانیم چون: فذکر ان الذکری تنفع المؤمنینکژال میرابادی

بزرگوار:

نمی خواهم وظیفه ی اصلی نماینده را که تقنین و نظارت است یاد آوری کنم و بگویم که این قوانین و نظارتها باید در جهت رفع یکی از معضلات ملی کشور یعنی مشکل بیکاری جوانان باشد ، چون شما خود بهتر و بیشتر از بنده واقفید که مشکلات اقتصادی که سر چشمه ی آن بیکاری است رغبت و انگیزه را در قشر جوان از بین می برد و آنها را افرادی بی تفاوت و به دور از هر گونه تقید و تعهد بار می آورد و این به تبع خود مشکلاتی را در جامعه در طول نسلهای متمادی ایجاد می کند «کاد الفقر ان یکون کفرا»

نمی خواهم بگویم که عملکردتان در این چند صباحی که از انتخابتان می گذرد و شاید بیش از نیمی از کسانی که در انتخاب شما تأثیر گذار بوده زنان این مرز و بوم بوده اند، زنانی که همواره در دو عرصه ی خانواده و جامعه به عنوان سنگ بنا ایفای نقش کرده اند چه بوده است ؟؟!!!

زنان چشم و چراغ روزگارند. زنیکویی بهین آموزگارند

ولی این را باید بگویم مدتی پیش بنری با مضمون خوش آمد گویی رسمی به شما بزرگوار را در یکی از میادین شهر دیدم و این مرا بسیار متأثر کرد با خود گفتم مگر می شود به صاحب خانه برای ورود به خانه اش خوش آمد گویی رسمی کرد ؟؟!!

در این لحظه یاد یکی از اقدامات در نوع خود بدیعتان(شورای مشورتی) افتادم و گفتم ، خوب ظاهرا آقای نادری بیشتر کارهایش را به این شورا سپرده و لازم نمی داند به پاوه سفر کند چون شورای مشورتی اموراتش را انجام می دهند!!!

اما لازم به یادآوری است که جناب نادری ما میدانیم که «وامرهم شورا بینهم»یکی از دستورات قرآنی است و نیز اعضای شورایی که شما انتخاب کرده اید همشهریان ما و همگی از افراد مقبول و معتمد هستند ولی در حیطه ی کاری که به آنها محول شده «نابلد»، مسئولیت زاده ی توانایی نیست بلکه زاده ی آگاهیست ودر این فضای امروز ایران که غالبا بوروکراسی ناکارآمد و عریض و طویل و فقدان تخصص و تبحر مسئولان باعث نا امیدی مردم از آنان شده ،می تواند مشکلات عدیده ای را به وجود آورد، به گفته ی حضرت حافظ:

صوفی از پرتو می راز نهانی دانست
گوهر هر کس از این لعل توانی دانست
قدر مجموعه ی گل سرخ سحر داند و بس
که نه هر کو ورقی خواند معانی دانست!!)

جناب نادری:اورامانات(پاوه، جوانرود، روانسر ،ثلاث)دارای مشکلات عدیده ایست و از طرف دیگر توان شما بسیار، پس بدون توجه به مسائل حاشیه ای و توکل بر خداوند منان و توان و پتانسیل این مناطق و نیروهای جوان و تحصیل کرده ی آن ، تمرکز و وحدت حوزه ی انتخابیه ی خود را حفظ کرده و کاری را شروع کنید که پیشینیان شما در انجام آن تا حدودی ناتوان بوده اند.

مائیم و نوای بینوایی. بسم اله اگر حریف مایی

و نکته ی پایانی:انسان بودن ، پاک بودن، مسئول بودن، و در اندیشه ی سرنوشت دیگران بودن باید وظیفه باشد، بالاتر از آن صفت آدمی باشد ، باز هم بالاتر وجود آدمی باشد.

چه کسی می خواهد من و تو ما نشویم
خانه اش ویران باد

من اگر ما نشویم تنهایم
تو اگر ما نشوی خویشتنی

نویسنده : کژال میرآبادی

 1. باینگان

  جالب بود کو گوش شنوا

 2. ......

  آقای قادری عزیز ۳۷ سال است که همه مسئولان و نمایندگان دست به سینه اند و مطیع بی چون و چرا بزار این مدلشو هم داشته باشیم . به نظر من این حالت هم مفید خواهد بود.

 3. ناشناس

  شماها مشکلتون با اینه که کاندید خودتون رای نیاورد وگرنه اقای نادری کارشو خوب بلده و خوبم میدونه که چی میگه پاوه هیچ وقت پیشرفت نخواهد کرد چون مردمش با خودشون مشکل دارن ادمای صادقی نیستن این خود مردش هستن که حق بقیه ی هم شهریاشونو میخورن اینو همه میدونن اگه اقای …کاندید شما رای میاورد مطمانن الان وضع بدتر از الان بود

 4. دوست

  سلام کاک فرهاد چرانظرم راننوشتی گفتم این خانم دوره مدیریت خود را فراموش کرده…..ولی این رابنویس

 5. هورامانه کم

  درود بر کاک حسن قادری جناب نماینده کارش شده متهم کردن مسولین شهر تا دیروز فرماندار امروز شورا شهردار فعال پاوه با اوج ……… آنها را هم بعنوان خیانت درامانت متهم کرد مطمئن باشید فردا مردم رو هم مقصرمیداند نماینده یعنی کاک عثمان در بوکان و فلاحت پبشه دراسلام آباد خوش بحال مردم آن حوزه‌ها که میتوانند افتخار کنند ولی ما چی کاکه؟ با تشکر از کاک فرهاد کاک فرهاد عزیز خواهشن درد دل مردم رو درج نماید شاید فرجی حاصل شود و شما رو هم به جانب داری از شهاب متهم نکنند ممنون

 6. کریمی

  نماینده اقدام مثبتی انجام نداده برای هیچ شهرستانی

 7. خسرو

  یکسال گذشت هیچ وعده ایی راعملی نکرد

 8. فرزان

  نماینده درپاوه فقط عزل و نصب وتهدیدبلده نه چیزدیگری
  اصلا پاوه رابه هیچ حساب نکرده فقط دنبال امورات ثلاث وجوانروده

 9. عاقل

  اقای قادری جنابعالی سالهای سال با یار دیرینه ات…. .در…..مسول بودید در این شهرستان چه اقدامی برای مردم کردید .چه مشکلی را حل کردید.ایا اگر حال هم مسول می بودید اینگونه صحبت ونقد نی کر ید.مردم رانفهم می پندارید خیال می کنید همه چیز را فراموش کردن

 10. ناشناس

  دو پهلو که چه عرض کنم چند پهلو نوشته اید …

 11. ناشناس

  جناب همشهری چون جواب گرفتی اینو مگی اگر نمی گرفتی چیا که نمی گفتی پس بی خود اظهار نظر نفرمایید سیر چه خبر از حال گرسنه دارد منطقی جواب بده

 12. دانش آموز

  تشکر از مطلب زیباتون خانم میرآبادی .میدونم اینجا جاش نیست ولی جور دیگه ای نمیتونستم بهتون بگم شرمنده ولی خانم میرآبادی با رفتنتون تو نصف سال بهمون لطمه زدید کاش نمیرفتید کاش

 13. همشهري

  خانم میر آبادی عزیز دست مریزاذ؛نوشته بی نظیری بود??

 14. x

  ۱-ما که نفهمیدیم منظور خانم میرآبادی چی بود؟…..
  ۲- “قدر مجموعه گل مرغ سحر داند ” نه سرخ سحر!!!!

 15. همشهری

  سایت سلام پاوه شده نقد و انتقاد از نماینده هر کس میاد تو این سایت و برای نماینده یک انتقاد می نویسد مردم از روی بیکاری نمیدانند چه کار کنند همشهریان محترم بخدا این حرفها هیچ کاری و مشکلی را برطرف نمیکند من خود که به شورای مشورتی اقای نادری مراجعه کردم مشکلم را رفع کردند اقای امیر حاتمی و همهی اعضای شورای مشورتی همگی انسانهای محترم و درستکارهستند ما نباید از هیچ کس بی جهت انتقاد کنیم و خدا هم این کار را دوست ندارد همه ی ما مسلمانیم با تشکر از اقای صالحی

 16. من گوسفند نیستم!

  تنها چاره برون رفت مشکلات وگره های کور تحمیلی پاوه(تمام مشکلات از سوی نمایندگان پیشین وتحمیلی بوده است)الحاق به استان کردستان وحوزه انتخابیه مریوان وسرواباد است.
  با توجه به جمعیت زیاد ان منطقه، احتمال دارا بودن دو نماینده مجلس در اینده دور از انتظار نیست
  وشما خانم میر ابادی خیلی محافظه کارانه حرف میزنید!.شهاب نادری وظیفه دارد به حرفهای مردم گوش فرا دهد وبه فکر مطالبات مردم باشد.
  مردم بروجرد ونهاوند باید برای نمایندگانشان ناز کنند وبه خود ببالند. که یکی رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس ودیگری سفیر ایران در کشور پهناور روسیه شد.اخه ما به چه شهاب نادری دل خوش کنیم؟
  وخطاب به مردم پاوه:
  مردم عزیز شهرستان پاوه،اقای شهاب نادری با ایجاد این شورای مشورتی فقط وفقط به فکر سرگرم کردن مردم پاوه است
  نگاه کنید !،نه در جوانرود ونه در ثلاث دست به چنین کاری نزده وهمش بفکر ابادانی ان مناطق است وبا این شورای مشورتی که در پاوه درست کرده تمام انرژی وپتانسیلهای شهرستان را مهار کرده ودر اینده نیز این موضوع را دستاویز وبهانه خودش کرده واینطور وانمود میکند که مردم پاوه با وی همکاری نکرده اند!!
  این مسایل را باید هرچه زودتر به دفتر مقام معظم رهبری در تهران گزارش کرده وجلو پسرفت بیشتر شهرستان را گرفت.
  کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من.

 17. محمد ...

  نگارنده محترم ؛ دستمریزاد

 18. احمدی

  عجب نوشته ای !نفهمیدیم این نقد بود یا تمجید؟ اگر شورای مشورتی بدیع و معتمدند دیگر چرا قبولشان نداری؟ و اگر نیستند چرا صریح نمی گویی؟
  این همه پارادکس چرا؟
  فعلا از سایه سر نماینده برخی ها به نوایی رسیده اند.یا شورای مشورتیند یا از گوشه و کنار مسولیتی گرفته اند.
  نماینده هم مثل همیشه فقط گاهی…..در می کند و بس.
  شما هم بهتره با خودت حسابت روشن باشد همین و بس
  گاهی سکوت بهتره.

 19. سجاد

  نماینده ها باید در جستجوی تحول اقتصادی کشور باشند. متاسفانه ما نیروی سیاسی که متمرکز بر توسعه اقتصادی اجتماعی کشور باشد نداریم.

 20. غریب

  باعرض سلام
  خانم میرآبادی متن قشنگی بود دستت دردنکنه ولی کو‌گوش شنوا آقای نمایمده هم فقط به اطراف خود(نزدیکان خود) توجه دارد

 21. حسن قادری

  سلام شب خوش دستت درد نکنه ظاهرا مشکل اصلی نماینده این است که با کارت سبز دیگران کولبری می کند اوبیشتر در فکر راضی کردن هم جناحی های خوداست تا مردم اورامانات وگرنه نماینده با شانتاژ دادن ومتهم کردن دولت نمی تواند برای منطقه کاری بکند نماینده باید با متانت و دلسوزی وپیگیری مستمر مسئولین را تشویق به حمایت منطقه نماید درست همزمان با انتقادات شدید آقای نادری از رییس جمهور وبعضی وزرا نماینده ی ایرانشهر که منطقه ی سنی نشین هستند در مجلس صحبت کردند اما با استدلال وتواضع توانستند ۴ میلیارد تومان برای ساخت یک ورزشگاه از دولت اعتبار بگیرداما متاسفانه آقای نادری دنبال تبلیغات و سیاه نمایی هستند اول باید درد را تشخیص دهند بعد دنبال درمان بروند ما هنوز مشکل آب آشامیدنی داریم وده ها مشکل دیگر راه حل این مشکلات تقابل با مسئولین نیست بلکه تعامل وتفاهم است.

  • محمد.

   بسیار موافقم

  • سعیدی

   نقد درستی بودند، متاسفانه آقای نادری نماینده جناح منتقد دولت است و فقط شعار بلدند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |