4 Comments

 1. 4

  عبید فخرالدینی

  با سلام و عرض ادب خدمت نگارنده خوش ذوق و و نکته دان
  مطلب بسیار به جا و زیبا بود امید است نکته مورد ذکر شما مورد استقبال قرار گیرد

  پاسخ دادن
 2. 3

  حسام بانه ای

  منم موافق نظز آقای حسن زاد هستم
  از آقای فاضل حاتمی به خاطر نام هه وارگه کمال تشکر را دارم.

  پاسخ دادن
 3. 2

  لالو

  در اخبار دو تارنمای سلام پاوه و پاوه پرس خبری با عنوان 2 اردیبهشت روز زمین پاک درج گردیده است که متاسفانه قسمت نظرات این مطلب در سایت سلام پاوه غیر فعال است در هر حال ضمن استقبال از این طرح و شرکت در این روز سایر دوستان را به شرکت در آن دعوت می کنم .
  اما نوشتن بیدمیری و نام مجعول و ساختگی آن و اصرار به نوشتن این نام مضحک من را یاد داستانی از یک از پایتخت نشینان انداخت که امیدوارم دوستان در سایر وب سایت ها و سایر نوشته ها به کار گیرند.
  این دوست اسم فرزندش را عبداله گذاشت با اصرار فراوان مانع از دریافت شناسنامه و نام گذاری فرزندش شدیم و هزاران دلیل و برهان آوردیم که بچه ات را فردا در مدرسه مسخره می کنند او را عبه و اولا و … چه و چه صدا می زنند و اله و بله و غیر و ذلک اما سخن سنجیده او ما را بر سر جایمان نشاند ایشان گفتند حرمت امام زاده به متولی آن است اگر من اورا عبداله صدا کنم همه او را به این نام صدا می کنند و اگر هر نام دیگر و یا اسمش را نصف و نیمه صدا زنم خود بنیان گذار آن خواهم بود و صد البته که همه عبداله صدایش می زنند.
  پس دوستان چرا و به چه دلیل نام زیبای ویمیر را بید میر می نویسید.بیایید اسامی روستاها کوه ها چشمه هایمان را تغییر ندهیم

  پاسخ دادن
 4. 1

  آشنا حسن زاده

  با سپاس از نگارنده مطلب .من نیز با نظر ایشان موافق هستم و از صاحبان و متولیان امر خواهشمندم اسامی محلی و زیبای متناسب با جغرافیا و فرهنگ بومی و ملیمان را برای اماکن و برجها و تابلوهای مختلف سطح شهر انتخاب نمایند. جادارد در این زمینه از آقای فاضل حاتمی بابت انتخاب نام (هه وارگه) برای ساختمان خوددر خیابان آرامگاه تشکر نمایم.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.