14 Comments

 1. 14

  ناشناس

  بسیار مفید بود لذت بردم.درود بر شما.

  پاسخ دادن
 2. 13

  همشهری

  سلام.
  درود بر خانم فرهادی که این چنین ادیبانه و ظریف، به درد مشترک همه مردم اشاره کردند. به راستی که هرچه در این باره گفته شود، باز هم کم است، چون تنها مرکز مراجعه بیماران کل شهرستان پاوه، این درمانگاه است و باید جوابگوی نیازهای مردم باشد. البته مشکلات فراوان دیگری از جمله ورودی بسیار وحشتناک آن و کمبود فضا برای پارک ماشین هم علاوه شده است.
  یک پیشنهاد هم قابل توجه مدیریت درمانگاه: از پزشکان بخواهید برای کاهش ازدحام بیماران، شیفت صبح هم به روال قبل در درمانگاه حضور یابند.

  پاسخ دادن
 3. 12

  لارستان

  سیستم نوبت دهی اینترنتی
  بهترین و عادلانه ترین سیستم
  امیدوار ازش استفاده کنند

  پاسخ دادن
 4. 11

  ناشناس

  بابا حداقل به تلفن گویا بذارن وازطریق تلفن ساعت وزمان هرکسی رومشخص کنن دیگه اینجوری مردم علاف نمیشن

  پاسخ دادن
 5. 10

  سوره هراله

  تشکر از خانم فرهادی

  ولی انگار اینجا رو با سویس اشتباه گرفتی

  پاسخ دادن
 6. 9

  روژان

  خانم فرهادی کاملا حرف تون درست چون انقدر توکلینیک معتل میشیم که علف زیر پا مون سبز میشه خب نوبت روکه سروقت نمی دن حداقل چایی روبدن تاعلف زیر پامون ازاین بلند تر نشه.

  پاسخ دادن
 7. 8

  کوثر

  درود بر خانم فرهادی

  پاسخ دادن
 8. 7

  پاوه ای اصل

  درود و سلام بر فرهادی ریش سفید
  آن کهن مرد تنور دیده
  ان مر آرام و سربه زیر.

  پاسخ دادن
 9. 6

  علی

  دوستان گرامی اگه موضوع دلنوشته خانم فرهادی رافهمیدید درباره چی بوده لطفا به ما هم اطلاع دهید

  پاسخ دادن
 10. 5

  محسن

  کنایه و فرا متنی بودن هدف بیانات آنقدر زیرکانه مطرح شده که چه بسا خیلی از خوانندگان نیاز به مفسری برای فهم موضوع دارند
  امید است مسولان کلینیک با به بصیرت موضوع را بگیرند و به خواسته خانم فرهادی که به نظرم خواسته عموم مردم است توجه نمایند و در امر نوبت دهی و مسائل کلنیک تجدید نظر نمایند
  ممنون

  پاسخ دادن
 11. 4

  فرهنگی

  اصلا وابدا منظورتان را نفهمیدیم . انصافا اگه یه قهوه خانه هم اونجا درست کنند فکر بدی نیست چونکه اکثر آدمایی که اونجا میرن بیکارن باعث شلوغی ازدحام درکلینیک میشوند افرادی هستن برای درد موهایشان با قشون کشی طایفه ای بارها وبارها به متخصص مراجعه میکنند. به خدا کارکنان کلینیک وپزشکان آدم هستن استراحت لازم دارن اینارودرک کنید وازاین مبهوت شده ام کسى تواین شهر اصلا توایران سیستم نوبت دهی که شده یکى ازمعضلات پاوه که برایمان مشکلات عدیده ای دارد ساماندهی کند یا باید اونم از چین وارد کنیم تشکر فراوان ازخدمتگزاران سلام پاوه

  پاسخ دادن
 12. 3

  امید مرادی

  مخاطبین سایت انتظار دارند از مدیریت محترم سایت که اینچنین مطالب بی ربطی را در سایت نشر ندهید. مطالبی ناقص که نویسنده چهارچوب و زوایایش را در ذهن خود دارد و قسمت‌هایی از آن بر خوانندگان پوشیده است.
  مدیریت محترم سایت باید در نظر بگیرند که اگر فردی غیر بومی که با شرایط پاوه آشنایی ندارد آنهم بصورت اتفاقی از سایت بازدید کند و با اینچنین یادداشتهایی بی هدف یا باهدفی برخورد کند در مورد سایت وزین سلام پاوه چه فکر خواهد کرد…… .

  پاسخ دادن
 13. 1

  ناشناس

  مگر جناب لاریجانی رئیس محترم مجلس اینقدر نکته پران و تشر باز باشند!
  ما که نفهمیدیم
  همان نوبت را سروقت بدهند و در رعایت حق تقدم تقوی پیشه کنند چای پیشکش ما خود فلاکس می بریم….
  فقط این نکته عزیزان در هرجایی تشریف دارید رعایت نوبت الزامی است. حق الناس از مو باریکتر است. فکر نکن بی نوبت و با اشاره فلان کس زودتر رفتی ویزیت شدی زودتر شفا می یابی….
  ممکن است این بی نوبت رفتن گره کوری در زندگی شود که با هفتاد پزشک حاذق درمانش نتوان کرد. پزشکانی که رنگ رخساره را بشناسند و درد را تشخیص دهند و در پی سایر ابزار تشخیص کمتر باشند.
  ومن الله التوفیق

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.