قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » دعوت از صاحبان سرمایه جهت احداث پمپ CNG

به گزارش سلام پاوه و به نقل از پاوه پرس : به فراخور افزایش جمعیت و متناسب با ظرفیت های به وجود آمده می طلبد همه ی کسانیکه دغدغه ی مدیریت شهری دارند با احساس مسئولیت وافر در جهت آسایش و رفاه شهروندان ارجمند گام های اساسی را بر دارند.

اکثریت ما بر این باور هستیم که باید دولت در خیلی از مسائل ورود مستقیم داشته باشد این در حالی است که بررسی های اجمالی در همه ی ممالک دنیا نشان می دهد که توسعه شهری معمولاً توسط سی ان جیشهروندان آن دیار صورت می گیرد و متولیان مدیریت شهری فقط بدان حرکت ها سمت و جهت می دهند .

همانطوریکه همگان مستحضرند یکی از معضلات موجود پاوه ناشی از کم عرض بودن خیابان های درون شهری و ترددهای خارج از ظرفیت وسایل نقلیه سواری و خدمات عمومی است.

کاهش ترددهای بین شهری اولین و کم هزینه ترین هدفی است که باید در برنامه ریزی های معمول مد نظر قرار گیرد و یکی از این روش ها که منجر به تعدیل تردد و کاهش هزینه های زمانی و سرمایه ای همشهریان گرامی می گردد بهره برداری از فرصت های ممتاز سرمایه گذاری در ساخت پمپ بنزین و CNG در بخش غربی پاوه (محور جاده نوسود) می باشد.

در این راستا از همه ی شهروندان محترم که توانایی استفاده از این موقعیت و فرصت مغتنم را دارند دعوت به عمل می آید تا با ورود به این مقوله علاوه بر انجام سرمایه گذاری مطمئن، خدمات شایانی نیز به مردم منطقه خویش معمول نمایند.

شورای اسلامی شهر و شهرداری پاوه در جهت ظرفیت سازی تمام مساعی خویش را در جهت تحقق سرمایه گذاری بخش خصوصی معمول می دارد.

از شما کاربران معزز نیز درخواست می گردد با انتقال پیام و طرح موضوع با دوستان و آشنایان متمول با ادای دین خویش وظیفه شهروندی خویش را به جا آورید.

****

در ذیل بعضی ازشرایط عمومی جهت احداث پمپ گاز CNG  بیان می گردد .

 ۱ –  مالکیت متقاضی نسبت به زمین به مساحت حداقل ۱۵۰۰ مترمربع با بر ۲۵ متر با مشخصات زیر: بر خیابان یا معبر اصلی باشد وامکان استفاده از خط لوله گاز ۲۵۰ پوند با قابلیت برداشت ۱۲۰۰ مترمکعب در ساعت وامکان نصب پست برق ۳۰۰KW

2-  اخذ مجوزهای لازم از دستگاههای ذیربط جهت کاربری زمین به عنوان جایگاه سوختگیری گاز طبیعی

۳-  تامین انشعابات و تاسیسات زیربنایی بر اساس مشخصات اعلام شده توسط شرکت

۴- اجرای ساختمانها و ابنیه مورد نیاز جایگاه بر اساس نقشه‌های استاندارد، طرحها و برنامه زمانبندی شرکت طبق استاندارد تایید شده توسط شرکت

۵-  بهره‌برداری، نگهداری و انجام تعمیرات براساس استانداردهای مرتبط توسط اشخاص حقیقی و حقوقی دارای صلاحیت

۶- فروش گاز طبیعی فشرده بر اساس قیمت های مصوب دولت

۷-  استفاده از افراد حقیقی و حقوقی دارای صلاحیت در امر بهره برداری مورد تایید شرکت

۸- تامین هزینه های بهره برداری از محل فروش گاز

و…..

متقاضیان جهت کسب اطلاع بیشتر می توانند به دفتر شورای اسلامی شهر پاوه مراجعه فرمایند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |