9 Comments

 1. 8

  omidchangizi

  جناب فخرالدینی سپاس از مطلب شما،من بارها موضوعی را مطرح کرده ام که چرا شهری همچون پاوه با غنای فرهنگی و نیروی فکری فرهیخته و جوان هنوز فاقد یک نشریه ی مستقل است؟وجود یک هفته نامه بی شک در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی و ارتقا آموخته های فرهنگی شهروندان بسیار موثر خواهد بود.امیدوارم که این آرزوی حقیر بزودی محقق شود

  پاسخ دادن
 2. 7

  مدرک ولدبیگی

  با تشکر از جناب اقای فخرالدینی
  ساختن و اباد کردن همت و عمل می خواهد… هر کسی بنا به جایگاه و تخصص خودش باید قدمی برداره اما متأسفانه همه ما فقط از دور و در نقش تماشاچی به امور شهری و سایر مسائل نگاه می کنیم و حال و روز شهرمان هم این شده.!!
  ما باید به اقای فخرالدینی، اقای صالحی و همه کسانی که بخاطر ما و شهرمان شبانه روز تلاش می کنند تبریک بگیم و خدارو شکر کنیم که هنوز کسی هست که دردهای مارو به مسئولین انتقال بده دردهایی که خودمون نمیتونیم بیانشون کنیم….
  واقعأ خسته نباشید خدا قوت

  پاسخ دادن
 3. 6

  عبید فخرالدینی

  تشکر از تمامی دوستان و کابران گرامی
  خطاب به کاربری که خود را امیر کریمی معرفی نموده باید بگویم اگر بنده جسارت نموده ام و از سر ناچاری و دلسوزی مطالبی را نوشته و به قول شما در همه زمینه ها اظهار نظر نموده ام (که البته بر خلاف ادعای شما هیچگاه در همه زمینه ها اظهار نظر نکرده ام بلکه فقط در باب محیط زیست، و مسائل فرهنگی و اجتماعی شهری مطالبی را بیان نموده ام) به این دلیل بوده که شما و بسیاری اساتید دیگری را در پشت پرده سکوت و گاهاً محافظه کاری مشاهده کرده ام و از عدم حضور شما و بزرگوارانی چون شما به ستوه آمده ام و از سر تکلیف مطالبی را که لازم است بزرگان بیان کنند بنده حقیر با کم و کاستی فراوان بیان نموده ام.
  دوست عزیز شک نکنید اگر شما و اساتیدی چون شما وظیفه خود را به جای می آوردند و درباره مسائل گوناگون و یا در زمینه مورد تخصصتان اظهار نظر می کردند بنده جسارت نمی کردم و به هیچ عنوان در محضر همه فرهنگیان و اساتید محترم اظهار نظر نمی کردم…
  ضمناً این نکته را هم جهت اطلاع شما به عرض می رسانم که با توجه به اینکه مدیریت سایت از بنده با عنوان خبرنگار یاد نموده اند (که هرچند خود را در حد و نام خبرنگار نمی بینم چرا که خبرنگاری امری ست بس سنگین و بزرگ) و درخواست نموده اند که مطالب و گزارشهای مختلفی را برایشان تهیه و تنظیم نمایم لذا ناچارم در زمینه های مختلفی که حداقل تواناییش را دارم دست به قلم شوم و درد جامعه ام را بیان نمایم. دوست عزیز بنده بیش از آنکه عادت کنم صداهای موافق را بشنوم عادت کرده ام در این راه صداهای مخالف و شاید از سر نا آگاهی را بشنوم و به نوعی خود را در تاریکی اذهان شما و مخالفان قرار دهم.

  پاسخ دادن
  1. 6.1

   پاوه شار

   آقاي مير كريمي ا ز روي ناداني اين حرفو زده جناب فخرالديني وگرنه قلبا ايشونم با حرفاي شما موافقن . و فقط خواستن مجلس خالي از عريضه نباشد

   پاسخ دادن
 4. 5

  سلام خسروی

  ممنون آقای فخرالدینی

  پاسخ دادن
 5. 4

  امیر کریمی

  جناب آقای فخرالدینی
  متاسفانه مدتی است در همه زمینه ها اقدام به اظهار نظر می نمائید که امر پسندیده ای نیست. اگه در اینترنت اسمتان را جستجو کنند شاید به اندازه رئیس جمهور یک مملکت اظهار نظر نموده باشید ……..
  آدم همه کاره، هیچ کاره است برادر من

  پاسخ دادن
 6. 3

  دوست

  دوستان با سلام به نظر من بهتر است این موارد را با شهردار و واحد خدمات شهری و شرکت مربوطه از نزدیک در میان بگزاریم .

  پاسخ دادن
 7. 2

  شمس الدین اسدی

  با تشکر از آقای فخر الدینی برای این موضوع
  آقای فخر الدینی شما جریانی که برایت پیش آمده با فردی عادی بوده ولی من یک شب در بلوار پشت سر ما شین انتقالآشغال بودم که چند تا از کیسه های آشغال از داخل ماشین به وسطخیابان افتاد ومن سرعتم را زیاد کردم وخودمو به کنار ماشین رساندم وبه راننده گفتم که چند تا از کیسه ها افتاده وسط خیابان راننده در جواب به من با لحن خیلی بدی گفت به تو چه راستش من می خواستم با راننده درگیر بشم که با مخالفت پدرم مواجه شدم .در برگشت از جاده کمر بندی آمدم که در طول این مسیر هم در چند جای مختلف با آشغال در وسط خیابان مواجه شدم .انشا الله که دیگر شاهد این بی تفاوتی مردم ومسئولان نسبت به مسائل دوروبرمان نباشیم.

  پاسخ دادن
 8. 1

  لانا

  با سلام
  من نیز با مشکلی مثل شما متاسفانه مواجه شدم وشاگرد یکی از شیرینی فروشی ها پس از ریختن زباله در سطل آشغالی که درست روبه روی مغازهاش(احتمالا شهرداری برای راحتی بیشتراوا) قرار داشت لگد محکمی به سطل زد و همیه آشغال را روی خیابان پخش کرد وقتی با اعتراض بنده مواجه شد با پاسخ بسیار تندی جواب داداما پاسخ او مرا ناراحت نکرد بلکه بی تفاوتی مردم از رفتار اوناگاه یکی از میان مردم گفت :انسان است دیگر شاید امروز ناراحت بوده و با این کار ناراحتی خودش را نشان داده
  من را میگی هیچی دیگه…………

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.