7 Comments

 1. 7

  غمگین!

  سلام خدا بر همه دوستان عزیز و خسته نباشید خدمت کاک سیروس عزیز!
  به راستی آنچه امروز در زندگی ما مسلمانان مهجور مانده است قرآن است که اگر به آن عمل شود حیات تازه ای در کالبد بیجان مسلمین دمیده خواهدشد. خدامند این دو نمونه ی قرآنی را بلندمرتبه تر گرداند و نمونه هایشان را در میان ما بیشتر.

  پاسخ دادن
 2. 6

  ناشناس

  موفق باشید آقای عزیزی

  پاسخ دادن
 3. 5

  ناشناس

  درود بر كاك سيروس عزيز. خداوند متعال سلامتي و طول عمر با عزت به شما عنايت كند تا همواره نسل آينده با مطالب و يادداشت هاي جنابعالي ياد بزرگ مردان تاريخ فرهنگ و مذهب اسلام را در ذهن خود مرور كند.

  پاسخ دادن
 4. 4

  احمد کسروی

  با تشکر از آقای عزیزی بابت مطالب ارزنده ایشان .

  اما یک سوال :
  فرمودید مرحوم عبدالباسط در زمان پدربزگش به مصر مهاجرت کرده در حالی که طبق منابع مختلفی ایشان چندین نسل ماقبل خود مصری بوده اند ، در ضمن در ویکی پدیای فارسی آمده که ایشان از نسل کردهای مهاجر زمان صلاح الدین ایوبی بوده است ؟

  البته ناگفته نماند که یکی از اقوام ما که از شاگردان ملاربیعی بود ، به نقل از ملا ربیعی بعد از مسابقات قرائت پاکستان که ملاقاتی با عبدالباسط داشته از عبدالباسط شنیده که کرد است و ایشان با دیدن لباس کردی ملا ربیعی خوشحال شده وبه ایشان گفته “جمیل جمیل یا اخی”

  پاسخ دادن
 5. 3

  شهروند

  باسلام آ قای عزیزی بسیار جالب وکامل بود خداوندتوفیق روزافرون نصیبتان کند

  پاسخ دادن
 6. 2

  پردیور

  خداوند متعال همه کسانی را که باعث ترویج کتاب الله میشوند مورد رحمت و مغفرت قرار دهد. و از آقای عزیزی عزیز بخاطر این مطلب بسیار مفید متشکرم. انشاالله همیشه درپناه قرآن باشی کاک سیروس گیان

  پاسخ دادن
 7. 1

  عبد خدا...

  خداوند جزای خیرتان دهد کاک سیروس…بسیار زیبا بود و باعث شد دمی از این بدو بدو های روزمره دور شویم و به یاد چنان بزرگ مردانی سر تعظیم فرود بیاوریم

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.