5 Comments

 1. 5

  افشین دارسنج

  جامعه نیازمند تغییر نگرش خود نسبت به محیط زیست است. شاید در گذشته رابطه انسان با محیط رابطه ای یک طرفه بود و این انسان بود که نیازمند محیط زیست بود. اما امروزه تخریب به حدی رسیده که رابطه دو طرفه شده است و محیط زیست نیازمند کمک بشریت می باشد.”حمایت از محیط زیست نجات بشریت است”

  پاسخ دادن
 2. 4

  ناشناس

  با تشکر از نوشته کوتاه، هوشمندانه و پر طعنه
  کلی گویی و ایجاد ابهامی که در متن نوشته آمده یک برد برای همفکران نگارنده به حساب می آید و خلا وجود سمنی زیست محیطی با حضور پررنگ افراد همفکر ایشان را پوشانده است.

  پاسخ دادن
 3. 3

  افشین

  افشین
  با سپاس از مطالب ارزنده ی جناب آقای مهندس عبداله زاده، مردم منطقه ما واقعا با جان و دل از محیط زیست بویژه جنگلها و مراتع محافظت کرده و میکنند به عقید ه ی بنده مسئولین باید همت کنند و کمبود امکانات را تا حد توان برطرف کنند نمونه ی غم انگیز آن را چند سال پیش شاهد بودیم که منجر به فوت دو نفر از جوانان شهر بانه وره در جریان مهار آتش در مناطق گرمسیری شد که دلیل اصلی آن نبود هماهنگی بین مردم و مسئولین و عدم امکانات کافی بود.

  پاسخ دادن
 4. 2

  حيدر غلامي

  سلام و عرض ادب
  مطلب مفید و مختصری بود. یکی از رسالت های مهم سمن ها، آگاهی بخشی عمومی و ایجاد دغدغه های زیست محیطی و ارائه ی انتقاد و راهکار های عملی می باشد. باشد که در این زمینه نیز شاهد فعالیت بیشتر اعضای سمن ها و دیگر همشهریان عزیز باشیم

  پاسخ دادن
 5. 1

  كيهان حاتمي

  با تشکر از نگارنده. امید که برخی از سازمان های به اصطلاح مردم نهاد به جای نمایش دادن و ژست
  گرفتن و … دلسوزانه مشغول فعالیت باشند

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.