5 Comments

 1. 5

  افشین دارسنج

  جامعه نیازمند تغییر نگرش خود نسبت به محیط زیست است. شاید در گذشته رابطه انسان با محیط رابطه ای یک طرفه بود و این انسان بود که نیازمند محیط زیست بود. اما امروزه تخریب به حدی رسیده که رابطه دو طرفه شده است و محیط زیست نیازمند کمک بشریت می باشد.”حمایت از محیط زیست نجات بشریت است”

  پاسخ دادن
 2. 4

  ناشناس

  با تشکر از نوشته کوتاه، هوشمندانه و پر طعنه
  کلی گویی و ایجاد ابهامی که در متن نوشته آمده یک برد برای همفکران نگارنده به حساب می آید و خلا وجود سمنی زیست محیطی با حضور پررنگ افراد همفکر ایشان را پوشانده است.

  پاسخ دادن
 3. 3

  افشین

  افشین
  با سپاس از مطالب ارزنده ی جناب آقای مهندس عبداله زاده، مردم منطقه ما واقعا با جان و دل از محیط زیست بویژه جنگلها و مراتع محافظت کرده و میکنند به عقید ه ی بنده مسئولین باید همت کنند و کمبود امکانات را تا حد توان برطرف کنند نمونه ی غم انگیز آن را چند سال پیش شاهد بودیم که منجر به فوت دو نفر از جوانان شهر بانه وره در جریان مهار آتش در مناطق گرمسیری شد که دلیل اصلی آن نبود هماهنگی بین مردم و مسئولین و عدم امکانات کافی بود.

  پاسخ دادن
 4. 2

  حيدر غلامي

  سلام و عرض ادب
  مطلب مفيد و مختصري بود. يكي از رسالت هاي مهم سمن ها، آگاهي بخشي عمومي و ايجاد دغدغه هاي زيست محيطي و ارائه ي انتقاد و راهكار هاي عملي مي باشد. باشد كه در اين زمينه نيز شاهد فعاليت بيشتر اعضاي سمن ها و ديگر همشهريان عزيز باشيم

  پاسخ دادن
 5. 1

  كيهان حاتمي

  با تشكر از نگارنده. اميد كه برخي از سازمان هاي به اصطلاح مردم نهاد به جاي نمايش دادن و ژست
  گرفتن و … دلسوزانه مشغول فعاليت باشند

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.