یک نظر

 1. 1

  بهمن عزیزی

  با سلام و عرض ادب و احترام
  اگر کبکی توسط یک شکار چی بیسواد شکار شود موضوع رسانه ای و حتی طرف دادگاهی خواهد شد ولی معضل زباله ای شهرداری پاوه در زمینهای کشاورزی و منابع طبیعی پاوه که سلامتی مردم و دامداری چندین روستا را با تهدید جدی مواجه ساخته سالهاست که از دید مسولین به فراموشی سپرده شده براستی چرا؟
  نجات محیط زیست و منابع طبیعی اورامانات فقط نجات کبک و جلوگیری از شکار و جمع آوری اسحله شکاری نیست متاسفانه تا جایی که بنده بیاد دارم تمام اهداف محیط زیست اورامانات فقط در جلوگیری از شکار کبک و دنبال شکارچیان خلاصه شده و توجهی به دیگر معضلات و خطرات زیست محیطی نداشته اند.

  بعنوان یک شهروند از ادارات محترم محیط زیست و منابع طبیعی و بهداشت و کشاورزی و در راس آنان محیط زیست پاوه یک سوال دارم چه اقدام مثبتی در رابطه با معضل پراکندگی و دفن غیر اصولی زباله های شهرداری در کوهستان و زمینهای کشاورزی و منابع طبیعی روستای شمشیر انجام داده اند و عملکرد خود را اعلام نمایند؟
  توجه محیط زیست فقط به جلوگیری از شکار کبک و.. و دنبال نمودن شکارچیان بوده اگر کبکی شکار شود موضوع رسانه ای خواهد شد در صورتی که مشکلات و معضلات خاموش و خطرناکی همچون پراکنده شدن زباله ها و دود و تعفن شدید ناشی از آن در محیط زیست روستای شمشیر که سلامتی مردم و دامداری و کشاورزی و منابع آبی روستای شمشیر و روستاهای اطراف را با تهدید جدی مواجه ساخته فراموش شده است

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.