6 Comments

 1. 4

  ناشناس

  ای خوش بحال خودم ..هیچی ندارم غصه بخوریم…پولهاتونو خرج کنید معلمین عزیز اینده وجود نداره اخرش یکی میاد براتون هاپولی میکنه

  پاسخ دادن
 2. 3

  ناشناس

  متاسفانه تعدادی ازاعضا که الان کاندیدوچهره درخشان آنهابرای همه روشن است به جای حل مشکلات تعاونی وبه دنبال راه وچاره گشتن به دنبال تسویه حساب شخصی بااعضای قدیمی هستندوتعدادی ازاعضای تعاونی راهم به دنبال خودشان می کشانند

  پاسخ دادن
  1. 3.1

   یحیی بهرامی

   آقای ناشناس اگر واقعا اخلاق معلمی دارید خودتان را معرفی کنید منظورتان از ««به دنبال تسویه حساب شخصی»» آیا دفاع از حق پایمال شده شما همکار تسویه حساب شخصی است امید است برای همیشه ناشناس باید اگر چنین دیدگاهی دارید

   پاسخ دادن
  2. 3.2

   مطلع از برخی قضای

   با سلام و سپاس از سایت وزین سلام پاوه و دیگر سایتهای محلی به خاطر انتشار آگهی مجمع تعاونی مسکن فرهنگیان باینگان:
   در پاسخ به نظر آقا یا خانم ناشناس، چند مطلب را به عرض مخاطبین میرسانم و قضاوت را به آنها میسپارم.
   1-آیا دفاع از حق شخصی و اینکه چهارده سال پیش ، عده ای حدود 500 میلیون تومان از سرمایه فرهنگیان(حاصل فروش طلاهای همسران و فرزندانشان و وام های بانکی) را بدون استعلام از هرگونه مرجع ذیربط، با چندین قولنامه متفاوت برای خرید زمین در روانسر بهدر داده اند و اینک مدعی هستند که حتی بخشی از این زمین ها خریداری نشده است، به دنبال تسویه حساب شخصی رفتن است؟
   2-اینکه علیرغم وجود قولنامه ای مبنی بر اینکه در فاز یک ،مبلغ 124میلیون تومان باید موقع انتقال قطعی سند به فروشنده پرداخت گرددو هیأت مدیره وقت، آنرا و تنها چند ماه پس از معامله، به فروشنده پرداخت نموده و مجدداً قولنامه ای دیگر در مکانی دیگر تهیه و ابراز داشته اند که کل مبلغ معامله یکجا پرداخت شده است، تسویه حساب شخصی با افراد محسوب می شود؟
   3-آیاعدم شفافیت در فعالیت تعاونی و عدم تشکیل مجامع عادی و سالیانه به مدت 7 سال ، تسویه حساب شخصی و جریان سازی است؟
   4-آیا عدم ثبت تغییرات هیأت مدیره در مراجع ذیربط و پیگیری دلایل آن و چگونگی خرج پول های بی زبان تعاونی، تسویه حساب شخصی است؟
   5-و صدها سوال دیگر؟؟؟؟
   بنده به عنوان یک عضو مطلع از برخی فعالیت های تعاونی پیشنهاد میدهم که اعضای به اصطلاح قدیمی یا همان هیأت مدیره ها، در مجمع عمومی روز پنج شنبه حاضر شده و با شهامت به صدها سوال اعضاو در واقع همکاران فرهنگیشان پاسخ دهند؟
   سوال آخر بنده این است که آیا کسانی که به هر دلیل سعی در مسکوت گذاشتن عملکرد تعاونی داشته اند و قصد وارونه جلوه دادن موضوعات را دارند، تنها چند دقیقه به یاد اشک های جگر سوز فرزندان اعضای متوفی تعاونی افتاده اند؛ که مهم ترین داغ و ناراحتی پدرانشان، نداشتن زمین و مسکن مناسب بود و بارها طعنه های فرزندانشان را شنیده اند؟
   آیا اعضای به اصطلاح قدیمی تنها لحظه ای فکر کرده اند که بعد از 14 سال اینک هم در برخی خانواده های فرهنگیان در اقصی نقاط کشور، خانواده ها فقط افسوس از دست رفتن سرمایه و طلاهای فرزندانشان را می خورند؟
   بار دیگر ضمن عذرخواهی از مخاطبین عزیز، قضاوت منصفانه را به شما واگذار می نمایم.

   پاسخ دادن
 3. 2

  یحیی بهرامی

  ضمن تقدیر از مدیر محترم سایت در انعکاس و اطلاع رسانی از همکاران عضو تعاونی درخواست اکید داریم حتما روز پنج شنبه حضور بهم رسانند
  لینک تعاونی مسکن فرهنگیان باینگان https://telegram.me/joinchat/BOxy4z2WP7h9GOrPIsR5Lg

  پاسخ دادن
 4. 1

  فرهنگی

  از همکاران خواهشمندم مراقب افرادی که انتخاب می کنند باشند چون این تعاونیها در بسیاری موارد پول همکاران را بر باد داده اند .

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.