5 Comments

 1. 5

  ابراهیم شمس

  سلام خدمت مدیریت محترم سایت و دوستان عزیزم تشکر ویژه دارم حضورآنهایی که در اینجا نظر گذاشته اند و عزیزانی که شخصا به نمایشگاه تشریف آورده اند و دقایقی را در آنجا سپری نموده اند.
  نمایشگاه سوای مسئله تجاری ومادی آن که اصلا منظور نظر نبوده ، یک دستاورد بزرگی برای من داشته است و آن عرضه فرهنگ ، صنعت و هنر هورامان بوده است. در این نمایشگاه سعی شده در حد وسع و توان صنایع دستی هورامان با بهترین کیفیت برای میهمانان عزیز عرضه گردد . امسال بر خلاف سالهای دیگر نمایشگاه کتاب نیز دایر گردید. این مهم بهانه ای شد تا اهل قلم و دوستداران هورامان به نمایشگاه سر بزنند. شاید در این ایام روزی نبوده جلسه ای ادبی برگزار نگردد. دوستان اهل قلم آنهایی که در پاوه بوده اند حتما تشریف آورده اند و دوستانی نیز از نودشه ، مریوان ، روانسر ، جوانرود ، کرمانشاه وحتی سنندج فقط به خاطر دیدار از نمایشگاه به پاوه آمده اند واین افتخاری بزرگ برای من بوده است. ان شاء الله مشروح عملکرد نمایشگاه را در روزهای آتی خواهم نوشت ودر دانشنامه هورامان منتشر خواهم کرد.

  پاسخ دادن
 2. 4

  احمدی

  ما بازدید کردیم و خرید هم انجام شد بسیار عالی بود دست مریزاد

  پاسخ دادن
 3. 3

  هۆمایون محه‌مه‌دنژاد

  سڵام هه‌رمانه‌ فه‌رهه‌نگیه‌کا کاکه ئێبراهیمی وه‌شه‌ویسی دیارده‌و ویربه‌رزی و ئاوه‌زیشانه.

  پاسخ دادن
 4. 2

  هژیر

  با تشکر فراوان از کاک ابراهیم آمنه خانوم که خود شاهد بودیم چه زحماتی را متحمل شدند تا این نمایشگاه زیبا اجرا و بر پا شود
  د ه س وه ش .. به ر دوام بی همیشه

  پاسخ دادن
 5. 1

  یاسر خالدی زاد

  سپاس کاک ابراهیم
  اینکه هرساله این حرکت زیبا را انجام می دهید ممنونم

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.