10 Comments

 1. 9

  رزگار میرانی نژاد رئیس شورای اسلامی شهرستان پاوه

  باسلام خدمت مدیریت محترم سایت
  همه ما باید به نوعی حس انتقادپذیری در خود تقویت نموده و به خود بقولانیم که همیشه انتقاد بد نبوده بلکه انتقاد از نوع سازنده وبه جا بسیار کارساز و مفید خواهد بود این را هم بدانیم که همیشه علاج واقعه را قبل از وقوع بایدکرد .
  رسانه ای کردن مشکلات علی الخصوص مشکلات مدارس در سطح منطقه که به وضوح به چشم همگان آشکار است که نوعی بازندگی و خانواده همه ما در ارتباط است کاری به نسبت خوب به منظور توجه بیشتر مسئولین بوده ولی در صورت عدم پیگیری و مسکوت ماندن در جهت رفع مشکل قبل از بروز حادثه و خسارات جانی و مالی نه تنها مثمر ثمر نبوده بلکه موجبات تخریب مسئولین و بدبینی مردم نسبت به آنان رافراهم خواهد اورد ؛انتظار مردم از مسئولین تخریب دستگاه خاصی نبوده بلکه انتظار مردم رسانه ای کردن موضوع به منظور بیدار باش کردن مسئولین جهت پیگیری موضوع و رفع مشکل توسط دستگاه اجرائی مربوطه میباشد؛که انصافا انتظاری به حق و بجا هم میباشد
  امید است که مدیران مربوطه با تعامل ,همدلی و هم فکری بیشتر با فرماندار محترم و معاونت محترم دلسوز شهرستان که انصافا مدیران لایق و توانمند میباشند گامی موثر در جهت رفع مشکلات منطقه علی الخصوص بخش آموزش و پرورش بردارند.

  پاسخ دادن
 2. 8

  خطاب به فرهنگی غیرفرهنگی!

  من فکر میکنم که این خود «فرهنگی»ه احتاج به بازسازی داره که هرچی اتفاق میفته به مدیریت جدید و قدیم نسبتش میده. فرهنگی جان!!! اگه آقای برزگر به این زودی تونسته که مشکلات رو حل کنه یعنی مشکلات خیلی کم و کوچک بوده اند. و اگر در این چند سال وضعیت آن قدر وخیم بوده که آموزش و پرورش به فلاکت افتاده بوده و تو و امثال تو سکوت کرده اید که وای به قیامتتون . چرا چند سال سکوت کرده بودید؟ چرا حرکتی نکردید که لااقل تو این دنیا اگه به خواسته تون نرسیدید لااقل تو اون دنیا یخه تون رو نگیرن که هی فلانی! چرا اون همه ظلم و اجحاف بود ولی سکوت کردی؟ درضمن مسئولین چرا این چند سال کاری نکردند؟
  بهتر نیست که خودت را نوسازی کنی؟!
  لطفا تایید کنید. ممنون.

  پاسخ دادن
 3. 7

  نریمان کریمی

  جناب فرهنگی چراسیاه نمایی میکنی لطفا چند تا ازفلاکتها رانام ببر ولی خودت فلک زده ای چه خواستی داشتی براورد نشده اکنون ماراجتی

  پاسخ دادن
 4. 6

  عیب های کوچک

  خوب دوستان حق با نوسازیه مدارس ما یه عیبهای کوچولو داره که خیلی مهم نیست. مثلا دبیرستان شهدا فقط یک سیفون ناقابل نداره که همش دو سه هزار تومانه و اگه بوی گند فاضلاب سرتاسر مدرسه رو برداشته و کسی نمیتونه یک نفس راحت بکشه البته خیلی مهم نیست.

  پاسخ دادن
 5. 5

  فرهنگی

  با سلام محضر بزرگوارن روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه
  چند سال اخیر شرایط خیلی بد بود،آموزش و پرورش در رکود و سکون و فلاکت بود.
  ولی با آمدن جناب آقای برزگرفرد همه شرایط روبه بهبود است.
  موفق و سربلند باشید.

  پاسخ دادن
  1. 5.1

   شایان

   اقای برزگر فرد هنوز رسیدن که شرایطو تغییر بدن

   پاسخ دادن
 6. 4

  آموزگار

  یکیم بیاد از کانکسهای دبستان 12 فروردین دیدن کند نمی دانم بالگرد آقایان گذشته تا اسوه اقتصاد جناب آقای احمدی نژاد و جنابان استانداران عزیز از کجا عبور کرده که دبستانی با بیش از 250 نفر دانش آموز دز دروازه شهر 4 کانکس دارد و در هوای گرم بهار و اوایل پاییز و در سوزو ساز زمستان این همکاران و دانش آموزان چه وضعیتی دارند ؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن
 7. 3

  مدیر

  جناب ميرانی لطف کنین برای مطلع شدن از پرداخت کردن سرانه به مدارس به آموزش و پرورش یه سربزنین به خداقسم حتي بعضی مدارس کمبود میزوصندلی دارند.

  پاسخ دادن
 8. 2

  ناشناس

  باسلام .پس ایراد وانتقاد کی گفته که سازنده است !!!!!؟؟تنها به به وچه چه سازنده ومقبول است .آقای میرانی عزیز همه چی سرجایش است .

  پاسخ دادن
 9. 1

  والدین دانش آموز

  سلام لطفا کنید ازمدرسه شهرک فرهنگیان پاوه بازید به عمل آورید که دانش آموزان در کلاس ومحیطه مدرسه خیلی فشارمتحمل به خاطرکبودفضا میشوند وهرکسی ناظر این مدرسه بوده باید دردنیا وآخرت جواب پس هد ازجناب آقای میرانی معاون محترم فرمانداری درخواست میشود ازاین مدرسه بازدید به عمل آورد باسپاس ازمدیریت سایت

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.