9 Comments

 1. 9

  شهروند ۱۳

  طی اطلاعاتی که من به دست آوردم متاسفانه قطعی کابل فیبر نوری به دلیل عمق كم و غیر استاندارد کابل هست. این خیانتی است که توسط پیمانكار مهندس ناظر مخابرات به مردم این شهر کرده اند.

  پاسخ دادن
 2. 8

  شهروند ۱۳

  جالبه که مخابرات استان بدترین نوع اجرای فیبر نوری رو برای پر کاربرترین شهرستان انجام داده.
  این هم یه حق خوری دیگه در حق این شهرستان.

  پاسخ دادن
 3. 7

  بی نت

  با سلام . جناب آقای شیلانان آیا شما در مورد این قطعی های مکرر برنامه ای برای جبران کردن روز و حجم کاربرانی که نتوانسته اند از آن به دلیل همین قطعی اینترنت استفاده کنند در دست اقدام دارید ؟بهتر نیست جدای از اعصاب داغون کاربران و ضررهایی که ممکنه برای بسیاری از شهرمندان گرامی که کارهای تجاری آنها بوسیله اینترنت صورت می گیره به فکر جبران روزهای از دست رفته آنها باشید ؟

  پاسخ دادن
 4. 6

  آزاد علی رضائی

  جالبه همیشه قطع میشه
  خب یه جوری درستش کنن دیگه قطع نشه

  پاسخ دادن
 5. 5
 6. 4

  شهروند

  من نمیفهمم اداره راه و مخابرات نمیتونستن از قبل مسیر فیبر رو با هم هماهنگ کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مشکلات ادارات پاوه تمام نشدنی است متاسفانه مسئولین 90 درصد ادارات پاوه از طریق باند و بدون شایسته سالاری در جای خود نشسته اند اون از بنیاد مسکن و شهرداری و …اینم از اداره راه(اگه خواستی فرهاد جان قسمت اولش رو بزار مابقی رو بردار)

  پاسخ دادن
 7. 3

  پیمان محمدی

  اینم از دست گل اداره راه هستش بدون هماهنگی با سایر ادرات شروع به تعریض جاده میکنند جالب هستش اونم تو این موقع از سال که بارندگیها شروع میشه این حکایت همچنان ادامه داره یه نمونه دیگه جاده نودشه(پیچ کشتارگاه هستش که چند ساله بدون انجام هرگونه فعالیت عمرانی مانده

  پاسخ دادن
 8. 1

  همشهري

  هرچند جاي تقدير دارد كه مسوولي توضيحي داده است و از اين لحاظ متشكريم
  اما واقعا اين قطعي ها به بسياري از واحدهاي كسب درامد ضرر وارد مي كند و شهروندان را هم جهت انجام امور ضروري نگران و نااميد مي كند
  براورد هزينه هاي تحميلي اين قطعي ها براي مردم و ادارات و شركت ها سخت نيست و رقم سنگيني خواهد بود و قابل تامل است

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.