49 Comments

 1. 47

  فرشته

  باسلام: مممنون جناب آقای صالحی مشکلات شهرستان پاوه روخوب مطرح کردید.یکی ازمشکلات جامع ما این است که بیشترمسولان مامسولیتی که بردوش دارندمتاسفانه بارشته تحصیلی که خوانده اندهیچگونه مطابقتی ندارد.به فرض مثال طرف برنامه ریزی شهری خوانده کارحسابداری انجام میدهد.
  دوم اینکه اگرمسولی واقعابه فکرخدمت به شهریامردمش نباشد.مطمن باشیدبه فکرمسولیت خانوادهاش هم نیست.چون هرکدام ازما مسولیت گرفتن روازخانه وخانواده خودیادمیگیریم.

  پاسخ دادن
 2. 46

  جهانگیر

  با درود به شمای گرامی،رئوس کلی دردهای مشترک این منطقه را بسیار دقیق و واقعی،بدون جنجال بیان داشته اید،اما متاسفانه این ساختار با این کارکرد هر گز نمی تواند بیکاری و فلاکت را درمان کند.حتی در نظر ندارند مانند کشور سرمایه داری نورمال بیمه بیکاری برای جوانان را تا پیدا شدن کار اجرایی کنند.اما دست سرمایه داران با تمام امکانات و صنف های خودشان برای غارت باز و آزاد است.نرخ کار در چین با وجود کارگر ارزان 15%است،یعنی اگر کارفرما 100تومان سود ببرد،15تومان متعلق به کارگر است،اما در اینجا 6%است.طبقه کارگر ایران با ارتش میلیونی بیکارش به نابودی کشیده شده است.به همین خاطر ما هر روز شاهد تراژدی مرگ جوانانمان به شیوه های گوناگون هستیم.اعتیاد،افسرده گی کمترین عوارض بیکاری هستند.کولبری تحقیر کارگران است،قاچاق کالا زندگی کاذب و مرگ زود هنگام است…….

  پاسخ دادن
 3. 45

  کریکار

  متاسفم برای مسئولانی که با اقدامات خودشون دارن به عمر و مال مردم لطمه می زنند

  پاسخ دادن
 4. 44

  یکی از مراجعین چند روز پیش

  ریاست محترم بانک مسکن با مردم مهربان باش آقای محمدی ریاست محترم دودورپیش بانک مسکن بود اغلب قریب به اتفاق مراجعین ازش راضی بودند حتی وقتی رفت خیلی ها ناراحت شدند

  پاسخ دادن
 5. 43

  مطلع

  یاگی شابازا کورکوری وازا قدر ومنزلت وعظمت این شهربواسطه مسئولین ومردان بزرگی بود که در طول تاریخ این سرزمین مردانه وبدون ریا وتکبر در جهت ترقی وپیشرفت این دیار تنها برای رضای خداوندمتعال پا پیش نهاده واز موجودیت وحقوق این مردمان شریف دفاع نموده اند امثال محمد عزیز صالحی ومحمد خورشیدی ورئوفی ها و…خداوند رحمت خود راشامل انها گرداند مسئولین این زمانه توانایی ساختن یک دیوار ده متری راندارند ودو سال تمام است که این شهر دچار ترافیک وراه بندان است حال شما دوست گرامی انتظار داری مشکل اشتغال جوانان ومرز و…را حل کنندزهی خیال باطل

  پاسخ دادن
 6. 42

  هزارماسوله

  فرهاد جان لطفا این مشکل عظما رانیز مشکلاتی که بیان نمودی اضافه کن شاید آی وجدانی درپس این همه بی وجدانی بیدارباشه ولی افسوس :پس از آن به بیمارستان پاوه رفتیم و پرستاران و مسئولان ذیربط با گرفتن آزمایشات و معاینات نیز بیان کردند که بچه شش ماهه شما سالم است و هیچ گونه مشکلی ندارند و می توانید وی را به خانه انتقال دهید و این در حالی بود که سلمی از درد زیاد، قادر به حرف زدن نبود.

  به گزارش هزار ماسوله، روز شنبه مورخه 17 مهر ماه ساعت 6 و نیم صبح هفته جاری بود که زن داداشم با اینکه فرزند داخل شکمش نزدیک شش ماهه بود، درد زیادی را متحمل شد تا اینکه وی را پس از دو مرحله به بیمارستان رساندیم اما نمی دانستیم که اینکه این قضیه سر دراز دارد.

  زن داداشم و هم اینکه خود ما نیز اصلا، فکر نمی‌کردیم که فرزندش را در راهرو منزل شخصی خود به دنیا بیاورد.

  خانم محمد امینی در گفتگویی با خبرنگار ما در خصوص تولد بچه زن داداش خود در راهرو منزل شخصی خود می گفت: ساعت شش و نیم صبح روز شنبه بود که درد زیاد ، رنگ را از روی زن داداشم پرانده بود، با تماس با یکی از آشنایان در کرمانشاه که پزشک نیز بود، بیان کرد که فورا وی را به مرکز بهداشت و یا بیمارستان جهت اکو قلب فرزندش انتقال دهیم.

  خانم محمد امینی که از این قضیه خیلی ناراحت بود می گفت: پس از آن زن داداشم را به اسم سلمی دولتیاری به مرکز بهداشت انتقال دادیم که اعلام کردند ما چون دستگاه اکو قلب را نداریم نمی توانیم تشخیص دهیم که فرزند شما سالم است یا نه.

  وی افزود: پس از آن به بیمارستان پاوه رفتیم و پرستاران و مسئولان ذیربط با گرفتن آزمایشات و معاینات نیز بیان کردند که بچه شش ماهه شما سالم است و هیچ گونه مشکلی ندارند و می توانید وی را به خانه انتقال دهید و این در حالی بود که سلمی از درد زیاد، قادر به حرف زدن نبود.

  وی ادامه داد: پس از آن که مسئولان زایشگاه بیمارستان اعلام کردند که مریض ما هیچ گونه مشکلی ندارد، ما را به خانه فرستادند، اما مجدد که سلمی درد و رنج زیادی را متحمل می شد، مجددا او را به بیمارستان بردیم ولی در این هنگام با برخورد تند مسئولان واحد زایشگاه مواجه شدیم و گفتند “چرا دوباره به بیمارستان امدید، مریض شما که گفتیم مشکلی ندارد، چرا مزاحم ما می شوید”.

  خانم محمد امینی می گفت: این بار یک آزمایش سونوگرافی را برای سلمی نوشتند، اما قسمت سونوگرافی نیز تعطیل شده بود، و مطب پزشکان نیز در آن هنگام تعطیل شده بود و گفتند که فردا برای سونوگرافی برگردین، اما درد بیشتر و بیشتر شد. چاره‌ای نبود. ‏

  وی افزود: پس از آن ما به منزل برگشته و به محض رسیدن به منزل، سلمی در راهرو خانه شخصی خود که درد امانش را بریده بود، زایمان کرد و فرزند نزدیک به شش ماهه خود را بدون امکانات و وسایل در راهرو به دنیا آورد، و برای ما نیز که هیچ گونه آشنایی با زایمان در آن هنگام نداشتیم، دست و پاهای خود را گم کرده و واقعا نمی دانستیم که چکاری انجام دهیم.

  وی ادامه می داد: فرزند به دنیا آمده که ناف آن هم به مادر متصل بود، در حد دو دقیقه زنده ماند تا اینکه بر روی دستانمان که دست و پا می زد، فوت کرد.

  وی خاطر نشان ساخت: پس از مدتی به فوریت های پزشکی تماس گرفتیم که در محل حضور یابد بلکه بتوانند، سلمی را با این وضعیت مجددا به بیمارستان انتقال دهند.

  وی افزود: اورژانس هم به محض روبرو شدن با این واقعه سخت ناراحت شدند و اعلام کردند که علت عدم پذیرش این مادر در بیمارستان چه بوده است و این برای ما غیر قابل باور است که چنین کرده اند، و پس از آن مسئولان فوریت های پزشکی در همان لحظه ناف متصل شده به فرزند را بریدند.

  وی می گفت: پس از آن، داستان تولد کودک در راهرو منزل شخصی بدلیل عدم پذیرش بیمارستانِ پاوه در محله زمین شهری و شهر پیچید، و پس از آن مدیر بیمارستان نیز با اطلاع از این وضعیت ، اظهار ناراحتی کرد و گفت که ما با مسئول زایگشاه هم برخورد قاطع کرده ایم.

  خانم محمد امینی گفت: اگر حتی قرار بود که فرزند ما فوت می کرد، حداقل بیمارستان، سلمی را پذیرش می کرد تا اکنون این همه ناراحتی را با بی توجهی بیمارستان به خانواده فقیری مثل ما به وجود نمی آمد.

  وی خواستار رسانه ای شدن این موضوع در سایت خبری تحلیلی هزارماسوله شد و در ناراحتی کامل می گفت: با رسانه ای شدن موضوع عدم پذیرش بیمارستان پاوه، که اکنون ما فرزند خود را از دست داده ایم، باید برای همگان مشخص شود که طرز برخورد آنها چنین است و ان شاالله چنین اتفاقی برای هیچ خانواده ای در پاوه نیافتد.

  پاسخ دادن
  1. 42.1

   زایشگاه

   واقعا چرا مسئولین زایشگاه رو عوض نمی کنند؟چرا همه بانوان شهر از مراجعه به زایشگاه پاوه هراس دارند؟خوش آیندترین و بهترین اتفاق زندگی هر زنی دوران بارداری و به دنیا آمدن نوزادشان است که متاسفانه در پاوه به علت برخورد نامناسب متعارف و خیلی بد ماماها به جنگ اعصاب و استرس خیلی زیاد تبدیل شده است

   پاسخ دادن
 7. 41

  دادبیدام

  مدیر سایت از احقاق شهروند حق ر ا گفتی که رضایت شمارا در برداشت از لحا ظ و جدانی آسوده ونتجه نهایی تهیه گزارشی با فرماند ار وجوابیه سایت وکامنت شهروندان را می طلبد عاقبت سیتم اداری شد این فرماندار گرامی لطف پیش از حد در رابطه م،،،،،!،،،،،،دارند نتجه لطف ومحبت بی خالی در بر دارد چون اکثر مسولین از خو د مان هستند

  پاسخ دادن
 8. 40

  بیکار درمانده

  بسیار زیبا و عالی بو در راس این مشکلات فرماندار قرار دارد ایشان فردی خوش برخورد و پر از نشاط است اما این کافی نیست ایشان علاقمند به کار هستند ولی لازم است اما کافی نیست ایشان بعد از چند سال یاید برسی کنند علت نتیجه نگرفتن و نارضایتی مردم چیست
  1-فرماندار در صورت علاقمندی به حل مشکلات نمی تواند دست تنها عمل کند مشکل مسئولان هستند ایشان بارها در جلسات از مسئولان انتقاد می کنند کافی نیست مسئول کم کار رو باید عوض کرد تا کی مدارا ایشان با مسئولان مدارا می کنند نمی دانند که به 50هزار نفر از مردم شهرستان ظلم می کنند . جناب فرماندار یعنی در طول این چند سال حتی یک مدیر ناکارآمد نبوده شما عوض کنید
  2-عدم پاسخگویی دستگاه های نظارتی : مردم در صورت اختلاف با مدیر به انها مراجعه می کنند ولی همه با هم دوستند به وظایفشان عمل نمی کنند
  3-بی احترامی به ارباب رجوع بیداد میکند .اطلاف وقت مردم بدترین بی احترامیست
  4-من ساعت 10رفتم اداره ای گفتند که مسئولان رفتن مجلس ختم ساعت اداری به خدا قسم این افراد مشمول مجازات سوره مطففین هستند.
  به خدا مردم ناراحتند برید میدان مولوی رو نگاه کنید اون همه مردم وایسادن امان از یک لبخند همه نگران، ناراحت
  در آخر : ما به دولت آقای روحانی رای دادیم نه به این مسئولان

  پاسخ دادن
 9. 39

  بیکار

  کاک فرهاد بسیار عالی بود . ولی نمی دانم چرا مسئولین این مسائل براشون بسیار عادی شده مثل طنزهای تلویزیون شده که خود مسئولا هم می بینند بهش می خندند به جای گریه این وضعیت اصلا شایسته دولت تدبیر و امید نیست. قطعا بچه های بالا این وضعیت رو دوست ندارند داریم به انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می شویم باید تدبیری اندیشیده تا امیدی به جامعه داده شود.

  پاسخ دادن
 10. 38

  سۆران سپه‌نجی

  به نام خدا
  سلام کاک فرهاد .. تشکر از مطالب مفیدتان

  پاسخ دادن
 11. 37

  همشهری

  در جواب پاوه ای :مسئول غیر بومی با دانش وبا تجربه بله ،نه مسئول غیر بومی سفارشی وجوان خام امثال اداره هلال احمر و……… )

  پاسخ دادن
 12. 36

  کارمند ساکن کرمانشاه

  زمانی که این شهر مسولین غیر بومی بودند در رابطه خواست راه پیگری باز بود ولی حال امکان ندارد چون گله مندی در بر دارد و آنها هم تمایل ندارند یه شهر ما بیاند به چند نفر از همکاران من پیشهناد پاوه دادند ولی رد کردند علت جویا شدم مردمان خوب با شرف و بز رگوار هستند ولی تا آنجا که خبر دارم به خاطر سمت هر چیزی در سر راه خود برمی دارند افرادی……………….خاص

  پاسخ دادن
 13. 35

  پاوه ای

  با سلام و احترام
  تا زمانی که مسئولین بومی در راس امور باشند وضع همین خواهد بود
  پس خواهشمند است از افراد غیر بوی دعوت شود که به شهرمان کمکی برسانند و گرنه …..

  پاسخ دادن
 14. 34

  شهروند

  آقای صالحی با سپاس فراوان از بیان و درد مردم اورمانات .امیدوارم مسئولین بالا حرکتی داشته باشند.با سپاس

  پاسخ دادن
 15. 33

  شیلان کریمی

  ده ستا وه ش بو به یاگئ بئ

  پاسخ دادن
 16. 32

  فرید

  ضمن تشکر از آقای صالحی لطفا حضوری از آقای فرماندار بخواهید هم این مطلب و هم مطلب استفاده از خودروهای دولتی را حتما بخوانند بخصوص نظرات کاربران را آخر وقتی اکثر مدیران دولتی در حال قانون شکنی و تخلف هستند چه انتظاری برای حل مشکلات هست

  پاسخ دادن
 17. 31

  حسن زادە (سەریاس)

  تاکوو دەردی دڵت وت پێم
  هەزار دڕکیان خستە سەڕێم
  …………….
  دەستان خۆش کاک فەرهاد دەردی کۆمەڵگای ئێمە گرانە بەڵام کەسێک نابێنی چارەسەری بکا هەر بۆیە بێدەنگی باشترە لە نوسین!!!!!!
  بازاڕچەی شۆشمێ جێگەی خۆی داوە بە بازاڕچەی شێخ سیڵە بۆچی .؟ نازانم…..
  ئەمەیە خزمەت کردن بەخەڵکی هەورامان وپاوە

  پاسخ دادن
 18. 30

  یه بنده خدا

  اکثریت قریب به اتفاق مسئولین این دیار ،که بر پست و سمت و کرسی ای منتصب می شوند و یا به واسطه لیاقت و کارآمدیشان آن پست را اخذ کرده اند(حالا به هر وجه من الوجوهی) ، پر واضح و پیداست که ایشان بیش از برشمردن میزان اهمیت و بزرگی مسؤلیت و وظیفه خطیرشان، و ازعهده برآمدن آن، به میزان و بزرگی خروجی ناشی از آن جایگاه (پوزیشن) من باب منافع شان و در مقایسه ظاهری با پست های دون پایه تر، که همانا حقوق و مزایای گزاف تر واصله از آن مقام و جایگاه باشد ، می اندیشند……!!!!!!!!! و مهم ترین اصل که کمر همت بستن و انگیزه داشتن برای حل مشکلات جامعه که همانا فلسفه وجودی یک مسئول می باشد ، در این میان گم است…..

  پاسخ دادن
 19. 29

  sharmin

  این حرفاروخیلی هازدن خیلی هاهم شنیدن امابایدواسه کسی نوشته شن یاگوش شنواد
  اشته باشه یاچشم بینا.این حرفاخیلی وقته تکراری شده واسه مردم اورامانات اما افسوس که کسی به داداین مردم نمیرسه…..امادستتون دردنکنه واسه مقاله زیبا وتکراریتون امیدوارم یکی ازمسولین اگه تونستن نگاه کنن دردهای مردم پاوه رو

  پاسخ دادن
 20. 28

  ناشناس

  سلام
  به استحضار نگارنده محترم میرساند شهرستان جوانرود فقط یک روستای گازدار به نام روستای صفی آباد دارد و بس. روانسر 26 روستای گازدار – پاوه 14 روستا. حال یک سوال شما که ادعا میکنید فقط نمایندگان به فکر جوانرود ند بنظر شما چرا مقام آخر در گازرسانی دارد.

  پاسخ دادن
  1. 28.1

   واقع بین

   دوست گرامی اگه نمایندگان عادلانه رفتار میکردن الآن پاوه هم مثل خیلی جاهای دیگه پیشرفت میکرد
   برای مثال پاوه قبل از انقلاب دانشسرای مقدماتی داشت که از سراسر استان برای تحصیل در پاوه حظور داشتن واما الآن فقط دانشگاه پیام نور دارد ودانشگاه آزاد وعلمی کاربردی وغیره نیستند در صورتی که اولویت با پاوه بوده
   در قبل وبعد انقلاب تا پایان جنگ وضعیت بیمارستان پاوه به مراتب بهتر از الان بود در بیمارستان پاوه من خودم دیدم که عمل جراحی چشم صورت گرفته .جراح داخلی وترتوپد دیدم اما الان پاوه رو ببین و جوانرودو نگاه کن 90درصد معلمان گذشته جوانرود وثلاث وغیره پاوه ای واطراف پاوه بودن اما نمایندگان که اکثرا دانش آموزان همین افراد بودن الان در مجلس سعی در حذف اسم پاوه رو تو حوزه انتخاباتی دارند حالا هی بگویید تبعیض نیست
   تا زمانی که همه زیر مجموعه پاوه بودن بدون کوچکترین تبعیضی همه در حال پیشرفت اما الان نمایندگان بجای اینکه امتیازی رو که دولت به پاوه میدهد سعی مکنن جهت ویا موقعیت امتیازو از پاوه دور کنند این در حالی است که باید سعی در گرفتن امتیاز مشابه برای دیگر شهرها میکردن نه قاپیدن امتیازات

   پاسخ دادن
 21. 27

  بیچاره پاوه!

  کاک فرهاد عزیز ممنون از اوسا و عمله ی بی انصاف و گرانجان و ناشی چیزی نگفتی. کسی نیست بگه آخه اگر شما خوب بودید چرا پاوه پر شده از استاد کارهای خوب و باانصاف و با سلیقه و که فقط کار می کنند بدون هیچ توقعی و خیلی هم قیمتاشون منصفانه است. چند برابر بومی ها کار میکنند نه چاشته می خوان نه ناهار و نه عصرانه. چرا کسی به فکر نیست؟ امور صنفی خودش باعث گرانی شده. به طرف میگی این چه قیمتیه می گه تعزیراتیه امور صنفی تصویب کرده. لوله کش و برق کار و گچ کار و … کردار آدم رو در میارن. قانونا دستمزد باید سی درصد مصالح باشه درحالی که در پاوه مصالح رو از هرجا گرانتر می خری و دستمزدشم بیشتر از هفتاد درصده حتی در مواردی از خود مصالحم گرانتره. در سال چند ملیون و حتی ملیارد پول از این شهر خارج میشه خدا می دانه. یکی ازدوستان کاشی قیمت کرده بود اینجا متری 22 تومان کرمانشاه همون جنس و همون مارک و همون درجه گرفته بود 14 تومن. روزگاری مردم نان حلال به بچه هاشون می دادن الآن تنها چیزی که مطرح نیست حلال و حرامه. همه دندان تیز کردن برای هم و هرکسی یه جوری درحال بچاپ بچاپه. پیراهن و کاپشن، لوازم یدکی، لوازم آرایشی، لوازم خانگــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی، کرایه تاکسی و هرچیزی که یه یادش می افتی اشکت درمیاد. واقعا مسعول این همه بیداد کیه؟

  پاسخ دادن
 22. 26

  کیوان لطفی

  سلام کاک فرهاد عزیز ممنون بابت انعکاس دردهای مردم منطقه براستی که حرف دل مردم رو بیان کردی.

  پاسخ دادن
 23. 25

  دلسوز

  خدمت اقای صالحی عزیز و درود بر قلم توانایشان براستی باید براش سر تعظیم فرود اورد.فرهاد جان به عرض می رسانم گازکشی نوسود و نودشه و حتی روستاهای تابعه تا پایان برنامه پنچ ساله توسعه پنجم که پارسال به پایان رسید انجام میشد انهم نه به خاطر چشم و ابروی قشنگمون بلکه برای جلوگیری از قاچاق سوخت که سهمیه سوخت رو قطع کنند.فرهاد عزیز اگه تو این چند وقت گازکشی انجام شد فقط خواهشا تو شیپور و کرنا نکنید و به اسم نماینده بخاید تمومش کنید.البته اگه نماینده واقعا بدونه برنامه چیه و برنامه پنچ ساله چن منه ?و الان تو برنامه چندمیم?

  پاسخ دادن
 24. 24

  م.محمدی

  باسلام
  کاک فرهاد عزیزاین همه موارد را که یادآوری نمودید مشکل نیستند تا زمانی میشه گفت مشکل،که امیدی به حل باشه همه این موارد تبدیل به معضل ومصیبت شده‌اندبرای نمونه سالانه 300 تا500دستگاه خودرو به ناوگان حمل‌ونقل اضافه میشه شهرداری از همین حالا پارکینگ ،پل،زیر گذر، خیابان، وغیره اضافه کنه به کنترل ترافیک نمیرسه؛بقیه موارد هم به همین روال مسئولین همین بس که وضعیت موجود رامدیریت کنند ……

  پاسخ دادن
 25. 23

  شهروند

  عالي بود ولي افسوس كو گوش شنوا

  پاسخ دادن
 26. 22

  افسوس!

  جناب صالحی عزیز از اینکه حوصله کردی و بعضی از مشکلات منطقه را نوشتی بسیار ممنونم. پیشنهاد میدهم که برای هر یک از مسئولین هم بنویسی تا اگر به قول آقای شمس خبر از وجود سایت یا حتی اینترنت هم نداشته باشند بهانه ای هم نماند.
  در ضمن وای بر این مسولینی که سد داریان در کنار ماست آنوقت باید از فاضلاب برای آبیاری باغاتمان استفاده کنیم. واقعا رنج آور است و شرم آور. ترافیک و استثمارش مال ماست و آبش مال دیگران.
  خدایا جز تو پناهی نداریم.

  پاسخ دادن
 27. 21

  ذکریا رستمی

  عالی بود کاک فرهاد، دست مریزاد

  پاسخ دادن
 28. 20

  شایان

  اقای صالحی دست مریزاد به حساب این شهر هزار ما سوله است عملکرده اداره گردشگری که با انتقاد فراوانی اب ازجای خودش تکان خورد ولی ازاین اداره هیچی با توجه گله مندی شهرونده فراوانی دربرداشت درسا یت منهکس شد اخرش کو گوش شنو ولی جنابعالی دلسوزی خود را ثابت نمودید و خدا یا ر ویاورتان باشد امکان دارد کج با شما به میدان ا یند ولی خدا از اعمال نیک شما باخبر شهدا کجایی

  پاسخ دادن
 29. 19

  علی

  فرهادجان ضمن خسته نباشید فقط خودت راخسته کرده ای ولی بازم سپاس چونکه حرفه ات ایجاب میکند مشکلات ورنج ومحنتهایی که برسرمردمان دیاراورامانات سنگینی میکند به رشته تحریرآورید.مسولین وکاربدستان سرشان رادرفیشهای نجومی فروکرده اند خودرابه خواب زده اند ومرمان ساده لوح ومخلص این دیارباوعده های سرخرمنشان بادروغهایشان میفریبند ،ای مسول مگه تو اهل این دیارنیستی ازکره مریخ که نیامده ای چرا به مردمت دروغ وخیانت میکنی ازخدابترس چراکه چوبش صدانداردوبه سرنوشت شومی دچارخواهی شد ،وشما ای نماینده جناب شهاب نادری اگه میخواهی به سرنوشت دیگرنمایندگان ومسولین دچارنشوی ازوعده ووعیدهای دروغین وفکرمال ومنال بودن آنان ثروت اندوزبشان عبرت بگیرفکرخدمت به مردم باش توکه آمدی اورامانات راآبادکنی پس این گوی واین میدان وجداناوانصافا سزاوارپاوه انقلابی نیست بعد از38سال انقلاب امکاناتش درحد ابتدایی باشدشهاب جان دوره شما هم هرآن تمام خواهد شد امیدوارم روسیاهی بردیگ بماندوبس همت کن آستین رابالا بزن یاالله مردم تشنه خدمتند حرف بس است عمل کردن به وعده هایت آرزوی ماست.باآمدنت وضع مردم خوب نشد هیچ بابسته شدن مرزشوشمی ورای بعضی مشکلاتی که داره بدتروبدترشده ،تازه مرزداران ازدیدن مسابقات ورزشی کشورشان محروم شدن تعرفه گاز پاوه به عنوان گرمسیری همانند خوزستان محاسبه میشود بیابامردم باش برای مردم باش وخدمت به مردمت را سرلوحه روزمره ات قرارده تا مثل نمایندگان پیشین پشیمان نشویدوقت تنگ است وپشیمانی فایده ای عاید نخواهد شد.

  پاسخ دادن
 30. 18

  کارمند

  سلام اگه مسئولین نمی روند که ببینند . همه مشکلات اینجا آورده شده آیا مسئول دلسوزی هست که گوشه ای از این مشکلات را ترمیم دهد . اول از جناب فرماندار و دوم نماینده و بعد سایر مسئولین به نسبت مسئولیت . بفرمایید این گوی و این میدان ،سهم خود را مشخص و برای حل مشکلات اقدام و یا دلیل عدم اقدام را بیان فرمایید تا مردم بدانند

  پاسخ دادن
 31. 17

  سلام

  مسولینی که به این شهر میان خام وبی تجربه هستند وشهر پاوه در نگاه کلان جایی ندارد افسوس ما در مجموعه ای هستیم که مدیر مربوطه فضا را بر کارمندان جهت خدمت صاقانه سلب کرده است مدیر غیر بومی وکم سن وسال وفاقد دانش مدیریتی

  پاسخ دادن
 32. 16

  وفا فتح الهی

  ععالی بود اقای صالحی دستمریزاد این مقاله سندی باشد وبرگ زرینی دیگر برای سایت سلام پاوه در گفتن حق

  پاسخ دادن
 33. 15

  ناشناس

  واقعا دست مریزاد این حرف دل همه ما بدبخت های اورامانات پاوه هست ولی کو گوش شنوا

  پاسخ دادن
 34. 14

  شهرونده

  خداوند معتال پاداش خیر مدیر سایت سلام پاوه وپاوه پرس بدهد هدف یکی بر طرف شدن معضلات شهرمان ولی تعدادی از مسولین سمت پرست حاضران همه چیزی فدا شود ولی ریاست حفظ شود ولی نه هوالباقی

  پاسخ دادن
 35. 13

  فاتح شمس

  راستش وقتی موضوع را دیدم قبل ازخواندن می خواستم نظرم را بفرستم اما گفتم برای دل خودم دل نوشته شما را بخوانم بسیار زبیا بود اما تکراری !!!! می دانید چرا می گویم تکراری چون من پیگیر سایتهای محلی هستم بارها این موضوعاتی که تیتر وار شما اشاره کرده بودی مفصلا قبلا در قالب گزارش در سایتهای شهرستان منعکس شده بودند اما هر گز گوش شنوایی نبود که بشنود این درد دلها ها را .
  بر می گردم به اغازین سخنم براستی شما این را جدی فرمودی یا شوخی کردی؟؟مسئولین حتما بخوانند؟؟؟؟مگر مسئولین محترم وقت خواندن این مطالب را دارند؟ اگر وقت می داشتند شهرستان به این روز نمی افتاد؟ شک نداشته باش هستند مسئولین رده بالا که از وجود سایتی بنام سلام پاوه اصلا خبر ندارند !!!!واقعا اگر مسئولی به معنای واقعی در شهر می بود وازاین معضلاتی که شما بر شمردی با خبر می شد واستعفا ءنمی داد خائن به مردمش بود اما دوست من میز وصندلی جذابیتش بسیار بیشتر از خدمت به مردم است دل کندن از مقام ومنزلت کار هر کسی نیست ،ناگفته نماند در همین شهر کوچک هم هستند خادمانی که فراتر از توان خود به مردم خدمت می کنند خطاب بنده به ان دسته از مدیران خدوم وپاک نیست خطاب بنده در راستای سخنان جناب اقای صالحی است ودر تایید این دل نوشته امیدوارم این تلنگری باشد تا اقایان بخود بیایند ودر یابند قبل از انها هم بودند ورفتند یا نام نیکی بجا گذاشتند ویا در اذهان فراموس شدند چند روز پیش مصاحبه جناب اقای خالدی را می خواندم واقعا به این مدیر افتخار کردم بیش از تیم قرن از مدیریتش گذشته اما هنوز از مفا خر هورامان بشمار می رود ومدیریتش نقل محافل است ای کاش مدیران ما بخود زحمت بدهند به این سایتها سرک بکشند قطعا بی فایده نخواهد بود توصیه این حقیر را بپذیرید با مردم رو راست باشید چه اشکالی دارد این سایتها را به تریبونی برای صحبت با مردم تبدیل بکنید؟ باور کنید واقعیتها را به مردم گفتن بسیار کار شما را اسان می کند امروز دیگر نمی توانید لا پوشانی کنید یا باید خود مشکلات را بیان کنید یا قطعا دیگران بیانش خواهند کرد وشما را زیر سوال می برند پس چه بهتر با مردم رو راست باشید.

  پاسخ دادن
 36. 12

  ناشناس

  خوب بهترین کار جدا نمودن حوزه انتخابیه پاوه از اورامانات است. چرا که مل نماینده نداریم. به حق

  پاسخ دادن
 37. 11

  غم ور

  با تشکر از جناب کاک فرهاد مدیر توانمند اما کاکه این همه مشکلات این همه طرح های به امان خدا رها شده در طول سالیان متمادی واقعا باید آفرین گفت به صبر و حوصله این مردم فهیم مدیرمحترم از من وتو چه کاری می توان کرد ولی جناب کاک فرهاد بنظر بنده این همه محرومیت و بی توجهی به این شهر فرهنگی و متمدن با مردمان روشنفکر(ژیر ) که هر کدام از جوانان این شهر میتواندبالاترین سمت را در هر جای ایران داشته باشند بر میگردد به مدیران ارشد شهرستان واستان در شهرستان جناب فرماندار و جناب نادری که از روستای دور افتاده ثلاث (زمکان ) ضمن احترام به مردم محروم ان منطقه اگرمردم به ایشان اعتماد نمی کرد و به قولهای دروغین و وعده های سر خرمنی که به هیچ کدامشان عمل نکرد رای نمی دادعاقبت ایشان هم معلوم بود کاک فرهاد عزیز رفع این مشکلات مگر مادری دیگر بزاید تا خدا رحمت کند مرحوم ادب و مرحوم بابا خاص””””’ پا به عرصه وجود بگذارند کاکه فرهاد حتما درج نماید با تشکر

  پاسخ دادن
 38. 10

  شهرام کنعانیان

  جناب صالحی واقعا زیبا نوشتین یا تشکر

  پاسخ دادن
 39. 9

  ناشناس

  با سلام خدمت تمامی مردم شریف پاوه و اورامانات عرض شود تردد در مرز شوشمی منتفی شده و قرار نیست مرز باز بشه لذا کسی هم منتظره بازگشایی ان نباشه خبر هم کاملا موثق می باشد

  پاسخ دادن
 40. 8

  فتح الهی

  بسیارزیبانوشتی جناب سردبیر .
  امیدواریم باوجوداینهمه دردورنج درسطح منطقه نماینده محترم بهخودشان بیایند وبجای عزل ونصبها که تخصص ایشان است کمی هم به فکردردورنج مردم باشندتافردای قیامت توسط مردم به زباله دانان تاریخ انداخته نشوند

  پاسخ دادن
 41. 7

  کارمند

  مدیر عزیز ما میایم از مدیرمربوطه خود انتقاد سازنده میکنیم اما مدیر مربوطه به جای استقبال از انتقاد شما را مجبور به حذف نظر بنده میکند وانتظار دارد فقط از ایشان تعریف شود هنوز در فکر آن حرکت عجیب وغریب حذف نظریه هستم همین رویه است که به چنین فجایعی منتهی میشود وبه جای رسیدن به اهداف هنوز اندر خم یک کوچه ایم

  پاسخ دادن
 42. 6

  صلاح بهرامی

  باسلام وعرض اداب واحترام جناب آقای صالحی حرف دل مردم و مشکلات را بیان نمودی ای کاش کسی با آنهارا پیگیر کند باتشکر

  پاسخ دادن
 43. 5

  مطلع

  عالی بود جناب صالحی، باتشکر از شما و سایت وزین و پرمخاطبتان.ان شاءالله تلنگری باشد و مسئولین هم همت کنند

  پاسخ دادن
 44. 4

  عادل رمضانی

  با سلام.
  بیان این مشکلات از رسانه پرمخاطب شما جای امیدواری دارد، هر چند بی کفایتی عزیزان دست اندرکار کم نمی شود. اما اظهار به وجود مشکلات مرهمی بر زخم های مردم رنج دیده ما است. حتی یک بار یک مسئول در حین تصدی نشد که از مردم به خاطر عدم حل مشکلات پوزش بطلبد. کاش میشد چند انسان مسئولیت امور مردم را بعهده بگیرند

  پاسخ دادن
 45. 3

  شهروند

  سلام ممنون آ نچه لازم بود نوشتید اما آیا گوش شنوایی هست و چشم بینایی که بشنوندوببینند ودست توانایی که برای خدمت به مردم خسته شود. موفق باشید

  پاسخ دادن
 46. 2

  ناشناس

  بسیار زیبانگاشتی اقای صالحی دست مریزاد. امیداریم روزی شاهد برطرف شدن این مشکلات باشیم. به امید فردایی بهتر برای مردمان این مرز وبوم

  پاسخ دادن
 47. 1

  ساسان نقی زاده

  باتشکر از مطلب زیبا وپرمعنایتان

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.