4 Comments

 1. 4

  م

  جناب محمدی میشه واضحتر بفرمایین منظورتون ازاین کامنتتون چیه؟وجنابعالی اهل وساکن کجایی

  پاسخ دادن
 2. 3

  بلال محمدي

  عثمان کیمنه ای معروف به هورامی از پاوه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  بابا دست برداريد. عثمان هورامي كجا گفته پاوه ايه
  پاوه رفت.
  پاوه ديگر پاوه نمي شود.
  آن هم تنها بدليل تنگ نظري و تنگ چشمي پاوه ايهاست.
  تنها عنواني كه براش مونده: پاوه و خانگاه است.

  پاسخ دادن
 3. 2

  همشهری

  چمه که منی کاک عثمان هورامی

  پاسخ دادن
 4. 1

  ناشناس

  سردار پاکپور:
  درگیری نیروهای سپاه با تروریست‌ها در مرزهای کرمانشاه/۱۲ تروریست کشته و مقادیر زیادی سلاح توسط سپاه ضبط شد
  درگیری نیروهای سپاه با تروریست‌ها در مرزهای کرمانشاه/ ۱۲ تروریست کشته و مقادیر زیادی سلاح توسط سپاه ضبط شدسردار محمد پاکپور از انهدام یک تیم وابسته به ضدانقلاب و گروهک‌های تروریستی و هلاکت ۱۲ تن از اشرار مسلح خبر داد.

  به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه دقایقی پیش با اعلام درگیری امروز رزمندگان قرارگاه نجف در منطقه مرزی استان کرمانشاه، گفت: هوشیاری رزمندگان نیروی زمینی سپاه و نیروهای بومی منطقه یک تیم از اشرار وابسته به ضدانقلاب و گروهک‌های تروریستی تحت حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی که امروز قصد رخنه به داخل خاک میهن اسلامی برای ایجاد ناامنی را داشتند توسط نیروهای اطلاعاتی و امنیتی قرارگاه نجف شناسایی شدند.

  وی افزود: پس از گرفتار شدن اشرار و ترویست‌ها در طور رزمندگان اسلام طی یک درگیری شدید، این تیم به طور کامل منهدم و 12 عضو آن به هلاکت رسیدند.

  سردار پاکپور با تحسین اقدام قاطع و به موقع رزمندگان سپاه اسلام و همکاری نیروهای بومی در این عملیات گفت: در این عملیات تعداد 3 تن از رزمندگان اسلام مجروح و مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات از تروریست‌ها از اشرار مسلح بدست آمد.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.