قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » آیا با تغییر در مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاوه امیدی به بهبود وضعیت بهداشتی و درمانی وجود دارد؟

پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه : آیا با تغییر در مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاوه امیدی به بهبود وضعیت بهداشتی و درمانی پاوه وجود دارد؟مدت ها بود که نقدهای زیادی بر پیکره شبکه بهداشت و درمان پاوه وارد می شد و هر کسی خارج از وارد بودن یا نبودن نقد گناه را برعهده کسی دیگر می انداخت. مسئولین پرسنل و گهگاهی سایتهای خبری شهرستان و حتی تهدید آنها از طرف مسئول وقت شبکه تا اینکه یکباره مسئولین استان اقدام به تغییر در مدیریت شبکه بهداشت پاوه را نمودند. و علرغم کم و کاستی های موجود این سوال بوجود می آید آیا با تغییر در مدیریت،این دستگاه عظیم درمانی نیز بهبود خواهد یافت؟فرزاد سلیمی

مقارن ساعت 2:15 دقیقه بامداد 26 شهریور ماه 1395 طی تماسی تلفنی با مرکز فوریتهای پزشکی پاوه (115)خواستار امداد و کمک رسانی به یکی از اعضای خانواده ام که به علتی نامعلوم توانایی حرکت نداشت را شدم اما در کمال نا باوری با جوابهای بسیار جالبی از جانب یکی از پرسنل آن مرکز امدادی روبرو شدم.

پس شرح حال اندکی از وضعیت بیمار با این سوال به من جواب داد:آیا مریض شما علایم حیاتی دارد؟ به نظر شما کسی که علایم حیاتی نداشته باشد زنده است؟یا خدایی ناخواسته باید با غسالخانه هماهنگ کرد.

پس از این سوال در جواب به من گفتند:(وظیفه ما نیست)

جواب بسیار برایم قابل تامل بود به نظر شما رساندن مریض بد حال به وظیفه کدام نهاد یا اداره دولتی است؟

صبح روز بعد برای انتقاد از این موضوع به شبکه بهداشت و درمان پاوه مراجعه کردم اما طبق معمول با درب بسته و عدم حضور مدیر و شرکت در جلسه مواجه شدم.به ناچار از منشی محترم درخواست شماره تماس مدیریت فوریتهای پزشکی را نمودم و بعد از تماس با مدیر محترم مرکز فوریتها و توضیح علت این تماس با جوابهایی روبرو شدم که بسیار قابل تامل و در جای خود بسیارجالب بود.

1_ براساس بخش نامه های وزارت به ازای هر 25 هزار نفر جمعیت یک آمبولانس برای مرکزهای فوریتها در نظر گرفته شده است. و این جواب یعنی اینکه پاوه با 23 هزار نفر جمعیت فقط یک آمبولانس دارد.

2_ شاید مریضی بد حال تر از مریض شما تماس گرفت جواب او را چگونه بدهیم. فردا ما زیر سوال میرویم. جناب سهرابی برای اشخاصی همچون مریض ما آیا زیر سوال نمیروید؟

با این جوابها و گفتگو ها سوالاتی از مدیریت محترم مرکز فوریتهای پزشکی و مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان دارم:

1_ اگر بطور همزمان یک تصادف در حوزه کاری شما(که این روزها کم نیستند)اتفاق بیفتد و همزمان مریضی با مشکلات شدید قلبی تماس بگیرد اولویت با کدام است؟

2_ اگر خدایی ناخواسته در طول مسیر اتفاقی برای آمبولانس پیش آید.چاره کار چیست؟

3_ آیا افرادی که دچار مشکل میشوند و شخص تماس گیرنده از وضعیت بیمار اطلاع ندارد نباید به کمک او شتافت؟

4_ به ظاهر تعداد آمبولانسهای پارک شده در محوطه بیمارستان بسیار بیشتر از یک آمبولانس میباشد.بارها مشاهده شده که به دنبال انجام کارهای اداری به ماموریت اعزام میشوند در حالی که شبکه بهداشت و درمان بیشترین تعداد خودروها را در اختیار دارد.

امیدوارم مسئول محترم فوریتها و مدیر محترم شبکه جوابی برای این موضوع و دیگر مشکلات درمانی شهرستان داشته باشند و مطمئن باشند که مردم پاوه مردمانی هستند که خدمت را هیچ گاه فراموش نمیکنند و قدردان زحمات هستند. مسئولین محترم بدانند که روزی باید از این مسولیت دل بکنند و آنگاه با وجدان بیدارشان قضاوت کنند.چون مسئولین باید خدمتگذار ملت باشند.

نویسنده:فرزاد سلیمی

 1. ناشناس

  مدتی صبر .کنید آنتقاد از آموزش وپروش هم شروع میشود مشکل بومی بودنه

 2. قانون پنجره را رعایت کنید

  قاضی باید قانون رو بدونه تا قضاوت کنه. قانون فوریتهای پزشکی اینه که هر مریضی که دیسپیج(جواب دهنده تماسهای 115 ) تشخیص بدهد که بیمار اورژانسی نیست و آمبولانس اعزام کند کاری غیر قانونی است و برعکس و این در حالیست که شما با این همه ادعا نمیدونید قانون چیه و قضاوت میکنیداتفاقا سیستم علوم پزشکی جدی ترین سیستم رسیدگی به شکایات داره و چون نمیشه تمام مردم عام را از این قوانین آگاه کرد این سیستم برای قضاوت گذاشته شده و ضمنا تمام مکالمات 115 در استان ضبط و ثبت میشه واقعا اگه حق با شماها بود بجای فرافکنی میرفتید استان شکایت میکردید. هرچند این نوشته توی سایت گذاشته نمیشه !!!

 3. شهروند

  باسلام خدمت تمام دوستان
  ما همه اگاهیم اگر انتقادعادلانه باشد هر جامعه ای به ارامش میرسد.متاسفانه در شهر ما فقط شبکه بهداشت ودرمان مورد انتقاد است.مگر شهرداری محترم شهر غیر از درست کردن دست انداز وسر ماه بدرخانه ها جهت جمع اوری زباله چه کار مثبتی انجام داده.ما همه ناچارا شدیم کارگر شهرداری پاوه ما درمحله رسالت زندکی میکنیم. فقط اصل خیابان کارگر دا ردبقیه هیچ.یا ادلرات دیگربی مشکلند؟……

 4. ناشناس

  مشکل نبود آمبولانس نیست اتفاقا فوریتها ۴ دستگاه آمبولانس دارد باید تکنسین استخدام کنن در ضمن با این همه ترافیک تو خیابان باید اسم فوریتها و امداد را دیگه نبریم آمبولانس هر چی آژیر میزنه بعضی ها اصلا انگار نه انگار ….

 5. لیلا

  درصد زیادی از نارضایتی مردم از سیستم بهداشت و درمان به بیمارستان مربوط می شه چرا وقتی اداره بیمارستان مشکل داره باز نوک پیکان سمت افراد دیگه اس؟حقیقت اینه که بسیاری از مشکلات مربوط به بیمارستان و نحوه اداره اونه .واقعا هم جای سواله که چرا با این همه بی نظمی و عدم مدیریت در بیمارستان چرا کسی به فکر تغییر اساسی در اونجا نیست .واقعا تا کی مردم باید تاوان روابط رو بدن؟

 6. ناشناس

  قربان خدا باآن عظمتش به اندازه توان ازعبدش انتظار دارد دارد ما هم باید به اندازه توان وامکانات از فوریتها انتظار داشته باشیم بقول جبعالی مسیولین از ترس میزشان نمیتوانند ازدولت بخواهند ما که میزی نداریم ازدولت بخواهیم وپول ندهیم

 7. ناشناس

  جناب ناشناس تا کی مردم پول جم کنن مگه دولت نیست؟این همه کشور تو دنیاس کدامش اندازه ایران ثروتمنده مسول میخادکه دنبال کارو بگیره مسولهای اینجا اکثرا تو فکر میزشونن.خوبم میدونن که این میز واسه کسی بقا نداشته باز خوشونو گول میزننو فکر میزشونن مسول واقعی مخاد که خیلی کم پیدا میشه

 8. ناشناس

  باعرض سلام خدمت آقای سلیمی وتمام اظهار نظر کنندگان واحترام بهمگی 1 روز گذشته من ناظر برخورد لفظ نامناسب یکی از عیادت کنندگان که میخواست وسیله نقلیه خودرا به محوطه بیمارسان که اکثر اوقات باعث مشکلات برای اعزام بیمارا بکرمانشاه یا آوردن مصدومین به بیمارستان وعیادت کنندگان میشوند 2 باتوجه به جمعیت شهرستان پاوه اگر ده هزار نفر هر کدام دهزار تومان بدهیم 2 دستگاه آمبولانس برای فوریتها خریداری وهمه این مشکلات پایان خواهد یافت وعدهای هم که از برخورد بعضی از کارکنان گلهمند مباشند لطف کنند در برخورد خود با کارکنان خسته از هر نظر رعایت فرمایند آنها نیز انسانن نه سنگ

 9. پیام

  با سلام
  با این نقدی شد معلوم گردید که سایت مغرضانه قضاوت نمی کنه وهمه نظرات در سایت منتشر می کنه حقیقتا مشکل شبکه بهداشت با امدن مدیر ی که آگاهی کامل به مسائل بهداشت درمان داره بر طرف می شود درست است آقا حسینی از لحاظ برخورد با پرسنل وکارکنان مودبانه وصحیح برخورد می کنه ولی بجای حل مشکلات ومعظلات بهداشتی ودرمانی دنبال ارگانها وافراد غیر وابسته به دانشگاه علوم پزشکی هستند امید
  است ایشان بیشتر به فکر مشکلات حوزه بهداشت ودرمان باشندوبابعضی ازمتخصصین که کم کارند بر خورد نمایند

 10. rahmani

  خدمت دوستان عرض شود اگر ما از نقد آقاي سليمي حمايت كرديم دليل بر اين نيست كه كل مجموعه زحمت كش بهداشت و درمان پاوه را زير سوال ببريم در شبكه بهداشت و درمان نقاط قوتي هم وجود دارد مانند جناب آقاي دكتر نقشبندي متخصص قلب كه بارها از برخورد خوب و مسولانه ايشان شنيديم و اجرشان با خداوند، اما برخي بخش ها از جمله فوريت ها به عنوان ويترين شبكه بهداشت و درمان شهرستان در خط اول برخورد با شهروندان قرار دارند و بايد درك كند كه فردي كه در آن لحظه از آنها استمداد مي كند چه حالي دارد! درست است بيماري و حوادث برايپرسنل فوريت ها تكراري شده ولي ممكن است براي مريض و همراهانش اولين بار اتفاق افتاده باشد و بايد شرايط روحي و رواني خانواده مريض را درك كند و در نهايت ادب و احترام پاسخگويي كنند!

 11. ناشناس

  امان از شما سلام پاوه عزیز
  هنوزم موندم با کی هستین وچکاره این رسانه این یا باندین حزبین ابتلافین گروهکین هرچی به مزاقتون خوش بیاد رو میگنین نکنه صبور حسینی هم بهتون پول تو جیبی نداده دارین میزنین زیر پاش بزارین کارش رو بکنه ولدبیگی رو که شما ومافیاتون آب کردین زیرش رفت لااقل بزارین ما به این بیچاره کمک کنیم به کاراش برسه دوباره سروع نکنین بخدا شبکه رو کردین جیهه جنگ و حزب سیاسی ما یه ارگان احرابی هستیم دست ازسر شبکه بردارین آرامش میخوایم
  خب اینو تایید کن فرهاد خان اگه رسانت آزادی داره و مستقله

  • فرهاد صالحي

   خدا شما رو هدایت کند و جواب بهتان و تهمتتان را بدهد

  • واقع بین

   با سلام اولا اگه کسی دوست ودلسوزی مثل شما رو داشته باشه دیگه نیازی به دشمن نداره .دوستیتون مثال همان دوستی خاله خرسه بود
   سوالی دارم از شما کمک حال یادستمال آیا اگه کسی به جایی یا سایتی کمک مادی یا معنوی بکنه دیگه باید همان مکان یا سایت عبد او ویا درمقابل ضعفهای او چشمشونو ببندن همین کارارو کردین که با یک اضافه کار یا حق مسئولیتی دیگه چشمتونو روی ضعفهای مجموعتون میبندین وشهر ومردم واز همه مهمتر خدارو فرا موش میکند فقط اضافه کار حق مسئولیت کارانه شما پا برجا باشه دگه مردم بدرک مریض هستن دارن میمیرن به شما ربطی نداره واقعا جای تاسف داره برای یک همچین اعتقاداتی که شماها دارید که حتی با پررویی تمام هم به زبان میآورید.
   اگه سرپرست شبکه هم مثل تو فکر بکنه که دیگه خیلی وضع خرابتره اگه من جای ایشون بودم قطعا از کسی که ضعف مدیریت منو گوش زد میکرد تشکر میکردم نه جبهه بگیرم. تازه که سلام پاوه فقط درد دل یک شهروندو نوشته با اسم خود نویسنده واقعا دستمالتون ابریشمیه

 12. آگاه

  با سلام خدمت دوستان و همشهریان گرامی
  نقد در صورتی مفید است که منصفانه باشد. تعجب میکنم از سایت سلام پاوه که مطالب کذب را بدون تحقیق منتشر میکند. در سیستم فوریت های پزشکی یک نفر تکسین مشخص شده که شرح حال بیمار را بگیرد.اینکه مریض چه مشکلی دارد ، آیا نیاز به اعزام آمبولانس هست یا نه و …….
  اینکه دوست عزیزمان از این مورد تعجب کرده اند، نشان از عدم شناخت ایشان از شرایط کاری این سازمان میباشد.تمام تلفن های ورودی و خروجی فوریت های پزشکی توسط سیستم های پیشرفته ضبط خواهد شد و اگر موردی یا تخلفی پیش آید قابل بررسی است.
  اینکه شهر پاوه تنها یک آمبولانس فعال دارد ربطی به مسولین شهرستان ندارد. قانونی است که در کل کشور اجرا می شود.
  شکی نیست که نقدهای بی اساس و مغرضانه دوستان به مدیریت قبلی باعث ایجاد هرج و مرج در سیستم شده بود. کارهای مثبتی که به دست دکتر ولدبیگی انجام شدهیچ گاه رسانه ای نشد. ولی در عوض …….
  پس بهتر است اکنون همگی از مدیریت لایق و شایسته کنونی جناب آقای حسینی حمایت کنیم. و با کمک به ایشان باعث پیشرفت در امور بهداشت و درمان شهرستان باشیم.

  • واقع بین

   با این تفاسیر در درجه اول اوژانس نیاز به بازپرس داره نه تکنسین
   در درجه دوم شما اختیاج به یک معلم دارید که در صورت تماس با اورژانس یک کلاس توجیهی برای تماس گیرنده گذاشته شود بعد نوبت بازپرسی از ترفه
   درمورد قانون اجرایی یک آمبولانس چرا تو شهر ما قانون یا بخشنامه ای که به ضرر مردم باشد سریع اجرا میشود.
   اما در مورد شما باید گفت دست به دسمالتون برای پاچه خواری قوییه ظاهرا شما در هر دوره ای مسئولت خودتو داری حقوق بالا و… پا برجا هست وای موضوع باعث شده همه مدیرانتو با پر بودن جیب خودت بسنجی

 13. شهروند پاوه ای

  شهروند گرامی کسایی مثل شما هستن که بادادن اطلاعات نادرست به مراکز درمانی و به ویژه فوریت های پزشکی موجب بی اعتمادی اونا به تماس گیرندگان و افراد خواهان کمک میشن،شما تصور کنید که اینکار رو انجام دادی و آمبولانس فوریت ها واسه کمک رسانی به شما راهی منزل شما شد، و در همین هنگام خدایی نکرده یکی از عزیزانتان دچار شرایط خیلی اورژانسی مثلا تصادف شد و آمبولانسی در دسترس نباشه واسه امدادرسانی، و شخص تصادفی در این حالت به وسیله افراد عادی و آموزش ندیده جابجا شه که به بیمارستان برسه و در اثر جابجایی نادرست دچار آسیب نخاعی بشه، اونوقت حال شما چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!

 14. فرهنگی باینگان

  بازم مثل همیشه این بخشدار پروازی ما در مراسم بازگشایی مدارس باینگان افتخار حضور نداد.ممنون جناب صالحی که فرصتی میدهی تا آنچه هست بازگو گردد و مردم و مسئولان بدانند اما چه فایده.

 15. یک شهروند

  همشهریان عزیز از این به بعد اگه با فوریتها تماس گرفتید علایم حیاتی خود را انکار نمایید تا در اولویت قرار گیرید و نمیرید

 16. خطاب به همشهریان

  آقای حسینی همش دوماهه مدیریت شبکه رو گرفته . و اوضاع قبلی انقد افتضاح بود که آقای حسینی با تدبیرشون دارن درستش می کنند و اینکه یک کارمند به ارباب رجوعش جواب مناسب نده دلیل بر بی لیاقتی آقای حسینی نیست . لازم به ذکر است به عنوان پرسنل بیمارستان بگم که مردم ما واقعا احترام پرسنل درمانی را نمی گیرند دو ساعت تووصف بانک معطل شن صداشون در نمیاد و لی ده دیقه بیمارستان معطل شن شروع به فش دادن و… می کنند و جدیدا هم که سایت سلام پاوه مد شده. آقای حسینی جز مدیرهای لایق شبکه هستند که پیگیر کار مردم هستند و هدفشون خدمته

 17. کاردو

  جناب همشهری قصه چی رو تعریف میکنن این همه گفتن فوریتها امبوبانسای پارک شده مال بیمارستانه پس شما کارتون با فوریتها نبوده ولی کاربر گرامی به نام کارو نظری دادن در حدالمپیک واقعا گل گفتی

 18. دکترتلگرامی

  دکترجان عزیزم توکه بومی این آب وخاک هستی تورابه خدا پول ویزیتت را حلال کن جان بچه ت باگوشیت ورنرو وقتی رفتی خانه پیامهای تلگرامیت رامیخوانی توررابه خدا تواتاقت که داری فوتبال نگاه میکنی ومریض بدحالت راهم واداربه تماشای فوتبال میکنی ازاین کارانکن زشته آره شما دوست گرامی بله شما !!!!!

 19. آگاه به اوضاع

  به نظر بنده نباید کارکنان و مسئول فوریتهای پزشکی رو مقصر دانست، چون فوریتهای پاوه هر شیفت کاری فقط برای سه نفر چارت سازمانی دارد، و موافقت با نفرات بیشتر منوط به تصویب مقامات بالاتر دانشگاه علوم پزشکی می باشد و چون فقط یک آمبولانس در اختیار دارند مجبورند قبل از اعزام اکیپ به محل یک سری سوالات از تماس گیرنده بپرسند. شاید در زمان اعزام اکیپ، مورد وخیم تری پیش بیاید، چون بار ها پیش می اید شهروندان برای موارد خیلی خیلی جزئی با فوریتها تماس میگیرند که اصلا نیازی به اعزام اکیپ نیست.

 20. ناشناس

  ایکاش آنانی که همیشه انتقاد میکنند کمی فکر میکردند وخودرا جای مسئولین ادراتی مانند آموزش وپرورش شبکه بهداشت و فرض میکردند تا بدانند باوضع موجود چکار میتوانستند بکنند امکان دولت بیش ازاین نیست بهتراست بردران محترم همت وقلم رسای خود را درجهت جلب کمکهای مردمی وخرید آمبولانس نمایند از قدیم گفته اند معامله را باپول وجنگ را با اسلحه میکنند اصلاح همت میخواهد بزرگی سراسر به گفتار نیست دوصد گفته چون نیم کردا نیست همت لازم است واقدام کارها بعمل برآید بسخندانی نیست

 21. ناشناس

  صبور حسینی چراازش نقدی نمیشه ؟چون خودش میداند پشتش گرمه وچه کسانی پشتش هستند یکی مثل دکتر ولدبیگی چون برای کسی سرش راتعظیم وسینه اش راسپر نمیکرد وفقط وجدان کاری داشت وبرای رضای خداکارمیکرد کسی ازش تعریف نمیکرد وکاری کردن که ازریاست استعفا بده وخداروشکر دوست ودشمن برایشان روشد وخدای دکتر ولدبیگی شبکه وبیمارستان از اینی که هست بدتر بشه وهرروز با کمبود وضعفایی روبه روبشید چون خلایق هرچه لایق

 22. شهروند

  با سلام
  واقعا باید از آنهایی از وضعیت اسف بار شبکه بهداشت پاوه این سوال را جویا شد که همه ی فکر و خیالشان برداشتن رییس قبلی بود و جناب دکتر …. با کمک دو تن از اعضای شورای شهر در یک حرکت کودتا گونه جو را متشنج کردند و باعث برکنار شدن او شدن و زمین و زمان را بهم بافتن تا آقای حسینی سکان مدیریت را بر دوش بکشند چون ایشان …… هستند و فقط در پی راصی کردن…… هستند…………..
  ذکر چند مورد الزامیست:
  1_ جناب متخصصین محترم بخصوص دکتر ن….. شما که چندی پیش از عدم توجه رییس سابق نسبت به پرداخت کارانه ها هر روز جنجال می کردین چرا الان هشت ماه است کارانه ندادن سکوت کرده اید حداقل چهار ماه است که نور چشمی شما مدیر شبکه هستند
  2_در زمان مدیر قبلی دو تا جراح در بیمارستان بودند ولی به دلیل عدم توجه مدیر شبکه الان یک جراح هست که پنجشنبه و جمعه جراح نیست و مریصا باید به جوانرود یا کرمانشاه اعزام شوند
  3_متخصص …. که وطیفه اش طبابت است پا را از گلیم خود درازتر کرده و در همه ی امور بیمارستان و شبکه دخالت می کنند
  4_رایج شدن مشاوره های تلفنی و عدم حضور بر بالین مریض در حالی که متخصصین شبی پانصد هزار تومن حق آنکالی می گیرن
  5_دغدغه ی اصلی مدیریت شبکه راضی نگه داشتن فقط متخصصین علی رغم داشتن خواستهای نا معقول مالی آنها
  5_توجه مدیر شبکه به کارهای حاشیه ای و شرکت در همه ی جلسه ها که ربطی به او ندارند و ول کردن شبکه و بیمارستان به خدا
  و سوال آخر از مشاورین نماینده که دلیل گیر دادن به رییس قبلی را عدم توجه به ساخت کلنیک ویژه می دانستند آیا از زمان آمدن مدیر فعلی جهت ساخت این کلنیک گلنگی بر زمین زده شده که الان سکوت کرده اید
  و در نهایت ای حکایت سر دراز دارد
  5_

 23. س

  باسلام
  جناب سلیمی عزل ونصب مدیران ربطی به راندمان کاری
  در دستگاه مربوطه ندارد
  از دید حظرات تخصص وتعهد کاری اهمیتی ندارد
  انچه مهم است جلب رضایت مدیران کل وصد البته
  جناب نماینده ساعی وفعال است

 24. همشهری

  جناب شهروند بنده مثل شما فکر میکردم تا اینکه مشکلی برای خانمم پیش امد رفتیم بیمارستان ساعت۳و۳۰شب بود متوجه نشدم پزشک و پرستار از کجا اومدن سریع کاراش انجام شد و دکتر نقشبندی سریعا اومد بیمارستان و دستور بستریشو برای سی سی یو صادر کردن خداشاهده مدتی که خانمم بستری بود هیچ کم کاری و بد اخلاقی از کسی ندیدم

 25. همشهری

  چه عجب بر سایت سلام پاوه که بعد اینکه سرپرست قبلی رفت دوباره در این عرصه فعال شد؛ چند ماهی بود ساکت بودین جای سوال داشت!!

 26. اشنا

  جهت اطلاع عرض کنم تمامی مکالمات فوریتهای پزشکی ضبط خواهد شد ودرصورت شکایت قطعا پیگیری خواهد شد

 27. rahmani

  اگر مشكل كمبود آمبولانسه، از مردم در دو سه تا مسجد و نماز جمعه پول جمع كنيد تا يه آمبولانس ديگر اضافه شود به هر حال نبايد دست روي دست گذاشت و هر كس به فوريتها زنگ بزند آنها بهانه بگيرند يه آمبولانس داريم! وقتي ……… بايد خود مردم و سازمان هاي مردم نهاد دست به كار شوند، چند سال پيش مردم دشه در نماز جمعه پول جمع كردن و يه آمبولانس (البته براي امور خيريه و حمل جنازه) خريداري كردند!

 28. شهروند پاوه ای

  بنظر من اگه هر کسی تو حوزه کاری خودش درست عمل کنه این مشکلات به وجود نمیاد،هرکسی باید اول خودش رو قضاوت کنه اگه مشکلی تو کارش نبود بعد بیاد در حیطه های دیگه اظهار نظر کنه،قطعی مکرر اینترنت، سرعت لاک پشتی اون،اختلال در خطوط تلفنی اینا بخشی از مشکلات مخابراته، جواب؟!!!!! مردم پاوه مردمانی پر توقع و بسیار قدر نشناس اند

 29. شهروند

  لطفا ازمردم عزیز درخواست میشود ازفوریت های پاوه طلب کمک نکنید بهتراست ازهلا احمر آقایان عظمی وزمیاد کمک به خواهد چون آ نها زودتر ازفوریت ها درمحل حاظرهستند مگرنشنیدی خوش به سال گذشته آفرین آقای سلیمی مدراک گری حساب نیست پدرجناب عالی وقت خودش بامدراک ششم نظام قدیم ازپاوه تاازگله باوسی تاشابگار مخابرت را تحت کنترل ایشان بود وباید به این بگوید مدیر وهیچ دانشگاهی نرفته بود بیمارستان قدس وشبکه بهداشت پاوه فقت درزمان آقای صیفی مشکلی نداشت بعدازایشان روزبه روزمشکلات اضافه شده است مگردرزمان جنگ تحمیلی مشکلا زیاد یاامروز آقای صیفی انر مدیرت میکرد چراکسی نیست برسی کند؟؟؟!!!

 30. ن م

  درود بر شما جناب سلیمی نقد خوبی بود مسئولان بومی شهر مان بیشتر در پی تثبیت جایگاه خود هستند تا خدمت به مردم

 31. من

  سلام آقای سلیمی آمبولانس های بیمارستان مربوط به کارهای بیمارستان و اعزام مریض به مرکز استان می باشند و ربطی به فوریت های پزشکی ندارند، فوریت های پزشکی برای خدمت رسانی تنها یک آمبولانس در اختیار دارد

 32. شهروند پاوه

  با سلام آقای سلیمی حق داره انتقاد کنه چون واقعا بعضی از مسئولین شهرستان کم کاری می کنن.تا کی مردم ما چوب بی کفایتی مسئولین رو بخورن؟؟

 33. فرهنگی

  هرکی دیرترتماس بگیره بایدبمیره

 34. شهروند

  متاسفانه بیمارستان پاوه به ترمینال بیماران تبدیل شده پرسنل فقط برای تکمیل پرونده اعزام به دیگر مراکزدرمانی فعالند وااسفا

 35. محمد

  باسلام…..بسیاری از همشهریان که از پاوه نقل مکان میکنند یا از شهرهای دیگر به پاوه برنمیگردن فقط و فقط وضعیت اسف بار درمان و بیمارستان است. بخش سلامت پاوه به همراه جاده های سطح شهرستان از معضلات این شهر میباشد…

 36. rahmani

  از آقاي سليمي تشكر ميكنم كه موضوع را رسانه اي كردند كاش همه شهروندان پاوه نيز احساس مسوليت مي كردند و پيگير مشكلات مديريتي در سطح شهر مي شدند، بنده ساكن تهران هستم و اختلاف سطح رفاه شمال و جنوب تهران ناشي از اين است كه شهروندان شمال شهر به وظيفه شهروندي عمل كرده و نسبت به مشكلاتشان بي تفاوت نيستند لذا همه ما براي داشتن پاوه اي بهتر با يستي با كمك فضاي مجازي مشكلات را رسانه اي كنيم اگر مسولان بيمارستان يا نماينده يا شوراي شهر پيگير اين مشكلات نباشند شرعا مسول هستند و در قيامت بايد پاسخگويي خانواده اي باشند كه ممكن است عزيزانشان را در اين سهل انگاري ها از دست بدهند يا اينكه خود را براي مسوليت و نمايندگي و شوراي شهري كانديد نكنند

 37. سارو

  وقتی بین این همه پزشک و متخصص در سطح استان و..‌آقایان به توافق نرسیدن که یک پزشک سرپرست شبکه بشود دیگر خود بخوان حدیث …که چقدر مردم و خدمات دهی در این سیستم اهمیت دارد.بیشتر مهم است که کسی که در راس قرار می گیرد تا چه حد خواسته آقایان را تامین نماید والا چیزی که اصلا اهمیت ندارد اصلاح سیستم است…اگر با درب بسته مواجه می شوید تعجب نکنین‌ کلا نه تنها در پاوه در کل ایران بیشتر از کارکرد یک مدیر حضورش در بعضی جاها اهمیت دارد و برای ماندن در پشت میز طبیعی است که باید سعی کنی دیگران را راضی کنی تا مردم را.والا مگر کسانی که در راس هستند خودشان از این مشکلات بی خبر هستند.؟؟؟؟

 38. همشهري

  مثلا وقتي آب كرديد زير دكتر ولدبيكي گفتيد بايد بره اين آقا كه اومده چه گلي زده رو سر شبكه بهداشت
  يا دكتر سليمي هشت سال رئيس بود چكار كرد

  مطمنا همش باند بازيه
  هيچكس به فكر منافع مردم نيست همه منفعة خودشون براشون مهمه
  لطفا پخشش كنيد
  با تشكر از مديريت سايت سلام پاوه

 39. محمدی

  از زمان حضور آقای حسینی بعنوان سرپرست شبکه واقعا شاهد آرامش نسبی بر اوضاع بهداشت و درمان شهرستان هستیم و مدیریت ایشان تا حد زیادی جوابگوی رفع نیازهایی این حوزه بوده است.
  کمبود آمبولانس از شکایت های خیلی از مراکز درمانی و شبکه های بهداشت و درمانه و خیلی از مراکز فوریت های پزشکی سطح استان و حتی بیمارستان ها با این کمبود روبرو هستند. پاوه هم شهری در همین استان هست و به تبع ممکنه با همین مشکل روبرو باشه.

 40. همشهری

  خوب برادر من کادر پزشکی و شبکه بهداشت هر استان یا شهرستان قطعا از ارگان هایی است که با انتقاد بسیار مواجه می شود. اگر رسانه ها و انتقادات مردمی اینگونه پیش روند، نه تنها ارگانی مانند شبکه بهداشت، بلکه سایر ارگان های غیر خدماتی نیز موفق نخواهند بود و کاری از پیش نخواهند برد…

 41. کاروان

  تا پول را واریز نکنی اقدانات شروع نمیشه . این را بایستی در سر درب ورودی بیمارستانها نوشت .

 42. ناشناس

  سلام گفته های شما واقعیت دارد ولی فک کنم آقای صبور حسینی مدیری دلسوز و با کفایت هستند و با این مساله بخورد قاطع میکنند

 43. فرشته

  اتفاقا یک سری مهمان از سنندج اومده بودن مثلا تفریح و سیاحت که حال یکی شون بد شد بنده خداها یه ساعت زنگ میزدن فوریت ها که آمبولانس بفرستن ولی متاسفانه یکی از این کارکنان فوریت دقیق مثه یه کاراگاه که از یه قاتل سوال میکنه و ازش اعتراف میگیره داشت سوال میکرد!نهایتا هم با بی ادبی تمام تلفن رو قط کردن تا اینکه از همسایه ها یه آقایی دوباره زنگ زد و با لحنی شدید و شایسته همون کارکنای … اونا رو مجاب به اومدن کرد.واقعا تاسف باید بخوریم!

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |