7 Comments

 1. 5

  من

  مدیریت محترم سایت نظر بنده کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن
  1. 5.1

   فرهاد صالحي

   دوست گرامی نظر قبلی شمابخاطر رعایت نکردن اصول اخلاقی قابل انتشار نبود

   پاسخ دادن
 2. 4

  سوران. ک

  باریکه ای که در زهنم پاوه تصویر شده بود، با این توصیفات آقای عبدی فراختر شد. و به خودم گفتم خدایا مثل اینکه مدت هاست این شهر را می شناسم، و ذهنم به 10 سال پیش شهر خودم برگشت. به نظر می رسد چالش ها و دیدگاه های مرتبط با شهرهای ما تقریبا ریشه یکسانی دارد و اتفاقتی که رخ می دهد در کالبد و روح شهر از یک آبشخور سرچشمه می گیرد. متاسفانه باید بگم طرح این موضوعات به دلیل اینکه در حوزه عمومی و مسائل روزمره رخ می دهد ، برای هر قشر از جامعه می تونه جای بحث باز کند. جناب عبدی پیشنهاد من به عنوان رهگذری در سایت و یک دلسوز در این جمله خلاصه می شود: قدر زر را زرگر داند. برنامه ریزی که حرفش را میزنید، با موضع گیری های آماتوری ( نظرات دوستان را خواندم ، جسارت نباشد به دوستان) عملا و به قول معروف شهید می شود. واقعیت این است که نسخه یکسانی برای شهر های این دوره وجود دارد و تصور برنامه ریزی شهری را در زهنتان به برنامه ریزی سیاسی تغییر دهید. البته با موضوع اقتصادیتان کاملا موافقم یه نگاه به یهودی های یه دنیا عبرت .
  اما شهر کالبد نیست اجتماعی متمدن است، پس شهر را متمدنان فرهنگی می سازند نه متعصبان فرهنگی

  پاسخ دادن
 3. 3

  م - حاتمی

  شما قهرمان معرفی کردید یا قهرمان می سازید ؟ شاید شما فکر کنید مطالب جدیدی را نوشتید نه آقای عبدی ! مثل شما آمدند ، نوشتند ، وارد شدند ،رفتند وعملکردشان را هم دیدیم ، می بینیم و خواهیم دید . متاسفانه ما بعد از اتفاقات خاص می نویسیم .

  پاسخ دادن
 4. 2

  هانه ساو

  در تعجبم از بعضیا ک هر روز با رنگ و لباسی در جامعه ظاهر میشوند مگر شوراهای و شهرداران گذشته کم کار کردند ک این گون ب طور بدی گفته اید مانند شورا و شهرداران قبل نباش واقعا اظهار تاسف برای بعضی ها دارم لطف کنید رنگ اصلیتونو نشون بدین مثل افتاب پرستا نباشید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  پاسخ دادن
 5. 1

  مدرک ولدبیگی

  با تشکر از جناب اقای عبدی که بصورت کارشناسی شده و اگاهانه مسائل رو مورد بری قرار دادند ….
  امیدوارم مسئولین محترم بتوانند بدور از هرگونه تعصب از دانش و تجربیات برهان عبدی ها استفاده نمایند….

  کاش می شد که به انگشت نخی می بستیم
  تا فراموش نگردد که هنوز انسانیم.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.