20 Comments

 1. 18

  مدیر و پرسنل مدرسه

  مدیریت محترم آموزش و پرورش استان کرمانشاه
  برخود لازم می دانیم که از زحمات دلسوزانه جناب اقای سعدی فتاحی در این 4 سال کمال تشکر را بنماییم و از انتصاب مدبرانه ان مدیریت محترم در گزینش و انتخاب فردی با ایمان ، باسواد ، مدیر و مدبر (جناب آقای ظاهری)کمال تشکر را داشته باشیم

  پاسخ دادن
 2. 17

  معلم

  مسئولیت آقای ظاهری را به جامعه فرهنگیان شهرستان پاوه تبریک و از زحمات اقای سعدی فتاحی در طول 4 سال خدمت قدردانی می نمایم.

  پاسخ دادن
 3. 16

  معلم ابتدایی

  آقای عبدی، فکر کنم جناب آقای ظاهری را نمی شناسید چون ایشان فرد بسیار لایقی می باشند که این گونه ناراحت هستید درغیر اینصورت می بایست از امدن جانشین خلاقی مثل ایشان خوشحال می شدید (بدون تعصب)

  پاسخ دادن
 4. 15

  فرشاد

  جناب عبدی سلام ایکاش آقای فتاحی باآمدن نماینده جدید پست ریاست را به لقایش میبخشیدن همانطوریکه آقای ظاهری مدیر آموزش وپرورش جوانرود با مردانگی ثابت کردن هنوزمردی ومردانگی دراورامانات نمرده وزنده است ولی متاسفانه ازاین آدما کم هستند .طرف برای بقای درپست ومقام خانواده خودرانیز فدامیکنند ،

  پاسخ دادن
 5. 14

  اسماعیل

  دنیا روز به روز بدتر می شود نه به خاطر کارهای آدم های بد به خاطر سکوت آدم های خوب
  شما سکوت نکردین
  حتی بدخواهان به این ایراد درست و هوشمندانه شما دوباره تخم نفاق و کینه پاشیده اند.
  حرفهای شما درست بود آقای عبدی . دست مریزاد
  آموزش و پرورش صدها معلم و خانواده اش را نا امید کرد.
  زنده باشید سلام پاوه

  پاسخ دادن
 6. 13

  افسوس

  افسوس در این شهر همه چیز عجیب است من نمدانم این دوستان چرا انقدر اصرار دارند که یک مدیر تا اخر دوران خدمت در مدیریت بماند خب اگر مدیران ما انقدر توانا هستن در ذات چنین ادمهای رفتن باید باشد یک مدیر وقتی احساس میکند دیگر او را در این مقام نمی خواهند هود باید برود

  پاسخ دادن
 7. 12

  معلم تاریخ

  با سلام
  جناب آقای عبدی همانطوری که خود اشاره نمودید، در جریان امر نبودید(خیلی بی اطلاع هستید)
  و کسی که در جریان نیست منطقاً اظهار نظر اگر نکند هم برای خودش بهتر است و هم برای دیگران.
  و در آخر این خداحافظی نبود بلکه ………

  پاسخ دادن
 8. 11

  افسوس!

  کاک برهان عزیز دست مریزاد. به جای فرهنگیان شما زحمت کشیدید. این خسته نباشیدی بود به آقای فتاحی و فرهنگیان پاوه درست در آستانه اعلام نتایج درخشان قبولی های کنکور. آفرین به مدیر کل که برای ابقای خودش حاضره هر کاری بکنه. ننگ بر این بده بستانهای سیاسی. متاسفم برای پاوه!!!

  پاسخ دادن
  1. 11.1

   دبیر

   لطفا زحمات دبیران زحمت کش و مستقل و شب نخوابیهای دانش آموزان عزیز را به نام و نفع دیگران مصادره نکنید.
   در ضمن موفقیت های چندان شاقی هم اتفاق نیافتاده در مقایسه با شهرهای دیگر.
   چنانچه موفقیت ها غیرمتعارف باشد و برجسته آن وقت میشود درصدی هم برای یک مدیر هرسازمانی قایل شد.

   پاسخ دادن
 9. 10

  همايون رشيدى

  باسلام به خدمت نگارنده گرامى
  دررابطه با موضوع جناب آقاى عبدى ونيز نظرات بزرگواران لازم است بامرجعيت قرار دادن موضوع ونظرات چندنكته را يادآورى نمايم:
  ١. آقاى عبدى هيچگاه درمقابل تغيير،موضع نگرفته اند بلكه كاملا باديدى فرهنگى فرمودند بعداز قريب به چندين سال خدمت در يك دستگاه فرهنگى در آستانه آغاز بهار تعليم وتربيت درس اخلاق با موضوعيت قدر دانى وقدر شناسى درحد صفر آموزش داده شد .
  ٢. درسيستمهاى ادارى تغيير براساس سليقه امرى كاملا عادى از طرف صاحبان قدرت ونفوذ است با رجوع به نظر ديگركاربر گرامى با تكيه براصل شجاعت هيچ دليل وواهمه اى در انجام اين فعل قابل قبول نميباشد.
  ٣. ديگركاربرگرامى بيان فرموده بودند كه حق مطلب ادا گرديد دوست گرامى اولا اين موضوع كه همه يابيشترافراد درزمان تصدى اين بزرگوار مورد ظلم واقع گرديدند كاملا دوراز واقعيت است اكثر راضى اما دودسته قليل ناراضى اول كسانى كه باز به قول خودشما اگربالا دستى نخواست بايدرفت ودوم اينكه اين بزرگوارهم انسان بوده وجايزالخطا كه شايدچندنفرناخواسته موردكم مهرى قرار گرفته باشند كه باتوجه به شناخت بنده ازاين همكارودوست گرامى درصداين خطا بسياركم بوده است.
  درپايان بنده نيز اززحمات آقاى فتاحى كمال تشكر رانموده وبراى ايشان آرزوى موفقيت مينمايم.
  همانطوركه قبلا هم گفته بودم درهاى خدمت صادقانه به خلق الا ماشالله فراوان باز بوده واين عزيز نيزقطع به يقين درمسيرى ديگر خدمت خواهندنمود.

  پاسخ دادن
 10. 9

  فرهنگی

  اتفاقا قصد بنده هم همین بود جناب ناشناس و متوجه نتیجه نگارش جناب عبدی هم هستیم.
  اما چنانچه اجازه داده میشد اداره کل روال طبیعی خود را طی میکرد قطعا با عزت تر مراسم انجام میشد.
  چاره ای نداشتن اینگونه برگزار کردن چون احتمال هرگونه دست اندازی دیگر میرفت.
  جناب مدیرکل انسان تحصیلکرده و بزرگواری هستند و هرکس را در جای خودش خوب می شناسد.
  مطمئن باشید اگر در اوایل شهریور یا دوسال قبل تودیع و معارفه انجام میشد به گونه ای دیگر رقم میخورد.
  بیان اینگونه نظرات شهامت ذکر نام نمی خواهد ولی هستن که اظهار ارادت می کنن بنام فرهنگی و همکار ولی ریاکارانه اسمی از خود و فامیلی اشان نمی برن و این جز خصلتهای نان به نرخ..‌‌‌.. هستن.
  سپاس جناب صالحی عزیز همچنان بی طرف بمان نه مثل پاوه…. که با وزش باد می چرخن و تازه برای هرکاربری هم جواب حاضر دارن.

  پاسخ دادن
 11. 8

  شهروند

  به نظر بنده آقای فتاحی میبایست در اوایل کار نمایندگان مجلس استعفا می داد، چون ظاهرا بزرگترین کار نماینده ها شده عزل ونصب مدیران دیگه سایر مسائل مهم به کنار…

  پاسخ دادن
 12. 7

  ناشناس

  جناب مهندس عبدی هر امدنی رفتنی هم دارد چه با مراسم و چه بی مراسم اگر کارنامه اقای فتاحی درخشان باشد با بی مراسم بودن از درخشانیش کاسته نمشود‌وبالعکس شما هم بهتر است کاسه از اش داغتر نشوید و موضوع را زیاد اب وتاب ندهید چون اینگونه موضع گیریهای احساسی به نفع کسی نیست حتی میتواند از نظری‌به شخصیت خوب اقای فتاحی هم ضرر برساند با تشکر از سایت خوب شهرمان و ارزوی موفقیت برای سکاندار جدید‌اموزش و پرورش

  پاسخ دادن
 13. 6

  ناشناس

  جناب فر هنگی کاش شما هم مثل اقای عبدی به گفته هایتان
  اعتقاد داشتیید وخودتان را معرفی می کردید
  این بی شها متی شما نشان از صادق نبودنتان است

  پاسخ دادن
 14. 5

  فرهنگی

  باسلام
  برادر عبدی محترم خودکرده را تدبیر نیست و باید انتظار این روزها رو هم داشت.
  کسی که در زمان تصدیش پی ببرد که بالادستیش نمیخادش باید محترمانه خود کنار برود نه به دیگران متوسل شود و به کار اداوه دهد و عاقبتش این باشد. و شاید این کار دو سه سال قبل اتفاق می افتاد.
  قصد بنده کلی ست و شخص خاصی مدنظر نیست.
  بودن معلمین زحمتکشی که در این چهار سال با بی مهری کنار زده شدند و قطعا شما خبر نداشتین و عزت این بز گواران آن گونه بوده است که دیگران متوجه نشوند.
  پس از شمای مهندس و فهمیده انتظار میرود با استدلالات محکمتری به قاضی بروید چون این انتظارهم از شما می رود.
  نه زان چوزانو جه ده رونه وه.
  همیشه ماها در زمانی احساسی میشویم و به نطق میپردازیم در صورتی که عقل حکم می کند که امثال حضرتعالی در زمان تصدی گری دیگران با دلسوزی و بدور از تعصب به مشاوره و راهنمایی بپردازید.
  عیب بزرگ مردم ما پاوه از جمله بنده اینست که هرکس
  هرکس چهره ای به ظاهر بی صدا و مظلوم داشته باشد او را فردی لایق و شایسته می دانیم در صورتی که در اخفا ممکن است اتفاقاتی رقم بخورد که جبرانش خیلی سخت باشید.
  پس انسان متعهد و عملگرا به کسی گفته میشود که بدون هیچ گونه احساسی عمل کردن در خط خدمت واقعی باشد ولو با حذف دوستان و نزدیکان نه برعکس.
  برای مهندس و سلام پاوه و سرپرست جدید آرزوی توفیق الهی و بصیرت واقعی دارم.
  مجدد از سلام پاوه جهت ذات بی ریایی و بیطرفیشان تشکر و قدردانی می کنم.

  پاسخ دادن
  1. 5.1

   ناشناس

   اگر شما تجربه مدیریتی داشته باشید (که ظاهرا ندارید) قطعا می دانید که نمی شود مدیر بود و همه کارمندان سازمان از شما راضی باشند (آنهم سازمانی به این بزرگی) به هر حال افرادی در این سازمان از ایشان راضی و افرادی ناراضی بوده اند که این کاملا طبیعی است اما هدف این نوشته چیز دیگری بود که ظاهرا شما متوجه نشدی هدف این نوشته کنار گذاشتن مدیر یک اداره عریض و طویل بدون در نظر گرفتن شان و منزلت آن است حال این مدیر آقای ایکس باشد یا آقای ایگرگ فرقی ندارد در هر صورت باید مراسم معارفه و تودیع در شان اداره اموزش و پرورش با صدها کارمند باشد که آبروی سازمان حفظ شود نه اینکه آبروی سازمان بر باد برود. مشکل ما این است که فردی فکر می کنیم و همه چیز را فردی می بینیم تقاضای این نوشته برگزاری مراسم تودیع ریس اداره آموزش پرورش شهرستان پاوه بود نه آقای فتاحی و … .

   پاسخ دادن
 15. 4

  شاهو

  سلام ممنون و سپاس از متن نگارنده و اظهار تاسف از نحوه تودیع مدیر شایسته شهرستان. بهتر است فرهنگیان آستین همت بالا زده و خودشان جلسه‌ای در خور شخصیت و شان آقای فتاحی به پاس خدمات ارزنده ایشان برگزار نمایند

  پاسخ دادن
 16. 3

  ناشناس

  بسیار زیبا. متاسفانه بايد گفت که معاون مدیر کل از ترس انجام تودیع و معارفه آقای فتاحي. در عرض 10دقیقه ابلاغ ظاهری را به ایشان تحویل دادند. پس بسی جای تاسف دارد

  پاسخ دادن
 17. 2

  هانه ملکان

  درود کاک برهان الحق والانصاف حقیقت را بیان کردی این نیز بگذرد ولی …….مدیر کل استان کرمانشاه همین مدیر اموزش وپرورشه خوب جواب زحمتهای اقای فتاحی رو دادن بهترین قبولی کنکور تواین چندساله اتفاق افتاده

  پاسخ دادن
 18. 1

  حیدراسلامی نیا

  باسپاس فراوان از نگارنده محترم
  جناب آقای عبدی اعمال فشار به مدیران کل جهت تعویض مدیران در سطح شهرستان ها این اختیارات را از آنان سلب نموده وگاهی مواقع علیرغم میل باطنی مجبور به صدورویا لغو ابلاغی می گردند ودراین مواقع سعی برآن دارند که جابجایی را بدون کم ترین هیاهو انجام دهند تا دیگران مانع کارشان نشوندواین خود نمونه ای بارز از این اتفاق است واگر غیراز این بود سربسته وپنهان این کار را انجام نمی دادند

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.