7 Comments

 1. 7

  من

  ممنون از این همه انسان دوستی، اجرکم عندالله

  پاسخ دادن
 2. 6

  اریو برزن

  با نهایت سپاس و قدردانی از دو انسان عزیز و بلند مرتبه جنابان آقایان دکتر حسن زاده و بشرند ی عزیز امیدوارم که در سایه این دو بزرگوار مقداری از رنج و سختی مردمان محروم و رنج دیده دیارمان کاسته شود به واسطه این امر خطیر و خدا پسندانه.

  پاسخ دادن
 3. 5

  حمید

  این اقدام خداپسندانه جای بسی تقدیر و تشکر است . جهت اطلاع به عرض خوانندگان محترم می رسانم دکتر سبحان حسن زاده که از متخصصان حاذق مغز و اعصاب و ساکن شهرستان مریوان می باشند، اهل روستای هانی گرمله هستند که برای ایشان نیز آرزوی توفیق و سربلندی داریم.

  پاسخ دادن
 4. 4

  فرزاد

  بسيار ممنون از پزشكان عزيز
  انشاالله در آينده نزديك شاهد پزشكان متخصص ديگر در شهر نودشه خواهيم بود و تشكر فراوان از ماموستا ملا احمد مباركشاهي و دكتر شبرندي عزيز

  پاسخ دادن
 5. 3

  کوردستان

  واقعا” کاری بسیار پسندیده برای خلق خدا انجام می دهید در پناه خداوند متعال همیشه پایدار باشیدای کاش بقیه پزشکان متخصص مثل دندانپزشکان و سایر متخصصین درخود شهرستان پاوه این حرکت انساندوستانه را انجام می دادند.

  پاسخ دادن
 6. 2

  فاتح سعیدی

  با سلام و درود بە شخصیتهای والای پزشکان ، بزرگوارانی که به حق سرمایه های گرانمایه منطقه والگوهای موفق جامعه اورامانات برای تاسی جوانان برومند منطقه .خدا وندا این بزرکان علم و عمل را برای خدمت به خلق خدا محفوظ دارد .
  انشاالله نمونه ی دکتر حسن زاده و دکتر شبرندی افتخار ملت افزون کند .

  پاسخ دادن
 7. 1

  محسن احمدي

  لسيار حركت زيباييه درود بر چنين پزشكان عزيز و دلسوز شهرمون
  واقعا دستتون رو ميبوسيم

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.