قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » بهورزان نقش عمده ای در توسعه جامعه دارند

به گزارش سلام پاوه : معاون فرماندار پاوه با اشاره به نقش ویژه بهورزان در حوزه سلامت گفت: محوری ترین نقش در توسعه پایدار انسان سالم است و کسانی که در حوزه سلامت مشغول هستند نقش عمده ای در این توسعه دارند.معاون فرماندار پاوه

به گزارش خبرنگار ایرنا سید نجیب میرانی روز پنجشنبه در جمع بهورزان خانه های بهداشت پاوه گفت: کمتر شدن شاخص مرگ و میر مادران و نوزادان و خدمات ارزنده به مردم نقاط دورافتاده کشور؛ از مهمترین فعالیت های بهورزان است.

معاون فرماندار پاوه از بهورزان به عنوان خادمان عرصه بهداشت و سلامت جامعه در روستاها نام برد و به طرح ملی سرشماری نفوس و مسکن سال 95 و نقش محوری بهورزان و خانه های بهداشت در ثبت نام اینترنتی مردم در روستاها تاکید کرد.

وی گفت: دقیق ترین آمار همواره از خانه های بهداشت بیرون آمده و ما انتظار داریم بهورزان با دقت نسبت به توجیه و راهنمایی مردم روستاها و ثبت نام اینترنتی آنان در خانه های بهداشت گام ارزنده دیگری در راستای خدمت به مردم و کشور بردارند.

در ابتدای این نشست مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاوه؛ از تلاش بهورزان برای ارتقای سلامتی در روستاهای تحت پوشش قدردانی کرد و گفت: بهورز پیام آور سلامتی و نام بهورز با خدمت خالصانه و افتخار نظام سلامت عجین شده است.

صبور حسینی افزود: هم اکنون 56 بهورز خانم و آقا در 25 خانه بهداشت شهرستان پاوه و در جهت حفاظت و پاسداری از سلامت مردم مشغول خدمت رسانی هستند.

خبرنگار- محمد هادی زامیاد* دبیر علی مولوی*

  1. ناشناس

    بهورزان واقعا شایسته تقدیر هستند انان سربازان وگمنامان خط مقدم سلامت هستند

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |