قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » پایان ماموریت سیدنجیب میرانی معاون فرماندار پاوه

به گزارش سلام پاوه : بنا بر اخبار واصله ماموریت معاون فرماندار پاوه در پایان شهریور ماه سال جاری  به پایان می رسد .

به گزارش خبرنگار سلام پاوه : براساس اخبار واصله ماموریت سید نجیب میرانی معاون فرماندار پاوه در پایان شهریورماه سال جاری به پایان می رسد و بنا بر شنیده ها استاندار کرمانشاه نیز با پایان ماموریت آقای میرانی معاون فرماندار پاوه ، آقای رئوف حسینی بخشدار شاهو و همچنین بخشداران حمیل و گهواره موافقت کرده است.

سید نجیب میرانی

سید نجیب میرانی معاون دلسوز فرمانداری پاوه در حالی ماموریتش به اتمام می رسد که سوابقی از جمله مدیریت آموزش و پرورش جوانرود ، مدیر گفتگوی ملی جوانان در اورامانات ، رئیس سازمان دانش آموزی و عضو کمیته برنامه ریزی استان ، فرمانده گردان سپاه ، بخشدار کلاشی و مرکزی شهرستان جوانرود ، بخشدار نوسود و معاونت فرمانداری پاوه را در کارنامه دارد.

بدون شک باید گفت آقای میرانی یکی از مدیران پیگر و مردمی می باشند که در حد توان مسائل و مشکلات مردم را پیگیری و رفع و رجوع میکردند. تعامل سازنده ایشان با اصحاب رسانه ، هنرمندان و … از نکات مثبت آقای میرانی است.

پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه : لازم می داند از زحمات و تلاشهای آقای میرانی در این چند مدت در شهرستان پاوه تقدیر و تشکر کند و برای ایشان در ادامه راه آرزوی موفقیت را دارد.

 1. ازنوسمه

  از زحمات آقای میرانی نهایت تشکرراداریم،اخلاق ایشون دربرخوردباارباب رجوع شایسته تقدیره،امیدوارم موفق باشندوهمچنان متواضع.

 2. فارق مومنی

  بنده از نزدیک از سال 79 تا کنون جناب آقای میرانی را می شناسم بالواقع ایشان یکی از چهره های فرهنگی ، موثر و موجه در اورامانات می باشند برای ایشان در هر پست و منصبی که باشند آرزوی سعادت و سر افرازی می کنم .

 3. ناشناس

  با تشکر از زحمات جناب آقای میرانی و به امید تمدید ماموریت ایشان به مدت چند سال دیگر

 4. پاوه ای متخصص

  هنوز که اتفاقی نیفتاده!
  مردم چقدر خوبند و چه زود پرونده آدمها را می بندند.

 5. آراس آژند

  بر خود لازم میدانم از طرف خود و مجموعه ی خانه ی موسیقی پاوه از زحمات بی شائبه ی جناب آقای میرانی در طی دوران کوتاه مدیریت ایشان !!به عنوان معاون فرمانداری پاوه،تقدیر و تشکر نمایم.ایکاش در سطح مدیریت شهرستان چند چهره چون ایشان داشتیم که با سعه ی صدر و صداقت در کلام و گفتار در طول شبانه روز ،گوشی شنوا برای یاری و پیگیری مشکلات عدیده ی مردم می بودند.

 6. ناشناس

  آقای میرانی واقعا تلاش زیادی برای پیش برد فرهنگ و اقتصاد جامعه در طول خدمتش در معاونت شهرداری متحمل شدند اگر ایشان نبودند شهردار به تنهایی نمی توانست کاری انجام دهد چرا دو باره ایشان معاون یا خود فرماندار نمی شود خودش نمی شود یا نمی کنندش

 7. همشهری

  واقعا آدم خوبی هرچند در کل واسه پاوه کاری نشد اما براستی آدم خوش برخورد وپیگیر بوداگه امکان دارد بماند

 8. عادل

  آقای میرانی واقعا مسئولی دلسوز و مردمی هستند از زحمتشان تقدیر وتشکر می کنیم

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |