7 Comments

 1. 7

  شهروند

  سلام متاسفم برای آسفالته که قیرش استانداردنیست وفقط هدردادن سرمایه ملت است

  پاسخ دادن
 2. 6

  ذربین

  خوب میاوردین برای چندمین بار بازاچه مرزی و شهرک کارگاهی رو هم افتتاح میکردن

  پاسخ دادن
 3. 5

  پیمان

  اگه اعتبار این پروژه مخصوصا آسفالت یک خیابان چورژی از محل سفر رهبری و آن هم انچنان که در گزارشتان آمده است میلیاردی بوده چرا و به چه جهت و برای پرکردن جیب چه کسانی از ملت محروم و ندار مشرف بر این خیابان خانواری 200 تا 300 هزار تومان دریافت شده؟؟؟
  و اگه این پول دریافتی بابت مشارکت شهروندان دریافت گردیده چرا از اعلام آن صرفنطر شده ایادرست است به نام ملت باشد و به کام دولتی که حتی عرضه آسفالت یک خیابان را ندارد؟
  مدیر محترم لطفا نظر را عنایت فرموده تایید نمایید .

  پاسخ دادن
 4. 4

  فرهنگی

  واقعا که ………

  پاسخ دادن
 5. 3

  ناشناس

  برای پاره کردن روبان کمک نمی خواهید

  پاسخ دادن
 6. 2

  حمیدنادری

  سه کیلومترآسفالت جاده روستایی
  سه میلیاردوهشتصدوهفتادمیلیون تومان؟؟؟!!!

  پاسخ دادن
 7. 1

  ممستمربگیر تامین اجتماعی

  سلام جناب آقای نیک کردار درروزجمعه ۷شهریوردرسال ۹۳ بعداز نمازجمعه درمحل شهرک فرهنگیان پاوه با حضور دکترسهرابی مدیرتامین اجتماعی استان دکترتاالدین معاون پارلمان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور وجناب ایدپور فرماندارپاوه وباحضورجناب حاج ماموستا ملا قادرقادر امام جمعه محترم ونماینده وقت وجناب آقا نوری رییس تامین اجتماعی پاوه وحدود۵۰نفر ازمستمربگیران تامین اجتماعی شهرداروقت وجندنفر ازاعضای محترم شورا کلنگ زنی درمانگاه تامین اجتماعی پاوه به زمین زده شد وبه قول آقای تاج الدین قراربود۱۸ماهه تحول شود اما متاسفانه تابه امروز۶ شهریور۹۵ هیچ اقدام و عمل دراین خصوص انجام نشده است که درسال اقدام وعمل هستم ودراین خصوص چندنفرازاعضای محترم شورای پاوه پیگر هستند ازطریق تهران واستان اما نتیجه چه شود ؟؟؟ !!! با تشکرازمدیریت سایت

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.