24 Comments

 1. 22

  زاوه لی

  جناب اقای ورزشکار قدیمی
  شب تاریک و بیم موج گردابی چنین حایل کجا دانند حال ما را سبکباران ساح ها

  پاسخ دادن
 2. 21

  ناشناس

  کاشکی همه ی شهروندان مثل کاک امیر نسبت به تخریب محیط زیست نگران بودند ممنون کاک امیر

  پاسخ دادن
 3. 20

  همشهري

  من هم از اقاي حاتمي عزيز تشكرم مي كنم اميدوارم اين حركت ايشان مسمر اثر واقع شود

  پاسخ دادن
 4. 19

  احمد

  با سلام کاک امیر از بسیجیان بسیار مخلص وفداکار می باشد این حرکت انقلابی ایشان نباید به بوته فراموشی سپرده شود امیدوارم مسئولین قضایی شهرستان با قدرت در مقابل زمین خواران بایستند .من تشکر می کنم از کاک امیر که حرکتش حرکتی بسیجی وار وقهرمانانه بود.

  پاسخ دادن
 5. 18

  همسایه

  با عرض سلام
  سالی پرآب همراه با سرسبزی کوههای شهرمان، و نیز فضایی آکنده از سلامتی و سعادت را برای همشهریانمان در سال 93 آرزو دارم.
  امید که با عملکرد خود در این چند روز باقیمانده تا پایان سال، سال 92 را با رضایت خداوند و خلق خداوند به پایان ببریم که این خود نیازمند تلاشی آگاهانه، مجدانه و خالصانه می باشد.
  خدایا دست کسانی که در راستای رضایتمندیت قدم برداشته و کمک به همنوع خود را وظیفه انسانی خود می دانند و در جهت آبادانی دیارمان در سال جاری کوشش نموده یا می نمایند را بگیر و آنان را سعادتمند نما
  آمین. یا رب العالمین.

  پاسخ دادن
 6. 17

  عزیز مرادی

  کاک امیر دست مریزاد
  انتظار می رود مسوولان تقدیری شایسته از این معلم دلسوز بعمل آورند و معلمان عزیزمان این اقدام معلم بازنشسته را برای دانش آموزان بازگو و آنان را برای حفظ محیط زیست آموزش دهند.

  پاسخ دادن
 7. 16

  اطراف پاوه

  كار بسيار زيبايى بود ان شاء الله كارهاى اينچنينى در سطح پاوه و اورامانات بيشتر شوند و بيشتر مورد حمايت مردم پاوه و مسولان زيربط قرار گيرد

  پاسخ دادن
 8. 15

  صباح معلم

  سلام
  1- اقدام آقای امیر حاتمی در دفاع از محیط زیست قابل تقدیر است.
  2-pawah اگر این اقدام آقای حاتمی شما را نگران کرده است که مشخص است از زمین خواران و یا وابستگان و یا حمایت کنندگان آنان هستید.
  3-اگر از آپارتمان سازی ناراحت هستید که خیلی خوبه، با مستندات کارشناسانه به شهرداری مراجعه کنید و نه از ایشان بلکه همه ی متخلفان شکایت کنید.
  4-مدیر محترم سایت از انتشار مطلب فوق هم نشان دادید که دلسوز واقعی شهر و دیار هستید و توصیه میشود همانطور که نظرات منتقدانه از اقدام امثال آقای امیرحاتمی را در سایت درج کرده اید، نظرات منتقدانه از مسوولان را هم منتشر کنیدتا کاستی ها رفع شوند.شوند.و فیلتر نظراتی که حاوی انتقاد از مسوولان هر است کمکی به پسشرفت هر نمی کند و برعکس شهر را ویران تر میکنند.
  موفق باشید.صباح -معلم دبیرستان

  پاسخ دادن
 9. 14

  pawah

  البته ایشان بهتر است فراموش نکنند که خودشان از کسانی هستند که با آپارتمان سازی که لطمه جبران ناپذیری به بافت سنتی پاوه زده اند میگین نه بخشنامه موجود در شهرداری و استانداری که اجازه ساخت زیرزمین ونهایتا سه طبقهرا بیشتر نمی دهد پس اول خودسون قانونمند شونو بعد ادعای قانونمداری دیگران را کنند حالا جناب مسوول سایت اگر بیطرفی اینم منتشر کن

  پاسخ دادن
  1. 14.1

   معلم دبيرستان

   دوست عزيز موضوع بافت سنتى شهر با موضوع محيط زيست دو مقوله متفاوت است.دستِ زمين خواران و كسانى كه منابع طبيعى را تخريب ميكنند بايستى قطع شود.متأسفانه در شهر ما عده اى بدون توجه به قانون و اصول اخلاقى جنگلها و مراتع را كه سرمايه هاى ملّى هستند نابود ميكنند و فقط به منافع آنى خود فكر ميكنند. چرا همه چيز را با نگاه منفى تحليل ميكنيد. اتفاقا اين ايده آقاى حاتمى ايده اى بكر و قابل تقدير است. اگر جنابعالى بقول آقاى صباح معلم از دارودسته زمين خواران و تخريب كنندگان سرمايه هاى ملى ايران عزيز نيستى چرا نگران هستى؟

   پاسخ دادن
 10. 13

  ورزشکار جدید

  پاسخ به ورزشکار قدیمی
  دوست عزیز شاید شما اطلاع نداشته باشید ولی کاک امیر سال 89 به دلیل اعتراض به تصرف منابع طبیعی توسط چند سودجو بازداشت شد. پس مطمئن باشید ایشان همیشه در این راستا فعال بوده و چون بقیه راه ها منتج به نتیجه نشده مجبور انجام حرکتی نمادین شده است. ای کاش همه به اندازه توانمان جهت بهتر شده وضعیت شهر و محیط زیستمان تلاش می کردیم

  پاسخ دادن
 11. 12

  فتح الله نجفی

  با سلام خدمت کاک امیر حاتمی . تصویر شما نشان از صداقت و دلسوزی و تعهد وصداقتی است که در وجودتان می باشد. این کار زیبا و حرکت شما در حالی صورت می گیرد که در هر سال شاهد تخریب و نابودی هزاران اصله درخت جنگلی یا هزاران هکتار جنگل می باشیم و کسی به آن توجه و اهمیتی نمی نماید بقولی نه چشم بینایی هست و نه گوش شنوایی در هر صورت اجرکم عند الله

  پاسخ دادن
 12. 11

  ميراوا

  كاك امير حاتمى از مؤسسين انجمن مبارزه با اعتياد پاوه و انجمن التيام است.خدمات ايشان و كاك على اخويشان در خدمت به قبرستانهاى پاوه و يارى رسانى به داغديدگان قابل تقدير و تشكر است. اگر حركت معلم مريوانى ابراز همدردى با يك دانش آموز بيمار بود و حركتى قابل تحسين بدون ترديد حركت كاك امير ابراز همدردى با يك جامعه و براى نسلهاى آينده و دفاع از محيط زيستى است كه ممكن است ميليونها سال آينده همچنان با چالشهايى روبرو باشد.
  شانه هايش را ميبوسم كاش همه ما اين رفتار خاضعانه برايمان سرمشقى باشد.

  پاسخ دادن
 13. 10

  کویستان

  درود بر آقای حاتمی عزیز
  ایشان همیشه برای ما جوانان الگو بوده و هستند ;;;;;;;;;;;;;;
  خدا اجرتان دهد

  پاسخ دادن
 14. 9

  ورزشكار قديمي

  ضمن تقدير از كار مناسب وبكر آقاي حاتمي ايكاش با توجه به نفوذ ايشان در محله “سرده”مانعي را براي تخريب و تصرف منطقه هولي و “بيدميري” ايجاد ميكرد تا مجبور نشويم به كارها ي عجيب و غريب به به و چه چه نگويم.

  پاسخ دادن
 15. 8

  شهروند

  با سلام
  امید که این فعالیت ها بتواند در جهت حل مشکلات شهرمان موثر واقع افتد.
  حرکت نمادین این چنینی آن هم در جهت منابع عمومی و ملی، کاری است ارزشمند،
  پیروز و موفق باشید

  پاسخ دادن
 16. 7

  یاسر خالدی زاد

  حرکت پسندیده ای است و از کاک امیر ممنونم
  در شهری که منابع طبیعی حرکت مفیدی نخواهد نمود ، این کار آقای حاتمی به نشانه اعتراض می تواند توجه مسئولان استان و کشور را به منابع طبیعی شهرستان پاوه جلب نماید .
  محیط زیست و منابع طبیعی پاوه نیازمند توجه و یاری جدی مردم و مسئولین می باشد و اگر حرکتی در جهت بهبود وضع موجود انجام نگیرد تا چند سال آینده چیزی از محیط طبیعی بیمار این شهرستان باقی نخواهد ماند .
  انجمنی که کاک عرفان صالحی به آن اشاره داشتند می تواند آغاز حرکتی زیبا برای التیام بخشیدن به وضع محیط زیست دیارمان باشد و من به عنوان یک شهروند آماده هرگونه همکاری با آن هستم و امیدوارم هر چه زودتر فعایت خود را آغاز کند .

  پاسخ دادن
 17. 6

  محمد عرفان صالحی

  کاک امیر ده سو وه ش بو. یاخوا بیوه ی بی .
  یاخوا ده سو ئا نیشانیچه که مالو مه ردمی مه دزانیو مه که راش مالو ویشان، جه بنه نه بوریو.
  انجمن زیست محیطی “پیام آوران زمین پاک” شهرستان پاوه در شرف تأسیس است. هرکسی دوستدار طبیعت است می تواند با این انجمن همکاری کند. زیستگاه ما از خانه مان ارجح تر است چراکه خانه را می شه دوباره ساخت ولی محیط زیستی که تخریب می شود قرن ها طول می کشد تا بازسازی شود. بیایید همه به محیط زیست مان احترام بگذاریم.
  با سپاس از مدیریت وب سایت جهت انعکاس این خبر مهم و تأثیرگذار.

  پاسخ دادن
 18. 5

  حسینی

  اقدام جا لبی بود کاش تمام مردم دیارمان نسبت به حفظ محیط زیست وطبیعت کشورمان احساس مسولیت کنند

  پاسخ دادن
 19. 4

  مصطفى

  حركت بسيار نمادين و حامل پيامى مهم است براى دشمنان محيط زيست و زنگ هشداريست براى مسئولين كه دست مافياهاى تخريب منابع طبيعى را قطع كنند.
  كاك امير عزيز و مهربان خسته نباشيد دستهايت را ميبوسم.

  پاسخ دادن
 20. 3

  امير دارستان

  حركتي زيبا و بسيار شايسته بود . درود بر آقاي امير حاتمي عزيز
  آنچه كه در آستانه روز درختكاري لازم به يادآوري است اين است :
  مراتع هورامان به عنوان بخشي زا زاگرس بزرگ از توان احياي خوبي برخوردارند و نياز آنچناني به دخالت انسان ندارد، كافي است كه از آنها مراقبت كنيم تا از گزند مخربان تكنولوژي زده در امان باشند و در صورت اقدام به درختكاري حتي المقدور از گونه هاي بومي و سازگار انتخاب نماييم .
  با تشكر

  پاسخ دادن
 21. 2

  محیط زیست

  ضمن عرض سلام خدمت کاربران گرامی و مدیریت سایت،
  از حرکت این عزیز فرهنگی، ابتدا شکه شدم و بسیار تعجب کردم؛ اما پس از بررسی وضعیت شهرمان و منابع طبیعی دیارمان، به این نتیجه رسیدم که بهترین جا و مطمءن ترین جا را برای کاشت درختان انتخاب نمودند. بنده بعنوان یک تحصیل کرده محیط زیست، ضمن تأیید حرکت مذکور، اعلام می دارم که کاش بنده در پاوه بودم و منم می توانستم همانند این عزیز درختی را بر روی شانه هایم بکارم.

  پاسخ دادن
  1. 2.1

   azade

   چه کار زیبا وخداپسندی.درود بر شما معلم عزیز .امیدوارم مسیولان اقدام زیبای شما را با حرکتی زیبا پاسخگو باشند.

   پاسخ دادن
 22. 1

  مصطفی

  احسنت به این فرهنگی عزیز
  باید قدر معلمان قدیمی را دانست.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.