4 Comments

 1. 4

  نودشه

  از زحمات آقای شهریاری و پرسنل زحمتکش ممنونیم مطمئنا دلیل طولانی شدن پروژهها کمبود اعتبارات است و کسانی از روی عدم آگاهی نظرات تند و غیر منصفانه می دهند که جای تاسف است .

  پاسخ دادن
 2. 3

  احمد بهرامي. نودشه. كرماشان

  خوانندگان فهیم نظر این بوده که مدیریت سایت حذف کرده. البته اگر این بار هم حذف نکنند.
  طول مسیر نامبرده جهت آسفالت تقریباً یک کیلومتر که با چشم پوشی زیاد ۲ کیلومتر حساب می گردد. یعنی ۲۰۰۰ متر.
  مدت انجام اولیه تا بهره برداری و آسفالت ۲ سال طول کشیده با احتساب هر سال ۳۶۵ روز, طول دو سال ۷۳۰ روز می گردد. حال اگر ۲۰۰۰ روز را بر ۷۳۰ یعنی دو سال تقسیم کنیم, حاصل آن ۲/۷۳ متر می گردد. یعنی اداره راه پاوه در هر روز ۲/۷۳ متر را آسفالت کرده.
  حال سوال اینجاست که آیا باید مدال افتخار به گردن عزیزان آویخت یا نه. من که میگم آری.
  البته بایستی در کتاب رکوردهای گینس هم ثبت گردد.
  به موارد فو.ق بایستی پیچ ۲۰ متری برنو را هم اضافه کرد که مدت یک سال اندی است خاکبرداری شده اما آن هم به امان خدا رها شده است.
  لابد در هفته دولت سال ۹۶ آن بیست متر هم بهره برداری می گردد که آن هم اگر حساب کنیم احتمالا چیزی حدود ۳۰ سانتی متر در طول روز می گردد.
  باز هم میگید که ما رکوردار نیستیم.

  پاسخ دادن
 3. 2

  احمد بهرامي. نودشه. كرماشان

  مدیریت سایت چرا نظر را حذف میکنید.
  خوب اون حساب ساده ریاضی که گذاشته بودیم که درست بود.اگر صحیح نیست نظر را بردارید. وگرنه تصحیح کرده و تایید نمایید.

  پاسخ دادن
 4. 1

  ناشناس

  با سلام و خسته نباشید خدمت مدیر سایت سلام پاوه و پرسنل زحمت کش اداره راه و ترابری شهرستان پاوه . بنده یک سوالی دارم خدمت همکاران اداره راه و ترابری علل الخصوص جناب اقایی شهریاری . چرا این اداره نسبت به ریزش شن حمل شده توسط ماشین های سنگین در طول مسیر های نوسود به پاوه و کل راه های شهرستان بی تفاوت می باشد و هیچ اقدامی در این زمینه نمی شود بنده به شخصه در چندین مورد دیده ام که در این مسیر ها به علت بی توجهی راننده مقداری زیاد شن در جاده ها ریخته شده و تمام یک لاین جاده را گرفته است و صد درصد با توجه به کوهستانی بودن منطقه اگر ماشینی بر اثر این شن ها منحرف شود حوادث جبران نا پذیری اتفاق خواهد افتاد .قبلا هم این مشکل را به صورت حضوری به همکاران اداره راه توضیح داده ام ولی متاسفانه جواب این دوستان این است که با عبور ماشینها بر روی آن شن ها خودشان به کنار خواهد رفت ، بود . آیا این است دلسوزی برای منطقه ؟؟ اگر ماشینی توسط این شن ها به دره بیوفتد چه ؟؟؟ در مورخه ۹۵/۴/۳۱ مقداری زیادی شن در مسیر نیسانه به طرف نوسود سر یک پیچ تند ریخته است با توجه به اینکه اکیپ راهداری نزدیک هم هست این مشکل اصلا مورد توجه و بررسی قرار نمی گیرد . لطفا خواهشمند است این امر را بیشتر مورد توجه قرار دهید تا از بروز حوادث ناگوار جلو گیری شود . با تشکر فراوان

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.