10 Comments

 1. 8

  ایکس

  ما که نفهمیدیم موضوع موسسه چی هستش فرهنگی هنری معنیش چیه اینهمه تقدیر و تشکر و خوشحالی برای چیه روزانه ده ها شرکت با موضوعات مختلف شکل می گیرن و به امید فرجی اما آب از آب تکون نمیخوره اقلا بفرمایید موسسه شامل چه فعالیتی میشه که فراخوان عمومی دادید و بفرمایید اینهمه خوشحالیتون واسی چیه؟
  متشکر

  پاسخ دادن
 2. 7

  پاوه

  با سلام خدمت همه بزگواران امیدوارم در این راه سخت و دشوار چنان گذشته موفق باشند و امیدوارم با آنها در این زمینه همکاری بیشتر شود. با تشکر از آقاي صالحی که خود شخصا در مورد کامنت قبلی روشنگری کردن.

  پاسخ دادن
 3. 6

  یک دوست

  ضمن تبریک به دوستان عزیز که تلاش خود را کردند و در نهایت توانستند قدم دیگری در راه اعتلای فرهنگ منطقه بردارند. اما در عجبم که این افکار آلوده و خبیث چه میکنند که حتی تهمت آب معدنی هم زدند. آخر ابولی مگر قیمت مثلا 5 یا 10 یا حتی 20 تا آبمعدنی چقدر میشود؟ نهایتش ده هزار تومن. دیگر این فکر لوده و مریض خودتان را به نمایش مگزارید. کسانی هستند که می خواهند در این شهر کار فرهنگی انجام دهند دیگر شما را چه میرسد اگر بیمار روانی نیستید؟ به قول شاعر: ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست/ عرض خود می بری و زحمت ما می داری.

  پاسخ دادن
 4. 5

  سەباح جەباری

  چەنی مانێ نەویەی و دەس وەشی پەی وەشەویسانەی کە کەوتێنێ شۆنەو هەرمانەو “مجوز” ی .ئاواتو سەربەرزی و سەرکەوتەیم هەن پەیشا.بەشکەم یاگە دەسشا ڕۆ بە ڕۆ فرەتەر بگنۆ بەرۆ و ئا فەزا فەرهەنگیێ کە پەنەوازەن جە یاگێ پێسە هەورامانیەنە بۆمان وەشە بۆ

  پاسخ دادن
 5. 4

  مغازه دار../

  ببخشید پول اب معدنی ها یادتون رفته!!!!قابلم نداره!

  پاسخ دادن
  1. 4.1

   فرهاد صالحي

   با سلام خدمت شما برادر گرامی که با اسم مغازه دار کامنت فرستادید صبح امروز مغازه دار با این پایگاه خبری تحلیلی تماس گرفت و گفت نظر اینچنینی را نفرستاده و پول این آبهای معدنی نیز پرداخت شده است پس لطفا حرمت ها را نگهدارید و تهمت نزنید

   پاسخ دادن
  2. 4.2

   پژمان صالحی

   بسمه تعالی

   پژمان صفاری (مغازه ی کومکال)
   با عنایت به اینکه در ذیل کامنت های این مبحث از زبان بنده (مغازه دار) نقل گردیده که گویا این افراد پول آب معدنی پرداخت نکرده اند اینجانب به عنوان فروشنده و صاحب مغازه ارسال این کامنت را به صراحت تکذیب نموده و عنوان می کند چنین موضوعی صرفا از جهتی به منظور بد نام نمودن بنده و از طرف دیگر تخریب اهالی قلم و افراد حاضر در آن جلسه می باشد و مراتب تأسف خود را نسبت به چنین کارهای سخیف و دور از شأن انسانیت ابراز می کنم و امیدوارم از این پس چنین کارهای ناپسندی از جانب هیچ کس و سایتی صورت نگیرد .

   با تشکر فراوان
   پژمان صالحی صاحب مغازه کومکال

   پاسخ دادن
 6. 3

  ژیوان

  سلام و ریزی تایبه ت په ی جه معه و دوسان
  هیوا دا ره نا خاسته ر جه وه لی بتاوا خز مه ت که را به فه رهه نگ و کولتورو هه ورامانی و ئا چی وی که لا زمی نی مه وردو به حسو ونه قدی قه رار گیرا . منیچ به نو به و ویم ته بریک ما چو به که سانی وی که زه حمه تو ای مو ئه سی سه ی شا کیشته ن .

  پاسخ دادن
 7. 2

  عه تا حه یده ری

  جه تاو دلیوه موبارک باذی ماچوو ، ئومیدواره نا زه حمه ت و ره نجوو ئی ئازیزا جه دما رونه گنو وه روو چه ما و یاگه ده سی ره نگین شا بو به مایه روشنویری فره و فراوانی

  پاسخ دادن
 8. 1

  آشنا-ح

  به رز و پیروز بو راکه وته و ئیی ئه نجومه ن یه. هیواو سه رکه وته ی په ی رابه ره کانش و سه رجه م قه له م به ده سانوو شاره که یما.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.