5 Comments

 1. 5

  دوس

  کاکه ئیبراهیمی ئازیز به نه زه ره و من ئی کاری وه ختوو جه نابیت ته له ف که را وه ختوو تو هینوو نویسه ی و کاری فه رهه نگیا وئی کاره غه یر جه ئینه یه که جه هه رمانه کاو ویت دوورت وزووه هیچ سودیوه ش نیه نه .

  پاسخ دادن
 2. 4

  شمس

  خانم علیزاده من هم امیدوارم شما اشتباه کنید. این ترکیبی که شما ملاحظه نمودید صرفا برای شروع کار بود و به این ترکیب از جمله فرماندار به عنوان ریاست همایش ، بخشداران ، شهردار ور یاست شورای شهر و تعدادی از مدیران ادارات اضافه خواهند شد و آنها هستند که کار را ادامه خواهند داد. اگر چه بنده به عنوان شروع کننده کاراستارت آن را زده ام و قطعا و به امید خدا وپشتوانه دوستان به عنوان دبیر همایش کار را ادامه خواهم داد اما این یک کار گروهیست ومطمئن باشید این همایش در تاریخ پاوه ماندگار خواهد ماند. در ضمن 6 نفر از اعضای کمیته علمی بومی شهرستان پاوه هستند . این کافیست. خانم علیزاده اگر جنابعالی نیز در این کارسررشته ای دارید در خدمتتان هستیم.

  پاسخ دادن
 3. 3

  آرزو علیزاده

  شکی نیست برگزاری جلسه، همایش و غیره مفید است و مفیدتر انکه موضوع توسعه صنعت گردشگری باشد که شهرمان بیش از همه به آن محتاج است.
  اما بعید می دانم با این ترکیبی که معرفی شدند یا اینکه اساتیدی که در سایتی دیگر بعنوان کمیته علمی معرفی شدند بتوان شاهد مراسم خوب و پرباری بود. زیرا اولا این افراد اکثرا فاقد اطلاعات گردشگری هستند و آن افراد (کمیته علمی که همه از اساتید دانشگاههای خارج از استان هستند!) فاقد اطلاعات بومی و محلی از وضعیت گردشگری منطقه، جاذبه ها، و … هستند.
  نه مثل آنها شور و نه مثل اینها بی نمک!
  امیدوارم که بنده اشتباه نمایم!
  آرزومند توسعه پایدار اورامانات

  پاسخ دادن
 4. 2

  مدرک ولدبیگی

  با تقدیر و تشکر از این بزرگواران و ارزوی توفیق روز افزون برای ایشان
  امیدوارم با همکاری و پشتیبانی مردم و مسئولین بتوانند اقدامات مفید و زیربنایی در جهت ارتقای صنعت توریسم را به مرحله اجرا در اورند و در اینده شاهد پیشرفت و شکوفایی هرچه بیشتر شهرمان از هر نظر باشیم.
  اگر این عزیزان بتوانند از افراد با تجربه و تحصیل کرده در این زمینه استفاده نمایند حتمأ نتیجه بهتری خواهد داشت

  پاسخ دادن
 5. 1

  محمد عرفان صالحی

  با سلام خدمت مدیریت محترم سایت.
  برگزاری همایشی علمی در زمینه صنعت گردشگری برای توسعه این صنعت در شهرستان کمکی بسیار بزرگ است.
  بنده لازم میدانم از بانی این همایش تشکر کنم هرچند ایراداتی بر ترکیب هیات مدیره آن وارد است اما بهتر است بجای انتقاد و ایراد گیری این جمع را تشویق کنیم و همکاری لازم را انجام دهیم. امیدوارم موفق باشند و بتوانند این همایش را همچون تدبیر اولیه شان به شکلی کاملا علمی برگزار نمایند. از همه اعضای حاضر در جلسه مذکور هم تشکر میکنم.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.