به گزارش خبرنگار سلام پاوه:علی محمد میری گفت:به واسطه هوای مناسب بسیاری از شهروندان و میهمانان لحظات و اوقات فراعت خود را در این پارک سپری میکنند نیاز بود تا در جهت ساماندهی و بهسازی پارک کویمکال اقدامات اساسی انجام شود.

میری بهسازی پارک ها و توسعه فضای سبز را به عنوان یکی از مهمترین دغدغه های خود در شهرداری پاوه دانست و آن را عاملی کلیدی در سلامت روحی و روانی شهروندان ذکر کرد.

وی افزود:ساماندهی و بهسازی پارکها سبب رونق بیشتر این اماکن و استفاده هر چه بیشتر و بهتر خانواده ها از این فضاها و سپری کردن اوقات فراغت می شود که بنده توجه خاصی به آن خواهم داشت.

شهردار پاوه ارائه خدمات مطلوب رفاهی و حفظ آرامش و امنیت برای شهروندان در فضاهای عمومی و پارک را از اهداف این طرح عنوان کرد و افزود،عملیات بهسازی و ساماندهی را با اعتبار ۱۰۰ میلیون تومان شامل موارد زیر عنوان کرد که از منابع داخلی شهرداری انجام شده است:

اصلاح هندسی معابر داخل پارک-ایجاد فضای سبز (چمن کاری)-پله بندی و دیوار سازی به متراژ ۵۱ متر مکعب-ایجاد ۷ عدد سکوی نشیمن-رنگ آمیزی ۱۴ عدد آلاچیق ها-اصلاح سیستم آبرسانی-ایجاد ۳ مورد آبخوری و محل شستشوی ظروف-تعمیر و بهسازی سرویسهای بهداشتی-موزاییک کاری معابر ارتباطی:۱۴۳/۵۰ متر مربع-جدولگذاری:۲۳۷/۳۰ متر مربع-آسفالت : ۲۷۶۸ متر مربع.

تصاویر قبل از اجرای طرح

 شهرداری (3)

شهرداری (4)حین اجرای طرح

شهرداری (2)

شهرداری (6)

شهرداری (5)

شهرداری (7)

شهرداری (11)

شهرداری (1)

شهرداری (9)

شهرداری (21)

شهرداری (20)

اتمام طرح در فاز اول

شهرداری (15)

شهرداری (16)

شهرداری (14)

شهرداری (17)

شهرداری (10)

شهرداری (8)