9 Comments

 1. 7

  شهروند

  مدير محترم سايت . هدف شما از بيان و ثبت برخي جملات و مطالب با معناي خاص و تحريك مردم ان هم براي شهري كه تنها ١٠ كيلومتر با شهر بانه وره فاصله دارد چيست. شما با درج چنين مطالبي قصد تحريك احساسات مردم را داريد . به شما توصيه ميشود سريعاً نسبت به حذف برخي مطالب تحريك انگيز جداً خودداري نماييد. مردم شريف و انقلابي باينگان سالهاست در دفاع از ارزشهاي نظام ايستادگي كرده اند.

  پاسخ دادن
  1. 7.1

   صهیب زربان

   سلام دوست گرامی گمنام این ادبیات شما برای ما عجیب و غریب است مقاله اقای رستمی تبار چه ربطی به مدیر سایت دارد در ثانی چرا فرافکنی و سیاه نمایی می کنید اقای رستمی تبار مطلبی انتقادی با نام و مشخصات خود نوشته اند و این مطلب در چندستپن سایت از جمله خود سایت شهر باینگان و دیگر رسانه ها منتشر شده است اما کامنت شما برای این مطلب و در این سایت بسیار عجیب است و جای تامل . امیدواریم با هویت واقعی خود جرات داشته باشید اظهار نظر کنید .

   پاسخ دادن
  2. 7.2

   محمود رستمی تبار

   قطع به یقین من نویسنده هنگام نگارش این مطلب هیچ شهر خاصی حتی در اطراف باینگان مد نظرم نبوده است و اگر بحثی از جمعیت شده است مشکلی است که در کشور وجود دارد … حتی به مدارس سرانه دانش آموزی پرداخت می گردد……

   پاسخ دادن
 2. 4

  ناشناس

  مردم باینگان تاوان اعتماد به حرفهای مسئولینی را پس می دهند که دو دهه تبلیغ بی وقفه انجام دادند که جمعیت را کنترل کنید و نتیجه این اعتماد به مسولین و کنترل جمعیت خالی شدن روستاهای اطراف باینگان و شهر باینگان از جمعیت است. در حالی که جاهای دیگر به حرف مسولین اعتماد نکردن و جمعیت را افزایش دادند و امروز به مدد همین بی اعتمادی به مسولین از امکانات و زندگی بهتر و آینده روشن تری برخودار هستند. حالا آیا باز هم این مردم به حرف مسولین اعتماد کنند که اینبار مردم را به افزایش جمعیت تشویق می کنند؟

  پاسخ دادن
 3. 3

  رستم رستمی تبار

  مدیران دلسوز باینگان هستند. من پیشنهاد می دهم که باینگان بشود قطب گردشگری. اینجوری خیلی خوبه

  پاسخ دادن
 4. 2

  همشهری

  احسنت دکتر جان بی نهایت از این دلسوزیت سپاسگذار خداوند نگهدارت باشد

  پاسخ دادن
 5. 1

  باینگان

  برادر عریز،باینگان چند سالیست که مدیر و صاحب ندارد دلمان را به فرماندار جدید شهرستان خوش کردیم که او هم این شد دیدیم .با تشکر از شما و سایت فعال سلام پاوه

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.