قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » ماموستا قادری مسئولان شهرستان با دید بازتری به مسئله زندگی مردم نگاه کنند

به گزارش سلام پاوه : ماموستا قادری  به ابلاغ قانون جدید قاچاق اشاره کرد و افزود :با توجه به وضعیت منطقه ما و تأمین معیشت بسیاری از مردم از طریق مرز ، اگر بین مسئولان محترم امر و مردم شریف منطقه در امر مرز و رفت آمدها تعاملات خوبی پدیدار نشود ، قطعاً مرزداران با این قانون جدید با مشکلات زیادی روبرو خواهند شد.

ماموستا ملا قادر قادري در خطبه‌های نماز جمعه اين هفته پاوه با اشاره به سفر ریاست محترم قوه قضائیه و هیئت عالی قضائی به استان کرمانشاه ، این سفر را مثبت ارزیابی کرد ماموستا قادریو گفت : قوه قضائیه رکن رکینی از سه رکن تشکیل دهنده حکومت در جمهوری اسلامی است و سفر آیت اله آملی لاریجانی در این مقطع زمانی میتواند در رفع بسیاری از مشکلات استان بخصوص در حوزه قضایی راه گشا باشد.

به گزارش سلام پاوه و به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه پاوه، ماموستا ملا قادر قادری در خطبه‌های نماز جمعه اين هفته پاوه كه در مسجد جامع و با حضور باشکوه نمازگزاران اقامه شد با اشاره به سفر ریاست محترم قوه قضائیه و هیئت عالی قضائی به استان کرمانشاه ، این سفر را مثبت ارزیابی کرد و گفت : قوه قضائیه رکن رکینی از سه رکن تشکیل دهنده حکومت در جمهوری اسلامی است و سفر آیت اله آملی لاریجانی در این مقطع زمانی میتواند در رفع بسیاری از مشکلات استان بخصوص در حوزه قضایی راه گشا باشد.

وی افزود: در سخنرانی که در دیدار علمای استان با رئیس قوه قضائیه داشتیم برخی از مشکلات مردم مرزدار اهل سنت را خدمت ایشان عرض نمودیم و درخواست کردیم باتوجه به وضعیت معیشت مردم و نبود کار و صنعت در منطقه ، نسبت به مرزداران توجه و مسامحه بیشتری صورت پذیرد

ماموستا قادری تصریح کرد خوشبختانه در نشست پایانی سفر تصمیمات خوبی برای استان و بخصوص شهرستان پاوه اتخاذ شده و از این بابت سپاسگزاریم و امیدواریم این تصمیمات به نحوه احسن عملیاتی شوند

خطیب جمعه پاوه سپس به ابلاغ قانون جدید قاچاق اشاره کرد و افزود :با توجه به وضعیت منطقه ما و تأمین معیشت بسیاری از مردم از طریق مرز ، اگر بین مسئولان محترم امر و مردم شریف منطقه در امر مرز و رفت آمدها تعاملات خوبی پدیدار نشود ، قطعاً مرزداران با این قانون جدید با مشکلات زیادی روبرو خواهند شد.

وی تأکید کرد :در نظام اسلامی یکی از اصلی ترین وظیفه مسئولان تلاش برای تأمین معیشت و زندگی مردم است ، لذا شایسته است مسئولان شهرستان با دیدبازتری به مسئله زندگی مردم نگاه کنند و مرزها و مرزداران را بیشتر از گذشته مورد توجه قرار دهند

امام جمعه پاوه در ادامه به 8 اسفند سالروز تشکیل امور تربیتی اشاره کرد و افزود : امور تربیتی یادگار ارزشمند شهیدان رجایی و باهنر است که با هدف تربیت اسلامی و مقابله با افکار تخریبی تأسیس گردیده است.

وی افزود : ما نباید همه مشکلات جامعه را به دشمنان خارجی و رسانه ها ربط دهیم ، بلکه باید بپذیریم عمده معضلات جامعه ما بر میگردد به خودمان و در این راستا فقدان تربیت صحیح و ضعف فعالیت های فرهنگی و تربیتی در خانواده ها و مدارس از جمله ی مشکلات است.

امام جمعه پاوه ضمن تأکید بر اینکه اگر از ابزارها و تکنولوژی روز به شکل صحیح استفاده شود هیچ تکنولوژی ذاتاً مضر نیست گفت : اساس مشکل ما در برخورد با رسانه های جدید وتکنولوژی روز نحوه استفاده از آنهاست ، هر وسیله و ابزاری به اشکال مختلف میتواند بکار گرفته شود. مهم اینست که ما روش استفاده صحیح از آنها را یاد بگیریم و از نعماتی که در اختیار داریم استفاده بهینه نمائیم.

ماموستا ملا قادر قادری در بخش اول خطبه های نماز نیز به بحث خوف از خدا پرداخت و گفت : متاسفانه امروزه عدم ترس از خدا و در خواب بودن وجدانها باعث بروز بسیاری از مشکلات در جامعه ما شده است .

وی افزود : آنچه امروز در جامعه اسلامی میگذرد نتیجه برنامه ریزی افراد شیطان صفتی است که در پشت پرده و با آرامی برای خراب کردن عقیده مسلمانان و ایجاد تفرقه در بین آنها تلاش میکنند و در این راستا تا حد زیادی هم نتیجه گرفته اند ، برما تکلیف است هشیار و بصیر باشیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |