2 Comments

 1. 2

  بهمن عزیزی

  ? @JEANAWEFARSI ✅
  نامه ارسالی به نماینده اورامانات?
  با سلام و عرض ادب و احترام خدمت نماینده محترم و محبوب جناب آقای شهاب نادری
  خواستم از طرف اهالی روستای شمشیر مطلبی در خصوص زباله های شهرداری پاوه خدمتتان عرض نمایم.
  مدت زیادی است که زباله های شهرداری پاوه کوهستان و طبیعت زیبا و سلامتی و کشاورزی و دامداری روستای شمشیر و دیگر روستاهای اطراف را با خطر جدی مواجه ساخته است.
  نماینده محترم و محبوب مردم شریف اورامانات:
  بارها و بارها این موضوع را از طریق مکاتبات ،روزنامه و مصاحبه و…به مسولین عرض نموده ایم ولی متاسفانه تاکنون کوچکترین اقدامی مثبت حاصل نشده است.
  ? @JEANAWESHAMSHIR
  زمینهای اطراف محل جمع آوری زباله حاصلخیز و کشاورزی می باشند کشاورزان زحمتکش روستای شمشیر چه در زمان کاشت و داشت و برداشت از تنفس دود و بوی تعفن شدید زباله و پراکنده شدن زباله ها در زمین به زجر و ستوه آمده اند
  کاش نظاره گر زحمات کشاورزان بودید
  بوی تعفن ودود شدید ناشی از سوختن زباله ها گاها آسمان روستای شمشیر و دیگر روستاهای اطراف را آلوده و تیره می سازد.
  ? @JEANAWESHAMSHIR
  اگر دستور فرمایید بررسی نمایند به علت دفع غیر اصولی زباله ها اکثرا در زمینهای کشاورزی اطراف ان پراکنده شده است.
  دامهای روستای شمشیر و روستاهای اطراف با تغذیه از این زباله های خطرناک تلف و بیمار شده اند.
  براستی چرا مسولی دلسوز تاکنون چاره ای نیاندیشیده است؟
  چندی پیش گریه و درد دل بیوه زنی دارای سه فرزند یتیم اندوهگین و ناراحتم کرد ایشان میگفت گاوی شیرده داشته که از محل فراورده های آن خود و فرزندان یتیمش امرار معاش می نموده اند که گاو شیر ده ایشان بر اثر تغذیه از زباله های شهرداری تلف شده است!
  راستی چه کسی پاسخگوی آه و ناله آن پیر زن نیازمند باشد؟
  ? @JEANAWESHAMSHIR
  جناب آقای نادری عزیز:
  از جنابعالی استدعا داریم بخاطر رضای حقتعالی و مسولیت خطیرتان و جهت پیشگیری از سرایت بیماری های خطرناک ناشی از تعفن و دود و پراکنده شدن زباله ها و جلوگیری از نابودی کشاورزی و دامداری و طبیعت زیبای روستای شمشیر دستور فرمایید ضمن بازدید از محل پیگیری و دستورات مقتضی را صادر فرمایید.
  ? @JEANAWESHAMSHIR
  اطراف محل جمع آوری زباله هر سال خروارها گندم و نخود و عدس توسط کشاورزان زحمتکش روستای شمشیر برداشت می شود ولی افسوس با زجر بوی تعفن و دود و پراکنده شدن زباله در زمینهای کشاورزی و حاصلخیز!!!!!
  استدعا دا ریم بیش از این نگذارید زباله های شهرداری سلامتی اهالی و کشاورزی و دامداری و طبیعت زیبای روستای شمشیر و روستاهای اطراف در معرض تهدید ونابودی قرار دهد.
  ? @JEANAWESHAMSHIR
  نماینده محترم برادر عزیز
  یقین داریم جنابعالی با تعامل مثبت و سازنده با مسولین و حس دلسوزی که نسبت به مردم شریف اورامانات و روستای شمشیر دارید این معضل بزرگ را پیگیری می فرمایید.
  ? @JEANAWESHAMSHIR
  اگر لازم دانستید گزارش و تصاویری از محل پراکندگی زباله ها در زمینهای کشاورزی و دود ناشی از سوختن و تغذیه دام و….خدمتتان ارسال خواهیم نمود.
  از طرف تک تک اهالی روستای شمشیر که به جنابعالی ارادت ویژه داریم بسیار ممنون و سپاسگزاریم
  کانال زندگی مردم روستای شمشیر
  ? @JEANAWESHAMSHIR

  پاسخ دادن
 2. 1

  بهمن عزیزی

  با سلام و عرض ادب و احترام خدمت برادرات عزیز آقایان حسینی و یوسفی
  آیا بعنوان اعضای شورای شهر و نماینده مردم پاوه که شخصا در جریان معضلات و خطرات دفن غیر اصولی و پراکنده شدن زباله های شهرداری در کوهستان زیبای روستای توریستی شمشیر هست
  ید این مشکل و خطر بزرگ که سلامتی اهالی و کشاورزی و دامداری و طبیعت زیبای روستای شمشیر در معرض تهدیدو نابودی قرار داده به مدیر کل ارزیابی و نظارت محیط زیست اعلام فرمودیدیا خیر فرمودید مشکلی نداریم؟؟؟

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.