3 Comments

 1. 3

  فریبرز

  با سلام و سپاس از جناب استاد قادرپور به خاطر مطالب دقیق و روشنگرانه شان.
  آری یکی از پایه های خانه ی عنکبوتی رژیم اسرائیل مساله ساختگی هولوکاست است. در حقیقت هرکس این نمایش ساختگی را زیر سوال ببرد در واقع تمام موجودیت نامشروع اسرائیل را زیر سوال برده و درواقع جان خود را به خطر انداخته لذا تمام سران و رهبران کشورهای جهان این دروغ بزرگ را پذیرفته اند به جز رهبران ایران و سوریه که البته هردو دارند هزینه های آن را می پردازند. لازم به ذکر است که تمام سازمان های حقوق بشری (با هر عنوان) صرفا جهت حفظ اسرائیل ساخته شده اند.
  اما هولوکاست کاست های واقعی در جاهای دیگر هم بسیار اتفاق افتاده همچون کشتار مظلومانه مردم حلبچه با بمبهای اهدایی آمریکا و آلمان و … .و یا کشتار مردم جنوب عراق و یا قتل عام مدافعان ایرانی در دفاع از میهنشان و نیز نسل کشی مردمان اخلاق مدار و با فرهنگ یمن توسط احمق ترین و بی فرهنگ ترین خونخوران حاکم بر عربیتان. لازم به ذکر است که در هیچ کدام از این جنایتها سازمان های حقوق بشری حتی به صورت لفظی هم جنایتکاران دست نشانده را محکوم نکرده اند چراکه وظیفه این سازمان ها فقط حفظ اسرائیل است نه چیز دیگر.
  اما به قول امام خمینی (ه) اگر هرکدام از این کشورهای اسلامی فقط یک سطل بر سر اسرائیل در رویاهای شوم خود غرق خواهد شد. در حالیکه متاسفانه می بینیم عربستان برای این رژیم پلید داییه ی مهربان تر از مادر شده و حتی بخش بزرگی از بودجه این رژیم را خود تقبل نموده است تا شاید حکومت ظالم خودش هم چند صباحی بیشتر دوام داشته باشد.
  به امید پیروزی مظلومان فلسطین ٬ فلسطینی که حالا ابزار معاملات و لذات پست اردوغان هم شده است.

  پاسخ دادن
 2. 2

  متین لطفی

  با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات؛
  از کاک امین قادرپور بزرگوار بابتِ مطلبِ ارزنده ای که در این باب به نگارش در آورده اند، صمیمانه سپاسگزارم.
  خدای متعال بر قوّت و عزّت شما بیفزاید.

  پاسخ دادن
 3. 1

  ناشناس

  مدیریت محترم سایت
  عکسی که سال ها در راهپیمایی استفاده میشه بیت المقدس نیست لطفا یک گزارش در این مورد تهیه کنید :
  http://www.yjc.ir/fa/news/5257543/%D9%85%D8%B3%D8%AC%D8%AF-%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%B5%DB%8C-%D9%88%D8%A7%D9%82%D8%B9%DB%8C-%DA%A9%D8%AC%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.