5 Comments

 1. 4

  پیمان

  سلام
  اینکه نماینده ما به کمیسیون فرهنگی بره یا نره خود بخود چیز بد یا خوبی نیست. منتها ادم گشنه اول نون میخواد.
  شما اگر برید زیر بنا و روبنای کارل مارکس یا نه شاید مخالف چپ هستین… برید و نیازهای طبقه بندی شده مازلو که لیبرال هست رو بخونید….
  اتفاقا با توجه به اینکه استان کرمانشاه و شهرستانهای اون بالاترین میزان بیکاری را دارن جای مناسبی رو انتخاب کردن

  پاسخ دادن
 2. 3

  شادمان میرصاحب

  سلام علیکم

  ضمن تشکر از نگارنده این یادداشت ؛ پاسخ به سوال شما در این یاددشت از نظر بنده دو دلیل دارد :

  1. انتخاب کمیسیون های تخصصی بنابر تخصص نماینده در آن حوزه است ، نماینده ای که مدرک مهندسی یا علوم پایه دارد نمی تواند به عرصه فرهنگ ورود پیدا کند .

  2 . چنانچه می دانیم استان کرمانشاه رکورد دار در معضل بیکاری و معیشت اقتصادی در کشور است ! نمایندگان نیز در زمان تبلیغات به این معضلات بیش از دیگر مشکلات آب و تاب دادند ، به همین خاطر فرهنگ را فدای اقتصاد کردند .
  زمانی که مشکلات اقتصادی مرتفع گردد، فرهنگ خودبه خود در بین مردم شکل می گیرد .

  پاسخ دادن
  1. 3.1

   شهروند

   باسلام و کمال احترام خدمت جناب میرصاحب به عر ض برسانم که واقعیت جامعه امرو مارا بیشتر وبیشتر مشکلات اقتصادی رقم میزند . و واقعا نماینده های غرب کشور هم باید در این زمیه فعالیت کنند که شکد خدا قدمهای مثبتی در این زمینه باتوجه به تخصصهای که نمایندگان منطقه دارند برداشته خواهد شد.

   پاسخ دادن
 3. 2

  هەورامی

  دوست عزیز،وقتی مسائل فرهنگی حل بشە،همە مسائل دیگە،در کنار اون حل میشن.تشکر از خانم صفری.

  پاسخ دادن
 4. 1

  پوریا سردیار انی

  با سلام
  در یکی از جنگ های باستانی میان ایران و هند پادشاه هند به ایرانیان گفت شما برای پول و ثروت هند جنگ می کنید و ما جنگ شرف و فرهنگ و در پاسخ فرمانده سپاهیان ایران گفت درست است ما برای چیزی می جنگیم که آن را نداریم و در عوض شما هم برای چیزی می جنگید که ندارید .( درستی و یا نادرستی این واقعه و سخن در ذهن ندارم ولی خب ضرب المثل جالبی است )
  خانم صفری شاید این ضرب المثل جوابی برای نقد شما باشد چون منطقه اورامانات از لحاظ فرهنگی کمبود زیادی ندارد ولی از لحاظ اقتصادی واقعا دچار زحمت هستیم خب این را می طلبید که نمایندگان کرمانشاه بیشتر به دنبال کمیسیون های اقتصادی باشند تا فرهنگی.
  با تشکر

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.