6 Comments

 1. 5

  بی نام یک

  سلام آقای فتحی اگر با دقت مطالب من خونده باشید اشاره شده که گفتم تا جایی که به یاد دارم چرا انقد شتاب دارین بابت انتقاد هایی که میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن
 2. 4

  آرمان فتحی

  آقای بی نام عزیز سلام.آخرین انتقاد حقیر به حرکت فرمانداراست دررابطه با دیدارایشان باماموعلی روشندل.در2تیرماه درپاوه پرس

  پاسخ دادن
 3. 3

  بی نام یک

  با سلام و خسته نباشید خدمت مدیر محترم سایت و تمام همشهریان محترم. بنده نسبت به مطالب آقای فتحی تا حدودی انتقاد دارم ایشان فرموده اند که راجب مطالب سایت بحث و جدل کنید اما تا جایی که من بیاد دارم کامنت های آقای فتحی همیشه جزو موافقین بوده و هیچ موقع انتقادی نداشته. واقعا بازی کردن با کلمات و کتابی صحبت کردن در این حد!!!!!!!!!

  پاسخ دادن
 4. 2

  آرمان فتحی

  عزیزم اولا نفس کد خدابودن شرنیست .اگرکدخدا کاربلد وعادل باشد مردم آبادی باید ممنون وی باشند.دوما بنده ازدر نصیحت وارد متن نشده ام. چند نکته راجهت یادآوری عرض کرده ام. بازهم ازاینکه موارد ذکر شده را خوانده ای سپاسگذارم.

  پاسخ دادن
 5. 1

  ایکس

  ظاهرا نوشتید از تعریف و تمجید زبانی خوشتون نمیاد واس همین بی تعارف خدمتتون چند جمله ای می نویسم.
  نوشته شما حاوی یک دنیا ابهام و یک عالمه تناقضه .با خوندنش کدخدایی تو ذهنم مجسم شد که با ذهنی پراکنده از هر دری سخنی می گه و مردمو نصیحت می کنه. علم خوبه تکنولوژی خوبه دنیای مجازی خوبه ولی زیاد استفاده نکنید وقتی کامنت می زارید با اسم واقعی بزارید از هم دلخور نشید بچه های خوبی باشید مقالات عمیق تو سایت نزارید تو خشکی شنا نکنید ولی تو جاهای عمیق نرید خفه می شید از تجربیات موفق دیگران استفاده کنید ولی گمراه نشید و و و و .
  واقعا نمی دانم تا کی باید با این ادبیات کدخدایی پیش بریم کدخداها رفتن و نور به قبرشون بباره اما ادبیاتشون همچنان ماندگاره .
  با تشکر

  پاسخ دادن
  1. 1.1

   جمشید

   با سلام: سال ها باید تا این فرهنگ و منش از وجود و دمار دیارمان برچیده شود. فقط صرف رفتن آن ها که فرهنگ و ساختاری که برجا نهاده اند از بین نمی رود. پس باید تاب آورد و تلاش نمود تا این کدخدا منشی ها به مرور زمان رو به افول نمایند. باشد تا صبح دولتش بدمد.

   پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.