قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » دریافت مستقیم وجه بدون واریز به حساب بانکی وجاهت قانونی ندارد .

به گزارش سلام پاوه عضو شورای شهر پاوه : دریافت مستقیم وجه بدون واریز به حساب بانکی وجاهت قانونی ندارد

محمدفاروق یوسفی به نیابت از مجموعه اعضا طی نامه ای خطاب به رئیس محترم شورای شهر یادآوری نمود : به استناد بند 12 ماده 71 وظایف شورای اسلامی شهر از آنجایکه مقرر است  کلیه ی حاج محمد فاروق یوسفیدرآمدهای شهرداری به حساب هایی که با تأیید شورای شهر در بانکها افتتاح می شوند واریز وطبق ضوابط هزینه گردند .

عضو شورای شهر پاوه در ادامه افزود : درصورتیکه عوارض زباله ، پارکینک ، پارکبان ، فروش ماسه و… از همشهریان مطالبه می گردد در اسرع وقت به حساب مربوطه واریز و برابر ضوابط اعمال قانون گردد. وی افزود دریافت مستقیم وجه در بعضی فعالیت ها جنبه قانونی نداشته ودر این دوره  نیزنباید انجام گیرد.

یوسفی تصریح نمود نظارت مستمر به ویژه در مسائل مالی از فساد و… جلوگیری به وجود می آورد .  هیئت رئیسه محترم شورا با توجه به مسئولیتی که قانون گذار برای آنان وضع نموده است لازم است با حساسیت بیشتر در اجرای قوانین مصوب مصمم باشند.

عضو شورای شهر پاوه با توجه به نگرانی ها وذهنیت های به وجود آمده مردم در سنوات گذشته ، تأکید نمود هراز چند گاهی به منظور شفاف سازی وکسب اعتماد مجدد ریاست محترم شورای شهر و یا شهردار محترم  به ویژه در مسائلی که شبه برانگیز می باشد  ضمن اهتمام لازم…. با ارائه گزارش به مردم از بروز شایعه در جامعه جلوگیری به عمل آورند.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی حاج فاروق یوسفی

 1. شهروند

  باز هم اشتباه در خبر :

  ” محمدفاروق یوسفی به نیابت از مجموعه اعضا طی نامه ای خطاب به رئیس محترم شورای شهر یادآوری نمود : به استناد بند ۱۲ ماده ۷۱ وظایف شورای اسلامی شهر از آنجایکه مقرر است کلیه ی درآمدهای شهرداری به حساب هایی که با تأیید شورای شهر در بانکها افتتاح می شوند واریز وطبق ضوابط هزینه گردند . ”
  این جمله به لحاظ خبری غلط و اشتباهه چون به لحاظ پیوستگی معنایی مشکل داره و خواننده منتظر ادامه جمله ست .
  یعنی در ادامه اون جمله باید اینطور باشه :
  ” ……………. و طبق ضوابط هزینه گردند , لذا دریافت هرگونه وجه بصورت مستقیم از شهروندان فاقد وجاهت قانونی است . ”

  مگر اینکه شما بعنوان گزارشگر عیناً اظهارات شخص رو آورده باشید که در اون صورت باید جملات شخص را داخل گیومه قرار دهید . البته واضحه که شما اخبار رو عیناً ذکر نمیکنید و به نظر میرسه گاهاً در متن , تفسیر هم وجود داره !

 2. مدرک ولدبیگی

  با سلام
  با تشکر فراوان از جناب اقای یوسفی
  امیدواریم بتوانند در این راستا قدمهای مفیدی بردارند و خدمت ارزنده ای به مردم و شهرمان ارائه نمایند

 3. سیروان

  لطف کنید پیگیر پولهایی که بابت استفاده از پارگینگ میدان مولوی از مردم بدون ارایه فیش گرفته میشود باشید/در ضمن در ورودی پارکینگ هزینه استفاده از پارکینگ بابت ساعاتی که استفاده میشود روی یک تابلو نصب شود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |