4 Comments

 1. 4

  فرهنگی

  وقتی مقایسه میکنی بین آن چیز وکسی که کمتر از توست دقیقا صدق خواهد کرد که هیچ کس جای خودش قرار ندارد وهمه چیز بازی است اما از جنس دیگر .
  مطلب واقعا جالبی بود از نوع طنز گونه که تمام مشکلات اجتماع را از یک زاویه ودید متفاوت نگریستن.
  صادق بودن در این برهه از زمان حکایت فراموش شده ای است در بطن تاریخ

  پاسخ دادن
 2. 3

  حمید

  عالی بود هم متن خوب و درام و عاشقانه بود و هم نظر رویا.ایکاش زندگی بیشتر جای عاشقانه ها بود و با آنها زندگی کنیم.

  پاسخ دادن
 3. 2

  فرمانروا

  متن زیبایی بودسپاسگزارم…. دقیقا حکایت قورباغه آرام پز…امیدوارم که داستانش را خوانده،دیده یا حداقل شنیده باشی…وچقدر زیبا و صادق است مرگ؟؟!!!آنجا که بساط ظالمان را صادقانه بر می چیند دوستت دارم ای مرگ برخلاف آنان که نماز می خوانند،وکارهای خوب خوب انجام می دهن اما….؟!!….بهشت را دوست دارندعاشق خدایشان هستند،به فنا پذیر بودن دنیا اذعان دارند ولی نمی خواهند بمیرند چون اگه صادق بودند در مقابل خدایشان عاشق رسیدن به معشوقشان بودند..چون میدانند در مقابل خدا و مردمان شرمنده ی دنیا و قیامت هستند پس با هر ترفندی می خواهند بمانند ولی زهی خیال باطل …. عاقبت خواهند رفت اما به خواری ……عاقبت همگی خواهیم رفت خدا کند به عزت و چه زیبا کلامی است از جانب خداوند رحمن که می فرماید((لمن الملک الیوم))امروز دسه لات در دست کیست؟؟؟وچه کسی جرات دارد حرف بزند؟؟ ای خدا ممنونم بخاطر داده ها و نداده هایت زیرا به من فهماندی که داده هایت نعمت و نداده هایت حکمت…داستانت زیبا بود اما………؟؟؟؟؟؟!!!!!!!./.

  پاسخ دادن
 4. 1

  roya

  خورشید آهسته آهسته طلوع میکند و پاورچین پاورچین غروب میکند، ماه سلانه سلانه شب هنگام به چشم میخوردو در میان انبوهی از ستارگان ،که در حال رقص و پایکوبی اند و به همدیگر چشمک میزنند؛می درخشد و …
  اگر خوب بنگریم متوجه میشویم که هیچ تکراری ، تکراری نیست.
  آری آری زندگی زیباست …
  زندگی ضرب زمین در ضربان دلهاست
  زندگی هندسه ساده تکرار محبت هاست…!!!
  متن زیبایی بود،مرسی?

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.