7 Comments

 1. 7

  ناشناس

  کاک علی اشرف لیاقت بیشتر از این ها را دارند به اندازه ی زحمت های بی پایانی که برایم کشیدند به ایشان تبریک عرض مینمایم امیدوارم تمام عمر خود را با احترام و عزتی که دارن سپری کنند.

  پاسخ دادن
 2. 6

  ناشناس

  به اقای منوچهری تبریک عرض مینمایم ایشان لیاقت بیشتر از اینها را دارند

  پاسخ دادن
 3. 5

  سیاوش قادری

  آسمان بلند فرهنگ و هنر ایران زمین پیوسته پرستاره باد و فروغ فرهنگ فرزانگی ایرانیان هماره دل و دیده جهانیان را روشنی و گرمی بخشیده است. جوهر این فرهنگ ایمان است و جان مایه آن عشق، و این است راز ماندگاری و جاودانگی ؛ جناب آقای علی اشرف منوچهری بدینوسلیه ضمن تبریک مناسبت انتخاب شایسته ی جنابعالی به عنوان معلم ماندگار، از خداوند منان آرزوی موفقیت فراوان برای حضرتعالی و استواری گامهایتان را در راه تعالی خواستارم.

  پاسخ دادن
 4. 4

  شاهو ویس محمدی

  سلام و درود به این دبیر مهربان و خوش اخلاق و دلسوز.
  واقعا ایشان لیاقت این عنوان را دارند ،ایشان در کنار سیرت زیبا دارای بار علمی بالا نیز هستند

  پاسخ دادن
 5. 3

  دکتر کیوان کاکابرایی

  با سلام و عرض تبریک خدمت جناب آقای منوچهری لازم دیدم یک خاطره از اثربخشی روش تدریس ایشان خدمت کاربران محترم بازآفرینی نمایم سال 78 در دانشگاه تهران مشغول تحصیل بودم یکی از دروس مهم پیش رو ریاضیات بود با توجه به پایه ضعیف از مهمترین دغدغه های اینجانب بود از رسوم دانشگاه تهران ارزشیابی دقیق بود بنابراین لازم بود این نقض جبران گردد طی هماهنگی که برادرام(عبدااله کاکابرایی) با جناب منوچهری انجام داد سه جلسه در منزل ایشان ریاضیات را چنان با تبحر به بنده تفهیم نمود که این درس را با موفقیت گذراندم و این مهم سبب شد تا بر خلاف شیوه های معمول ریاضیات یاد بگیرم هیچ گاه لطف این عزیز را فراموش نخواهم کرد و ارتقای علمی و …. ایشان را از خداوند مهربان آرزومندم امیدوارم این معلم عزیز و صاحب سبک در کنار خانواده مهربان سلامت و دل آرام باشند.

  پاسخ دادن
 6. 2

  عماد رحیمی

  تبریک به اقای منوچهری انشاالله موفق وسربلند باشید

  پاسخ دادن
 7. 1

  دبیرقادری

  سلام.به همه معلمان دلسوز شهرمان تبریک میگویم.خدا وکیلی انتخاب شایسته ای بود.به آقای منوچهری تبریک میگویم

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.