6 Comments

 1. 6

  علی محمدی نوسودی

  با سلام
  شهادت میدهم آقای باباخاص مردی مومن بی غرور وخدمتگذار بود .هیچ وقت مسائل شخصی را بر حقوق مردم ترجیح نداد بلکه همیشه خود را فدای خدمت به مردم کرد .مریدی به تمام معنی شیخ نصرالدین خالصی بود.هر وقت نام استادش بر زبانها جااری می شد اشک در چشمانش حلقه می زد .امیدوارم خداوند ایشان را مورد شفاعت رسول گرامیش(ص) قرار داده ویادش همیشه گرامی باد. در ضمن این پیروزی با ارزش را به همه مردم شهرستان پاوه وخصوصا جامعه ورزشکاران تبریک می گویم.

  پاسخ دادن
 2. 5

  همايون رشيدى

  باسلام وآرزوى سربلندى براى همه بزرگوارانى که حتى براى لحظه اى باعث شور وشعفمان میگردند.
  ضمن تبریک به خدمت تمامى مربیان ،ورزشکاران ،مسئولین ،مجریان وحامیان این دوره ازمسابقات برخود واجب میدانم بعنوان عضوى از جامعه فرهنگى وتربیتى شهرمان درود بفرستم به خدمت سه تن از فعالین زحمت کش حوزه ورزش بخصوص کشتى دیارمان آقایان سعدى توفیقى،عرفان بیگامیرى وعرفان احمدى که عاشقانه وبدونه هیچ چشمداشتى سالهاست باعث رونق این رشته ورزشى وهمچنین سلامت فرزندانمان میگردند ازهمین رسانه درمقابل تلاشتان سرتعظیم فرود آورده وسپاسگزارتان میباشم.

  پاسخ دادن
 3. 4

  حیدراسلامی نیا

  ضمن گرامی داشت یادوخاطره بزرگ مرد دیارمان زنده یاد علیمحمدباباخاص وتقدیر وتشکرفراوان از اداره ورزش وجوانان ،اعضای محترم هیئت کشتی ،خانواده ی مرحوم باباخاص ،مدیریت محترم آموزش وپرورش وکلیه ی عوامل ودست اندرکارانی که با قبول زحمت توانستند به نحو مطلوب و شایسته ی این مسابقات را برگزار نمایند.
  وتبریک صمیمانه به مربیان وکشتی گیران آینده ساز دیارمان که با همت وتلاش مضاعف توانستند مقام قهرمانی را در این دوره از مسابقات احراز نمایند امید آن دارم در سال های آینده نیز این مسابقات در سطح بهتری برگزارگردند

  پاسخ دادن
 4. 3

  همشهری

  یاد و خاطره آن مرد بزرگوار تا ابد گرامی باد، تبریک و خسته نباشید هم میگم به مربیان و کشتی گیران شهرمون

  پاسخ دادن
 5. 2

  پاوه

  گرامی میداریم یاد و خاطره نماینده محبوب پاوه و اورامانات کاک علی محمد باباخاص و تبریک و شاد باش میگوییم به شهرمان برای کسب این موفقیت بزرگ و آرزوی سعادت و کامیابی برای هیئت محترم کشتی شهرستان

  پاسخ دادن
 6. 1

  هورامانه کم

  کاکه فرهاد گیان سلام پی تو دسو پنجت وش بو

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.