27 Comments

 1. 25

  بهنام

  ولا برا دسشان وه ش بو…

  پاسخ دادن
 2. 24

  منصف

  آقای خوب و بد شوراهای قبلی را همه می دانند دهان مبارک خود را زحمت ندهید لطفا بفرمائید شورای فعلی چه فایده ای به حال شهروندان داشته؟

  پاسخ دادن
 3. 23

  ماکو

  واقعا شورا و شهرداری اخیرا فعالیتهای قابل توجهی داشتند تشکر امیدواریم ادامه داشته باشد و قابل توجه نظرات بعضی از کاربران که مرتب کارهای شورای سابق را ب رخ مردم میکشند نذارید چاک دهنم باز بشه ایترو تمام فعالیت ها رو بگم ………..

  پاسخ دادن
 4. 22

  مرادی

  واقعا راست گفتن اگر به جای آقای ابراهیمی و آقای محی الدینی شما جاده قلادزه را میکشیدید تمام کرات و کهکشانها را مملو از عکسهای خود میکردید

  پاسخ دادن
 5. 21

  سعیدیانی

  با تشکر از زحمات مسئولین محترم امیدوارم جاده را آسفالت کنند چون حیف است از این منطقه خوش آب و هوا استفاده نکرد. و امید است مردم نیز مراتع و جنگلها را نابود نکنند.

  پاسخ دادن
  1. 21.1

   ناشناس

   اول باید فرهنگ سازی شود بعد مساله آسفالت پیش بیاید . چون بدون فرهنگ سازی راه برای افراد آشغال درست کن هموار میشود .

   پاسخ دادن
 6. 20

  دانشجو

  آن چنان هم که می گویند مردم خوشحال و خشنود نشده اند بجای اینکه در سال چندین مرتبه مراسم تیغه زنی جاده تفرجگاه های شهرستان گرفته شود آن را یک مرتبه آسفالت اساسی بکنید.
  انشاءالله این آرزوی دیرینه مردم پاوه محقق شود.

  پاسخ دادن
  1. 20.1

   ناشناس

   آسفالت و چاله های خیابان داخل شهر درست بشود مابقی پیشکش

   پاسخ دادن
 7. 19

  شهاب

  کاربر محترم شهروند پاوه ای بسیار بسیار درست و بجا گفتید واقعا همین طور است

  پاسخ دادن
 8. 18

  ناشناس

  شخصا از تمامی افراد واداراتی که در ترمیم جاده بید میری نقش دارن منجمله: اداره راه -شورا- شهردارای کمال تشکر رو دارم

  پاسخ دادن
 9. 17

  ناشناس

  سلام و عرض ادب
  درسته که کار انجام داده شده اما نیازی نیست قدم به قدم اعضا شورا رو عکس گرفت همه میدونن که شورا و راه و ترابری این کار رو انجام میدن کمی تواضع هم به خرج بدین و انقدر ظاهر سازی نکنید دوستان
  ممنون از انتشار نظرم اقای فرهادی

  پاسخ دادن
 10. 16

  محمود

  این دو پارک طبیعی که هیچ هزینه ای برای انها نشده را لطفا آسفالت کنید تا یک بار برای همیشه سروسامانی بگیرند و مردم از انها لذت ببرند.
  منابع طبیعی و جهاد کشاورزی و شورای باغداران و بخشداری و شورای شهر لطفا نسبت به تخریب پرچین و سنگچین باغدارانی که به حریم راه مردم تعرض کرده اند اقدامی عاجل کنید تا مردمی هم که باغ ندارند از این راه های عمومی استفاده نموده و لذت ببرند.

  پاسخ دادن
 11. 15

  محمودی

  مردم عزیز تورو خدا نخاله های ساختمانی در حاشیه و ورودی این پارک های ویمیر و سردره نریزید.رعایت کنید لطفا. اینجا خودتان استراحت میکنید و لذت می برید .الودگی بصری درست نکنید.
  مسولین محترم لطفا نخاله های ساختمانی در ورودی این دو تفرجگاه را از بین ببرید تا چهره ناشایست این الودگی از بین برود و برای کسانی که این الودگی بصری را ایجاد می کنند جرایم سنگینی در نظر بگیرید.البته قبلش مکانی مشخص برای این نخاله های ساختمانی تعیین کنید و به مردم معرفی کنید.
  باسپاس فراوان

  پاسخ دادن
 12. 14

  نازار

  درنظام جمهوری اسلامی شرط انقلابی بودن در کسب رضایت مردم خلاصه می شود، هرکسی که بتواند اعتماد مردم را به نظام جلب وجذب نماید آن فرد انقلابی ترین شخص محسوب می شود، این جمله ای بود که شهروندی درقبال تیغه زنی جاده ویمیر بر زبان جاری نمود.

  پاسخ دادن
 13. 13

  احمدی

  شهرستان پاوه دو پارک طبیعی و خدادادی دارد که انصافا شهرداری پاوه باید به آنها رسیدگی کرده و خود را در مقابل آنها مسوول و ذینفع بداند و نسبت به آبادانی و رونق آنها خود را مسوول بداند و شانه خالی نکند و در این راستا تمامی ادارات و ارگانها نیز باید حامی و پشتیبان و همراه و کمک شهرداری باشند و شورای شهر نیز با رایزنی و چانه زنی با تمامی نهادها و ادارات انقلابی و نظامی و انتظامی و خدماتی مقدمات رفاه مردم کم توقع منطقه را فراهم نماید. شهرستان پاوه فقط مال شهروندان پاوه نیست بلکه متعلق به همه مردم ایران بویژه مردم مناطق کردنشین و استان کرمانشاه است و مردم استان کرمانشاه با علاقه و شور و شعف خاصی از پاوه و زیبایی های آن و مردم فرهیخته اش سخن می رانند و در محافل ورد زبان آنهاست.
  پس باید تلاش کنیم تا مسولین استانی را نیز براین امر واقف نموده و بودجه ای ارزشمند را برای ان جذب کنیم تا پارک های طبیعی شهری سردره و بیدمیری به پارک ملی تبدیل شده و اعتبارات ارزشمندی جهت بنانمودن زیرساخت های رفاهی آنها فراهم گردد.
  مردم پاوه هم جایی ندارند که بروند جز این دو پارک طبیعی. پس میطلبد این دو پارک مثل پارک کوهستان کرمانشاه و پارک ابیدر سنندج آباد گردند.
  باتشکر از همه زحمت کشان شهر و دیارم.

  پاسخ دادن
 14. 12

  پاوه أي هاي مقيم مركز

  با تشكر از شهردار و اعضاي شورا

  پاسخ دادن
 15. 11

  ناشناس

  توجیه اقتصادی این کار نمی دانم. ولی لطفا جادهای منتهی به مراتع و باغات و دامن کوه را مسدود کنید و در انتهای مسیر پارکینگ مناسب بزنید که لاستیک خودرو زندگی ما را لگد مال نکند.

  پاسخ دادن
 16. 10

  ویمیر

  با عرض سلام
  خسته نباشین میگیم به تمامی پرسنل شهرداری بابت تیغه زنی جاده بیدمیری ولی متاسفانه با توجه به تلاشهای زیاد رئیس اداره راه پاوه و انجام عملیات بوسیله دستگاههای این اداره هیچگونه تقدیر و تشکری در این باره صورت نپذیرفته است.

  پاسخ دادن
 17. 9

  ناشناس

  دستا وش بو.راستی اعضای شورای پاوه پنج نفر هستن؟!؟!؟!

  پاسخ دادن
 18. 8

  ویمیر

  از زحمات تمامی مسولین شهر و اعضای شورای شهر باید خسته نباشید وتشکر کرد به خصوص رییس شورای شهر و شهردار که سنگ تمام گذاشتند دستتون بی بلا و اجرتون با خدا

  پاسخ دادن
 19. 7

  مهران بهرامی

  خسته نباشیددست همگی دردنکنه وامیدوارم که طبق فرمایش آقای اسلامینیادوستانیکه باغشان نزدیک جاده ویمیراست ازجاری کردن آب بر روی جاده خوداری فرمایند.

  پاسخ دادن
 20. 6

  ویمیر

  با عرض سلام و خسته نباشید

  بلاخره مسولین آستیناشونو بالا زدن
  دست همه تون درد نکنه این بهترین کار ممکن است
  ممنون

  پاسخ دادن
 21. 5

  باغدار

  کمال تشکر داریم از کلیه ادارات محترم که در این خصوص حسننیت خود را نشان دادند تا همشهریان محترم بتوانند از این محل گردشگری دیدن نمایند وانتظار می رود همشهریان محترم در این رابطه این زحمت کشان محترم را کمک ویاری نمایند اگر گفتن یک خسته نباشید باشد مطلع شدیم که تمام باغداران اعلام کمک وهمیاری نموده اند انشا الله سایر باغداران مناطق دیگر پاوه مانند باغداران ویمیر وزل متحد ویک دل باشند

  پاسخ دادن
 22. 4

  شهروند پاوه ای

  واقعا زشت است کار ساده ای مانند تیغه زنی سردره و ویمیر که شوراهای گذشته سالی چند مرتبه این کار را انجام می دادند را تا این اندازه بزرگ کردن و شانتاژ تبلیغاتی و عکس گرفتن . اگر مانند حاج محمد ابراهیمی و کاک کیهان محی الدین زاده جاده قلادزه را می کشیدید حتما پر در آورده و گوش جهانیان را کر می کردید و عکس خود را بر کره ماه و ستارگان می زدید ..ممنون کاک فرهاد

  پاسخ دادن
 23. 3

  شهروند

  خسته نباشید اعضای محترم شورا

  پاسخ دادن
 24. 2

  ناشناس

  چرا این جاده آسفالت نمی شود؟ چه مشکلی دارد
  هر سال آب باران آن را خراب می کند و باید تیغه زنی شود

  پاسخ دادن
 25. 1

  ناشناس

  شما که کارش انجام دادی لطفا اسفالت هم انجام بدید یک دفعه کار تمام بشه دوباره روزی از نو

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.