قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » توصیه فرماندار پاوه به رعایت ضوابط صدورآگهی مناقصه شهرداری پاوه

به گزارش سلام پاوه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حاج فاورق یوسفی :فرماندار محترم شهرستان پاوه در جریان تحلیف منتخبین شورای شهر پاوه با کسب اطلاع از آگهي مناقصه خدمات شهری شهرداری پاوه شامل رفت و روب و… به سبب تخلف وارده دراعلام تاریخ های مورد نظر با صدور اوامری از ادامه ی روند مناقصه جلوگیری به عمل آورد.

برابر اطلاعیه مذکور شورای محترم اسلامی شهر پاوه (دور سوم ) در آخرین ساعات کاری روز شنبه مورخ 92/06/09 اطلاعیه ای صادر نمود که به استناد آن امورات (خدمات شهري شامل فرماندار پاوهامورات رفت و روب و جمع آوري زباله ، نگهداري غسالخانه و آتش نشاني و كشتارگاه و نگهداري كارخانه آسفالت و كارخانه دانه بندي شن و ماسه و مميزي و غيره ) را از طریق مناقصه به مدت شش ماه به شرکتهای خدماتی ، بهداشتی و اداری با شرایطی و اگذار نماید.

در این اطلاعیه از متقاضیان خواسته بوددر ساعات ادرای غیر از ایام تعطیل جهت دریافت اسناد مناقصه به امور مالی شهرداری پاوه مراجعه و در موعد مقرر نسبت به ارائه پیشنهادات خود اقدام و پس از تكميل آن را به واحد حراست تحويل نمایند.

این در حالی است که زمان دریافت اسناد از تاریخ 3 شهریور لغایت 12 شهریور قید گردیده بود  (6 روز قبل از توزیع اطلاعیه )از آنجایکه در فاصله زمانی 9 شهریور لغایت 12 شهریور نیز تنها 2 روز مفید( 10 و 12 شهریور) فرصت دریافت اسناد وجود داشت این امرموجبات اعتراض جمعی از شهروندان را فراهم آورده بود.

بعد از دستور حاج حسین خدرویسی ، شهرداری پاوه تاریخ مذکور را به 13 شهریور لغایت 19 شهریور اصلاح نمود .که از مطلعین معزز در این راستا  درخواست می گردد  تا فاصله زمانی مورد نظر را بنحو مقتضی به اطلاع واجدین شرایط ابلاغ فرمایند.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی حاج فاروق یوسفی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |