7 Comments

 1. 7

  معین

  سلام لطفا بفرمایید جواز کسب قلیان فروشی وادوات آن رادرپاوه چه کسی صادرکرده که باعث دودکردن جان ومال مردم شده است

  پاسخ دادن
 2. 6

  متفکر

  واقعا چرا به جای اینکه دردرا از ریشه درمان کنیم به مسکنی سطحی روی می اوریم و این همه سروصدا راه بندازیم که چی شود…….؟؟؟؟؟؟واقعا فک کردین چرا جوانهای ما معتاد شده اند؟ فکر کردن نداره چون بیکارند و ناامید از همه چی و همه کس…. اما می گذرد خیالی نیست تا می توانند بخورند و ببرند و بقیه سود بانکی را نیز برای باقیات صالحات خود به مساجد خدا بدهند ….. واقعا در حیرتم از تفکرات عمیق مردم دیارم…. افرین بر همت تان…انگار فقط کار را برای فرزندان و برادران خود می خواهیم… ازدواج برای فرزندان ماست وبس…امیدوارم مردم فهیم و کارشناس در هر زمینه ایی به این باور برسند که انجمن فقط التیام و ژیانه وه نیست چرا مرده پرستی عادت ما شده است؟؟؟؟؟؟؟ واقعا چرا و چه چیزی مردمان ما را محتاج به التیام و ژیانه وه کرده است؟(ضمن احترام بر موسسین و بانیان انجمن های نامبرده و تشکر از زحمات بی شائبه شما عزیزان امیدوارم مفهوم را رسانده باشم نه اینکه در مقابل این انجمن ها قد علم کرده باشم) کاش در کنار انجمن التیام انجمن پیشگیری از سرطان را هم پایه گذاری می کردیم!!!!!و در کنار انجمن ژیانه وه انجمن حمایت و کاریابی برای جوانان و فرزندان همسایه مان را هم راه اندازی می کردیم!!!!!!!چه می شود اگر انجمن حمایت از ازدواج فرزندانمان را نیز راه اندازی کنیم؟؟؟؟؟چرا مردم متفکر،بافرهنگ و متدین ما فقط خیر را در کمک به مساجد خالی از نمازگزار می داند//؟ ببخشید اگه شتابزده و با احساس در مقابل نیت خیر شما عزیزان (شکستن قلیان ها)که برایم هم ارزشمنداست موضع گرفتم…در پایان اگر خاطر کسی را موکدر نمودم پوزش می طلبم و قلبا اذعان میدارم خاک پای عزیزانی که انجمن های التیام و ژیانه وه و …. را پایه ریزی نموده اند می بوسم… موفق باشید(همیشه زمزمه مان باشد همه از خداییم و بسوی او باز میگردیم)

  پاسخ دادن
 3. 5

  ناشناس

  شاهو.دوست عزیز ومحترم که خود را پاوه ای فرهنگی معرفی نموده اید کا ر انجمن ژیانه وه با نظر شما خیلی تناقض دارد شما به عنوان یک فرهنگی باید نظری ارسال فر ماید که با موضوع برنامه هم خوان وهم موضوع باشد .این نوع حرکات همایشی ونمادین نمی باشندکه شما مطرح کرده اید ما باید این نوع انجمن ها را تشویق کنیم که بدون هیچگونه چشمداشت مادی این بزرگواران زحمت می کشند واز خود مایه می گذارند وماهانه به انجمن حق عضویت پرداخت می نمایند شما به عنوان یک فرهنگی این انجمن را می شناسید.

  پاسخ دادن
 4. 4

  معلم

  آقای پاوه ای فرهنگی دود می تواند زمینه را برای تمام هر آنچه بر شمرده ای و بدتر از آنها فراهم نماید.اهل دود دروغ میگویند دزدی می کنند مال مردم را می خورند صله رحم ندارند همسایه را می آزارند طبیعت را نابود می کنند خانواده خود رامتلاشی می کنند ودر نهایت جامعه من و شما را نیز نابود می کنند .پس کسانی که در راه سلامت جامعه بدون مزد و پاداش کوشش می کنند را گرامی و محترم بداریم

  پاسخ دادن
 5. 3

  پاوه ای فرهنگی

  بنظر بنده به جای اینکار،باید کار دیگری انجام دهیم.از جمله
  مال دیگران را نخوریم
  دروغ نگویم
  تهمت نزینیم
  حق را بگیم
  دیگران را فریب ندهیم
  مال اندوزی نکنیم
  سهم خواهرمان را بدهیم
  ارث را نعمت بدانیم نه غنیمت!
  همسایه آزاری نکنیم
  طبیعت را پاس بداریم
  و خیلی کارهای دیگر که شما بهتر از بنده می دانید!

  پاسخ دادن
 6. 2

  دوست از کرمانشاه

  درود بر اعضای زحمت کش و مخصوصا بانی این انجمن مردمی کاک محمد ابراهیمی عزیز

  پاسخ دادن
 7. 1

  شهروند

  بیائیم بخاطر آینده فرزندانمان همراه شویم .آفرین بر اعضای این انجمن که رسالتشان از دیگر انجمن های شهر سنگینتر است

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.