47 Comments

 1. 38

  گوران ولدبیگی

  بنده بعنوان پرستار شاغل در اورژانس بیمارستان قدس، به آقای نقشبندی و همسرشون تسلیت میگم. امیدوارم خداوند با اعطای فرزند یا فرزندانی بهتر به ایشان این داغ را جبران فرماید.
  اما باید خدمت همه دوستان عرض شود که هیچ گاه پزشک متخصص حاضر نیست کاری رو که براش مقدوره، انجام نده! مسلما تمام توان خود را به کار خواهد گرفت. لذا این مساله باید در حوزه ی خود بررسی شود و باید مستندات و ادله ی کافی چه از طرف کادر درمان و چه از طرف خانواده ی شاکی، روی میز قرار گیرد و قضاوت این مساله به اهل فن و پزشکان متخصص و دلسوزان جامعه سپرده شود نه مطرح کردن آن در سایتی که همگان بدون کمترین تخصص در مقولات خطیر پزشکی ابراز نظر نموده و جو را متشنج تر میکنند..

  پاسخ دادن
 2. 37

  علی محمدی نوسودی

  با سلام
  دوستان کسی نمی تواند منکر مشکلات وکمبودها در بیمارستان پاوه باشد .ولی راه چاره چیست ایا مسئولین شبکه وبیمارستان تلاش نکرده یا نمی کنند .ویا اینکه مشکلات جایی دیگر است. من به آقای نقشبندی حق می دهم که ناراحت باشد واینکه موضوع را رسانه ای نمودند نیز کاری بسیار بجا انجام داده تا اگر در این مسیر کوتاهی انجام گرفته مسئولین به خودآیند واز تکرار آن جلوگیری شود .واینکه مردم ما نسبت به سرنوشت خود بی توجه نیستند. .از کلیه کسانی که می توانند به بهبود وضعیت بیمارستان پاوه کمک کنند تقاضا دارم کوتاهی نکنند وقدم بردارند.

  پاسخ دادن
  1. 37.1

   ناشناس

   دوست عزیز در اینکه بیمارستان مشکلات زیادی دارد شکی نیست . برای مثال روزانه بالغ بر 100 الی دویست نفر به اورژانس مراجعه کرده و تنها یک پزشک عمومی برای رسیدگی به این جمعیت عظیم بیمار در اورژانس حضور دارد و لذا بسیاری از بیماران مورد سوء تشخیص و درمان واقع میشوند. لکن عوامفریبی هم حدی دارد و مطرح کردن برخی مشکلات یا نشانه نادانی است یا غرض ورزی برای مثال در کجای جهان جنین 22 هفته قابلیت حیات دارد وانگهی ماما و پزشک زنان چه گناهی در شروع سقط جنین دارند؟و اگر پروسه سقط شروع شد کجای دنیا می توانند مانع آن شوند.

   پاسخ دادن
 3. 36

  زندگی

  درسال 88 ساعت 2.45 بامداد با علایم و درد زایمان به بیمارستان قدس شهرستان پاوه مراجعه نمودم. چون برادر بنده یکی از پزشکان مقیم شهرستان پاوه هستند خانم ماما یک مقدار با تعجیل در بیمارستان حضور یافتند و به ما اعلام نمودند که بچه شما 30% امکان دارد زنده بماند. سریعا با اصرار همسرم به بیمارستان امام رضا (ع) اعزام شدم. با توجه به گزارش بیمارستان و بررسی اظهار نظر ماما و پزشک ( برادر بنده) به ما گفتند که هیچ خبری نیست و بچه در سلامت کامل به سر می برد. بچه ی ما راس ساعت 13:10 دقیقه به دنیا آمد.الان هم کلاس اول دبستان است. خدا می داند اگر ما تسلیم نظر پزشک و مامای پاوه می شدیم الان …. . خدا به داد مردم پاوه برسد و واقعا این مردم از نظر پزشک و امکانات پزشکی در فقر کامل به سر می برند. به هنگام مراجعه به مراکز درمانی کرمانشاه ( مهدیه و پارکینگ) انگار در دره باسام هستی. همه آشنا و دوست …. جناب آقای نقشبندی صبر و بردباری را برای خود و خانواده محترمتان آرزومندم.

  پاسخ دادن
  1. 36.1

   ناشناس

   بهتر نبود قبل اش به برادر خودتان تذکر می دادید که پزشک پاوه می باشد؟

   پاسخ دادن
   1. 36.1.1

    ناشناس

    نظر ماما برای من مهم بود نه یک پزشک عمومی

    پاسخ دادن
 4. 35

  شهروند

  سلام. آدمهایی که هیچ گونه سررشته ای از علم پزشکی ندارن و تو این سایتها راحت دارین می برین و می دوزین بسیار آدم افسوس میخوره براتان. حتما برین یه دوره آموزش مامایی و متخصص زنان ببینید شاید بدردتان بخوره. این بساطتان رو هم جم و جور کنید فکر نکنم دیه ای گیرتان بیاد.

  پاسخ دادن
 5. 34

  ناشناس

  خانه از پی ویران اس خواجه در پی ایوان است

  پاسخ دادن
 6. 33

  شهروند

  سلام .خداوند بشما خانواده اقای نقشبندی صبر عطا کند واز صمیم قلب احساس همدردی میکنم راجب ان شهروندی نوشته که هفت زنده نمی ماند می ماند وزنده بوده وهمیشه زنده می ماند این از خودم نمی گویم به کرمانشاه اعزام میشد قطعا زنده می ماندند حداقل یکی از انها زنده می ماند بنده همسرم باردار بود موقعیت مالی ونبود شغل برایم باعث شد با همسرم تصمیم گرفتیم سقط کند با اینکه یک ماهه بود ولی هیچ پزشکی قبول نمی کرد همگی می گفتند قتل عمد است حتی می گفتند باید نامه پزشک قانونی باشد بنا به دلیلی تا سقط شود ایا وجدان خود را قاضی کنید ایا مرگ این سه قلو ومسبب این قتل چه کسی است ابا بیمارستان یا پزشک آنکال شب . من گفتم مال ما یک ماهه بود ولی بچه های اقای نقشبندی هفت ماهه بوده اند ایا این قتل نیست ایا این قصور پزشکی نیست ولی واقعا منصفانه قضاوت کنید

  پاسخ دادن
 7. 32

  ناشناس

  واقعا برای این سایت و طرز تفکرش متاسفم

  پاسخ دادن
 8. 31

  نقشبندی

  سلام خدمت ان دوستی که نوشته وبیان کرده چرا بعد از دو ماه مطرح شده عرض کنم 28 اسفند بوده وبه تعطیلات نوروزی رسیدیم وپی گیر قضیه بودم حتی رییس شبکه خودش دقیقا یازده فروردین موضوع را فهمیده بود خواهشا نگوید کسانی دیگر مرا تحرک یا جو سازی می کنند شما دارین چنین فکر میکنید تصمیم کسی دیگری نبوده وناخواهد بود من دنبال قضیه را میگیرم نامه به وزیر بهداشت دادم وتوضیح دادم وبه دادستانی هم شکایت کرده ام دوست عزیز خودت را بجای من قرار بده درب زایشگاه باز شود سه بچه هفت ماهه با جسد گرم تحویل شما دهند بگویند خاک کنید چه احساسی داریدیا مادریکه هفت ماه با تحمل ودرد حاملگی واحساس مادرانه تا اخرین لحظه عمرش چنین روزی را فراموش نخواهد کرد .ونگوید دو ماه جو سازی هم نکن برادر من کل ماجرا بیست روز است خواهش ما را درک کن
  واهانت نکن مرگ سه فرزند را دست کم نگیر

  پاسخ دادن
  1. 31.1

   یک شهر وند

   کسی قصد اهانت به شما را ندارد اما باید قبول کرد که شروع زایمان زود رس دست ماما و پرستار و پزشک نیست و هیچ قدرت انسانی در هیچ جای جهان قادر نیست که زایمان زود رس را جلو گیری کند. طبیعی است حاملگی چند قلویی از حاملگی های پر مخاطره است. برای مثال حامگلی یک قلو بسیاری مواقع تا سن 9 ماهگی یا 40 هفتگی ادامه می یابد و نوزاد کامل میشود اما در حاملگی دو قلویی همیشه قبل از هفته 35پروسه زایمان شروع میشود و کودک نارس متولد میشود ودر موارد سه قلویی در سنین پایین تر زایمان رخ میدهد و طبیعی است که نوزادان بسیار نارس تر هستند و بیشتر در معرض خطر اند . و همانگونه هم که قبلا عرض کردم زیر 30 هفته و یا 7 ماهگی بقای جنین ناممکن است.چه برسد به نوزادان 24 هفته.

   پاسخ دادن
 9. 30

  در جواب مطلع

  با سلام در جواب خانم یا اقای مطلع بهتره بگم توانایی و صداقت در عمل دیده میشه نه در حرف و کارنامه این افراد به ظاهر صادق هم جلوی روی همه است.کسانی که خودرو معصوم می دانند حاضر به یک عذر خواهی از مردم نیستن و با فرافکنی دیگران را مقصر بی مدیریتی و بی برنامگی موجود می کنند کاملا مشخصه که بیشتر حرص حفظ میزرو دارند تا انگیزه خدمت.

  پاسخ دادن
 10. 29

  هموطن

  واقعا برای اون پرستاری که داره تهدید میکنه متاسفم یعنی خاک تمام عالم روباید بکنی گل وبمالی به درهمچنین ارگانی که تمام عوامل آن صرفا درراستای خدمت به جامعه استخدام شدند

  پاسخ دادن
 11. 28

  نه پاوه ای.

  آن روزهای سخت که امام میفرمودندجنگ نعمت است.معنی این سخن گهربارامروزواقعیت پیدا میکند.درآن روزهای سخت بیمارستان پاوه مامن چندین متخصص بزرگ بود.قدران روزهاراندانستیم که امروزبایدسه پروانه ی معصوم…!

  پاسخ دادن
 12. 27

  مطلع

  اولا ضمن احترام به آقا و خانم تقشبندی به خاطر مصیبت وارده ذکر چند مطلب لازم به نظر میرسد 1 ایا اگر به توصیه خانم معالج زایمان زود رس انجام نمی گرفت و جان خانم شما به خطر می افتاد شما این ادعا ها را نمی کردید ،پس در هر صورت شما ناراضی بودید 2 اکر ما بر این باور باشیم که پرسنل متخصص از وضعیت مریض بیشتر از دید ما آگاهند هیچ وقت به خود اجازه این ادعاها را نمی کردیم و جایگاه انها به میل خود تعیین نمی کردیم 3 تعیین صلاحیت طبابت پزشکان با توجه به اینکه کاری تخصصی است معیارهای خاص خود را دارد ووظیفه نهاد مربوطه است نه اینکه اگر احوال بر وفق مراد من خوب شد طبابت عالی و در غیر این صورت گند کاری 4 انسان در هر جایگاه که باشد از خطا معصوم نیست با توجه به شناختی که از پرسنل علوم پزشکی مستقر در شهرستان دارم در صورت اثبات کوتاهی آنها از طرف نهاد مربوطه با عامل برخورد می گردد5 چرا اقای نقشبندی بعد از مدت تقریباً دو ماه به چنین فکری افتاده اند آیا غیر از این است که این پیشنهاد از طرف تعدادی افراد معلوم ومشخص بوده در صدد حاشیه سازی برای افرادی بر آمده اندکه صداقت آنها خیانت افراد قبلی را برمردم آشکار میسازد .پس بیایید کم قضاوت را با وجدان همسو کنیم ضمن احترام مدیر محترم سایت چرا به پاس احترام به این قشر زحمتکش در طول این چند سال چرا از آنها یادی نکرده اید و اگر هدف شما خدمت است همچنان که معایب را میبینید محاسن را هم جویا شوید

  پاسخ دادن
 13. 26

  وجدان بيدار

  با سلام و تسليت به اين خانواده محترم . بنده در خصوص اهمال در كادر پزشكي نمي توانم نظر بدهم چون در تخصص من نيست ولي با يكبار مراجعه به بيمارستان و شبكه بهداشت هاي سطح شهرستان پاوه به وضوح قابل مشاهده است كه بيشتر پرسنل با افرادي كه مراجعه كرده اند براي طبابت و يا عمل جراحي با بي مبالاتي و كم كاري برخورد مي شود . براي همه ما روشن است به هر قسمت كه مراجعه مي كني حتما بايد مراجعه كننده با سر تعظيم و خواهش و تمنا كار هايش پيش برود اگر پرسنلي دير مراجعه كند براي انجام امور فردي كه حتي كارش اورژانسي هم باشد حق اعتراض ندارد چون در مراحل بعدي كارش سخت گير تر عمل مي كنند . و هرگز در هيچ اداره اي اين امر جا نيفتاده است كه پرسنل براي خدمات رساني به اين مردم استخدام شده اند . هر فردي در هر جايگاهي مي تواند بهتر از پيش عمل كند اگر ………… پس چرا يارو و ياور همديگر نباشيم تا محبت هست چرا نفرت تا دوستي هست چرا دشمني و هزاران چراي ديگر كه همه ي آنها در پول و سرمايه گم شده اند و ناياب .

  پاسخ دادن
 14. 25

  کارمند

  چرا مردنبودی نظر رو که گفتم بزاری ازکجا داری خط میگیری آقای صالحی هرچی اخلاق انسانی و خبرنگاری هسش همه رو زیر پات له کردی بعنوان یه پرستار منتظر روزی هستم ک لنگ کار ما باشی

  پاسخ دادن
  1. 25.1

   ناشناس 2

   عجب!!!!لطفا حرفه و شغل مقدس پرستاری رو با این تهدید عجیبتون زیر سوال نبرید!این دیگه چه نظریه؟؟خودتون که دیدید،آقای صالحی هم گفتن آقای نقشبندی اصرار کردن منتشر بشه و آقای اسماعیل عزیزی هم در جریان بودن برای انتشار این مطلب،حالا چرا شما کاسه داغ تر از آش شدین، خیلی عجیبه

   پاسخ دادن
  2. 25.2

   دلسوز

   پرستار مملکت رو ببین ههههههههههههههههههههههههههه
   داره تهدید میکنه که راه صالحی به بیمارستان بیوفته حسابشو میرسه
   این چهره واقعی بسیاری از پرسنل به اصطلاح دلسوز بیمارستان است

   پاسخ دادن
  3. 25.3

   بی اعصاب

   کارمند جون تو اگه مردی اسم واقعیتو بنویس تا قبل اینکه کار ما به تو بیوفته خودمون حضوری بیایم خدمتتون

   پاسخ دادن
  4. 25.4

   نکته بین

   خیلی خوب گفتی با این حرفت ثابت کردی که مشت نمونه خروار است . خدا به داد اسماعیل عزیزی بدبخت برسه با این پرسنل با وجدان ووظیفه شناس امید وارم خدا به راه راست هدایتت کنه اگه به خدا اعتقاد داشته باشی . با این متنی که نوشتی در هیچ دین وآیینی قابل توجیه نیست حتی در مکاتبی که به خدا اعتقاد ندارن . اگه من بجای آقای عزیزی بودم حتما” آی پی کامپیوتر وما موبایل تو رو حتما” اگرم شده از طریق قانونی هم که شده بود پیدا میکردم وباهات برخورد میکردم .

   پاسخ دادن
 15. 24

  همشهری حقشناس

  از شبکه بهداشت پاوه واقعا سپاس گذاریم که داروگیاهی اقای سلیمانی رو به دلیل کشف دارویی دیابت ۲۵ روز پلمپ کردن ولی به خاطر مرگ این نوزادان کم کاری خانم دکتر رو توجیه و و تشویق میکنن

  پاسخ دادن
 16. 23

  همشهری

  با عرض سلام. روی دیوار بیمارستان برگه زدن هر گونه بی احترامی به پرسنل بیمارستان جریمه نقدی و زندانی شدن داره ولی این همه اهانت و توهین به مردم جای هیچگونه اعتراضی نداره تو صف های طولانی ماندن جیغ و داد بچه ها سرفه و ناله های همدیگر رو شنیدن بدبختی و بیچارگی همدیگر رو دیدن جای اعتراض نداره. با هزار و یک بدبختی میری داخل مطب با یه دکتر تازه کار کم تجربه روبرو میشی که حتی اجازه توضیح دادن دردتو بهت نمیدن تا میخوای بگی دردم چیه میگه مریض بعدی که البته مریض بعدی درست پشت سر تو منتظره و تمام حرفای تو و دکترو رو شنیده بازم جایی برای اعتراض وجود نداره دیدن اتاق های پر از سوسک و ملحفه های چرکین جای اعتراض نداره. خدایا آدم به کی باید اعتراض کنه

  پاسخ دادن
 17. 22

  شاهو

  با عرض سلام از این سایت خبری سلام پاوه واقعا جای تشکر وقدردانی دارد اولا به اقای نقشبندی وخانواده محترمشان تسلیت می گویم اتفاقا ان روز در بیمارستان بودیم همسرم مریض بود سوگ وناراحتی این خانواده عزیز را مشاهده نمودیم ودر گوشه وکناره بیمارستان همه پرسنل از پزشک کیشک شب وکادر زایشگاه ناراحت بودند همگی اعلام میداشتند واقعا قصوراتی صورت گرفته ودارند پرده رو قضیه می کشند وهمان روز یکی از پرسنل بیمارستان گفته به همسرم وچند نفر دیگری که دربیمارستان بودنند مقصر اصلی مرگ سه قلویی خود بیمارستان وپز شک شیفت شب بوده

  پاسخ دادن
 18. 21

  واخو فقیری

  از مسول سایت تشکر دا رم مصیبت وارد به پدر و مادر خیلی سخت است ولی با خالی کردن در دل شاید مقدار بار غم کم شود این هم از مشکلات این شهر گفت شد چارهای نبست مگر توکل به خدا یکتا وقضاوت روی قصور کند

  پاسخ دادن
 19. 20

  فرزاد بیگامیری

  سلام کاک سردار
  واقعا خبر دردناکی بود
  تسلیت میگم بهتون و خداوند بزرگ به خانمتون صبر بده

  پاسخ دادن
 20. 19

  شهروند

  والا از بی امکاناتی بیمارستان قدس هر چی بگیم کم گفتیم در قسمت زنان و زایمان کم کاری هایی میشود که توصیف نمیشود رفتارهایی که با زنان سزارینی میشود عفونتهایی که بعد عمل مادر و بچه را درگیر میکند واقعا جای سوال دارد جراحهایی که اخیرا دست به کار شده اند در بیمارستان پاوه واقعا مهارت لازم رو ندارن نه این که کوتاهی کنند ولی مهارت لازم رو در کارشون ندارن این مسائل رو نمیتوان نادیده گرفت

  پاسخ دادن
 21. 18

  شهروند

  متاسفانه بیمارستان و کلا شبکه بهداشت و درمان سالهاست از بی مدیریتی رنج می برند راستی نقش شورای شهر به عنوان نمایندگان مردم برای این موضوع چیست ؟چرا سکوت کرده اند ؟لابد می گویند به ما چه!!!!!!آقایان شورای شهر به جای گزارشات واهی و من در آوردیتان لطفا به وضعیت بیمارستان رسیدگی کنید

  پاسخ دادن
 22. 17

  شهروند

  با عرض سلام خدمت آقای نقشبندی وآرزوی تحمل درد از دست رفتن پاره های تنشان.خارج از امکانات و مشکلات زیر ساختی و پزشکی متاسفانه بعضی ازپرسنل بیمارستان از لحاظ اخلاقی کمبود دارند. من ب شخصه شاهد رفتارنامناسب و غیر اخلاقی خانم دکتر م.ر پزشک متخصص زنان و زایمان با خواهرم در درب اتاق عمل بوده ام .امیدوارم از این بعد کم تر شاهد این مسایل باشیم.

  پاسخ دادن
 23. 16

  کارمند شبکه

  سلام ودست مریزاد
  بی شک نقص هایی درسیستم بهداشت ودرمان وجود داره ولی متحیرم جنابان که مدتیه همش سیستم ما رو نشونه رفتین قبلا کجا تشریف داشتین با این کارهاتون فقط وفقط حس اعتماد متقابل میان پرسنل خدوم ما و مردم شریف این شهر رو تضعیف میکنین ادارات دیگر مدینه فاضله هستن تو بیمارستانهای خود استان روزی ده نفر میمیرن پزشکان خدا نیستن آقای صالحی سبب ودلیلن ما پرسنل درمان خوب میدونیم ک شما چرا دوس دارین بگین سیستم ما مشکل داره ما هم میگیم داره ولی نسبت به سالهای گذشته تغییر کرده ودرحال تغییره اگه شماها بزارین خیلی مغرضانه دارین حرکت میکنین وظایف خودتون یادتون رفته
  خواهشا اگه صداقت ومردانگی تو کارت هست نظر رو درح کن

  پاسخ دادن
 24. 15

  همشهری

  آقای نقشبندی متاسفم…
  تا میتونین دنبال این کار را بگیرید اینها باید یه جا….

  پاسخ دادن
 25. 14

  مهدی ویسی

  وفباقای محترم بچهذی نارس رو کی میتونه زنده به دنیا بیاره

  پاسخ دادن
 26. 13

  یک شهروند

  تسلیت میگم بهتون خیلی ناراحت کننده که بعداز این همه درد وزجر این گونه بشه????

  مطمئن م شکایت شما به جای نمیرسه چن ماه با کاغذ بازی سرگرمتون می کنند و اخرش هیچی چون به قول خودت مسئولین بیمارستان این شکایت ها الکی ه بار ها اینو گفتن خودشون…
  ولی انشاءالله خدا حق شما و همسرتان رو ازشون بگیره……..
  اولین بارشون نیست و مطمئن آخرین بارشون هم نیست…!!!!
  بیمارستان نیست که ……………!!!!!
  دکترهم فک کنم ……….. بوده

  پاسخ دادن
 27. 12

  رحماني

  با سلام
  در خصوص مشكلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان پاوه متاسفانه هر از چندگاهي مطالبي منعكس مي گردد و بيان درد و رنج يكي از همشهريان ما را متاثر مي كند اما اتفاقات خوب هم در اين حوزه وجود دارد از جمله اينكه: بنده بعد از چند سال عدم حضور در پاوه(سكونت در تهران) ايام عيد به كلينيك بيمارستان پاوه مراجعه كردم و حضور پزشك متخصص قلب جناب آقاي دكتر نقشبندي را ديدم كه علي رغم شلوغي بسيار صف بيماران قلبي با رويي باز وبا متانت مريضها را ويزيت مي كرد اميدوار شدم و بيماران نيز از تخصص و تعهد ايشان تعريف مي كردند و سپس من تحقيق كردم كه ايشان داراي رتبه هاي ممتاز در دوران تحصيل بودند و از اين بابت خوشحال شدم كه پزشكي متخصص و نابغه در حال خدمت در شهر پاوه است اميدوارم قدر امثال ايشان را بدانيم و زمينه را براي حضور متنوع تر پزشكان متخصص فراهم كنند!

  پاسخ دادن
 28. 11

  مهراوه رضایی

  اول اینکه مرگ و حیات در دست خداست شکی نیست این حادثه آزمایش الهی بوده و میدانی برای ابتلای شما.خداوند به شما صبر جمیل عطا کرده و بتوانید از این آزمایش سربلند بیرون بیایین..
  ولی سوای این بعد جای تردید نیست که بیمارستان ما سرشار از نقص و کمبود و مشکلات هست از نداشتن امکانات زیرساختی و کمبود فضا گرفته تا عدم وجود ابزارهای پزشکی لازم و همچنین کمبود نیروی انسانی دلسوز و کارآمد..ضمن احترام به پاره ای از کارکنان سالم و صادق و با وجدان باید از عده ای کارکن اجرایی و کادر پزشکی که براستی مادیات را بر معنویات ترجیح داده گلایه کرد.
  جناب عزیزی پذیرش خطا و عیب بیانگر کمال و بزرگی انسان است!!!شما یک مجری هستین که چندصباحی در سمتی قرار گرفته اید بجای حمایت های بی منطق صدای دردمندان را به صاحبان قدرت برسانید.!!صندلی هایی که شماها دوروزه بر آن نشسته اید برای احدی بقا ندارن!!

  پاسخ دادن
 29. 10

  سید محسن احمدی

  خداوند به شما صبر دهد.
  امید وارم این اتفاق نا گوار برای هیچ کس پیش نیاید.
  درد دل شما حرف دل بیشتر مراجعین به بیمارستان پاوه است. در لحظه اول ورود به بیمارستان بی امکاناتی و محرومیت را می بینی ایا مسولین بلند پاییه شهرستان پاوه بیماران خود را به بیمارستان نمی برند و این وضعیت… را نمی بینند یا می بینند و نمی توانند و نمی خواهند کاری وچاره ای بیندیشند. البته شایان ذکر است که هر مسولی در هر جایگاهی برای بهبود این وضعیت بتواند کاری انجام دهد ولی بی خیال این محرومیت باشد و کاری انجام ندهد مدیون همه مردم است و مطمین هستم لیاقت ان پست ومقام را ندارد و با… به ان مقام رسیده. به هر حال امیدوارم این شکایت شما (سردارنقشبندی) به سرانجام برسد و پیشرفتی را برای شهرستانمان داشته باشد.

  پاسخ دادن
 30. 9

  عبدالله کاکابرایی

  جناب آقای سردار نقشبندی ضمن عرض سلام
  برادرمحترم به شما وبانوی محترمه تسلیت گفته
  واقعا”بابت این مصیبت خیلی متاء سفم خودم را در
  غمت شریک میدانم برایم پیش آمده ولی باورکن که
  درگاه رحمت الهی واسع انشاءالله خداوندباکرمش
  جبران خواهدنمودواولادهای گلی به شمامیبخشد.

  پاسخ دادن
 31. 8

  شهروند

  واقعا برای این سایت متاسفم چون خیل از نظرات را بنا بر ترس درج نمیکند.آقایی که مطالب را میخوانی بعید میدانم وجدان داشته باشی

  پاسخ دادن
 32. 7

  عبدالرحمن وهابی

  با عرض تسلیت خدمت شما جناب نقشبندی….ان شاء الله که فرزندانتان توشه ی آخرتتان باشند و بر آزمایش زندگیتان صبر پیشه نمایید.

  متاسفانه در اسفند ماه 94 هم کودکی از خانواده ی ما هم در بیمارستان جانش را از دست داد…بنده خود چندین ساعت در راهرو های بیمارستان و جلوی درب اتاق عمل حضور داشتم و با چشمان خود قصور و بی نظمی سیستم بیمارستان را مشاهده کردم… برایم قابل باور نبود که یک سلسله مراتب مشخص برای انجام کارها در بیمارستان تعریف یا اجرا نشود….حتی یک بچه هم می داند که مثلا اگر قرار است آمبولانسی ساعت 4 اعزام شود باید از ساعت مثلا 3 برگه ی اعزام آماده شود، دستگاه انتقال نوزاد گرم شده باشد، کپسول اکسیژن آماده باشد و ……… نه اینکه این کارها را هر کدام در زمانی که می بایست آماده می بودند تازه بخواهیم انجام دهیم…..ما هم اعتراضاتی کردیم اما متاسفانه قانونی پیگیری نکردیم…. مسئولین بیمارستان حتی یک تسلیت خشک و خالی هم تحویلمان ندادند و قبول نکردند که اشکالی در کارشان بوده است…
  ما هم مطلب را رسانه ای کردیم که لینکش را برای خوانندگان قرار می دهم اما بعد از آن هم تغییری مشاهده نکردیم…تازه تعدادی از پرسنل عزیز بیمارستان قضیه را شخصی کردند و فکر کردند که میخواهیم کسی را مسئول مستقیم قضیه کنیم…در صورتی که ما به بی نظمی شدیدی که مشاهده کردیم اعتراض داشتیم و همین بی نظمی باعث تاخیر 2-3 ساعته در اعزام نوزادمان به کرمانشاه شد و در مسیر جانش را از دست داد و مقصد ما را به جای خانه هایمان به ملامقصود تغییر داد…..
  شاید اگر قانونی عمل میکردیم و جریمه ای سنگین برای بیمارستان رقم میزدیم دیگر هرگز چنین بی نظمی هایی در بیمارستان قدس پاوه مشاهده نمی شد.( متاسفانه دایی بنده به علت فشاری که از مرگ نوزادش متحمل شده بود رمق پیگیری قانونی نداشت)

  یک بار که مقصرین شناسایی شوند و برخورد قانونی صورت گیرد دیگر چنین اتفاقاتی بسیار کم رخ خواهند داد و عبرتی برای همه خواهد شد.

  امیدوارم شما با پیگیری قانونی بتوانید اشکال کار را پیدا کنید که بالاخره این بی نظمی از کجا ناشی میشود و چه کسی مسئول است؟؟!!!!

  لینک خبر اعتراض ما در پاوه پرس:
  http://www.pavehpress.ir/%DA%A9%D9%85%D8%A8%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%AA%D8%A7%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B9%D8%B2%D8%A7%D9%85%D8%8C-%D9%86%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%AF%DB%8C/

  پاسخ دادن
 33. 6

  ناشناس

  خدای مهربان صبرتان دهد واقعا تکان دهنده است و جای تاسف داره که حتی اعتراضی مردمی برای این واقعه ی جانکاه صورت نگرفته.
  این موارد در شهرستان پاوه باز هم رخ داده ولی ما همیشه حرفمان به جایی نمی رسد چون سکوت می کنیم.

  پاسخ دادن
 34. 5

  سرگل رستمی

  سلام علیکم
  این بار اول نیست که این هنرنماییها را از تعداد محدودی از پزشکان غیر بومی بیمارستان قدس می بینیم
  به شخصه پدرم که ضایعه ی نخاعی بود ، دو سال پیش یک باره دوتا از کلیه هاش نیاز به دیالیز پیدا کرد و به همین منظور دو هفته در بیمارستان امام رضای کرمانشاه بستری شد که ما رو به بیمارستان قدس ارجاع دادند متاسفانه پزشک وقت که خانمی بود از پذیرش پدر مرحومم خودداری می کرد و ما مرتب در رفت و آمد به شهرهای اطراف بودیم و اونها هم می گفتن بیماران کلیوی بومی شهرمان در استفاده از تخت ها و دستگاه دیالیز این بیمارستان اولویت دارن.
  خلاصه اینکه بعد از 4 ماه زجر دادن پدر م ایشون به خاطر قصور کادر بیمارستان قدس وفات یافت.

  پاسخ دادن
 35. 4

  پاوه

  بجای اینکه نمای شبکه بهداشت رو سنگ کاری میکنید ،بودجه رو به بیمارستان تخصیص بدین تا دستگاهی بخرن ….

  پاسخ دادن
 36. 3

  ناشناس

  باسلام درهفته گذاشته اینجانب خبرداشته که یک نوزاددرهنگام زایمان طبیعی دست اوتوسط پرسنل اتاق عمل شکسته وبعدازادعاهای واهی که مادرخودش لگدزده است جهت مراجعه به بیمارستان امام حسین کرمانشاه اعزام می گردد که دراین بهبوه خانم بخش از به مادروپدرنوزادمیگه پول دارید پول دارید نبرید کرمانشاه شماکه پول ندارید. متاسفم واقعا. البته ؟آقای عزیزی انصافا آدم خوش برخورد وپیگیری بوده است وحتی درپرونده بالینی نوزاد ذکرکشیدن دست توسط پزشکان اتاق عمل ذکرگردیده است . اگه برخوردخوب باهمراهان این نوزاد وپدرومادرشان میشد همه آدمها خطای انسانی دارن وقابل بخشش هست نه اینکه بابرخورد خیلی بد ….. خواهشمندم دربررسی برخوردپرسنل بیمارستان پاوه باارباب رجوع ازمقامات بالا تکریم تذکرداده شود. نه اینکه دست یک نوزادی که شاید درآینده بایک دست خیلی مشکلات براش بوجود بیاید. فرهادجان اینو حتما بزار چندبار نوشتم اما ….

  پاسخ دادن
 37. 2

  سردار نقشبندی

  با عرض سلام وتشکر از پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه /بنده سردار نقشبندی توضیحات اقای عزیزی راقبول ندارم چونکه بچه ها کاملا سالم وطپش قلب داشته اند علت مرگ انها قصور پزشک انکال بوده که با دستورات تلفنی دارو تجویز کرده ویزیت دکتر بعد از هشت ساعت صورت گرفته در صورتیکه پزشک انکال بایدبدون اتلاف وقت در بیمارستان حضور یابد ومسولیت بیمار برعهده پزشک انکال است وطبق دستور العمل مدیریت شده از وزارت بهداشت درمان واموزش پزشکی پزشک انکال پزشکی است که در ساعت کشیک در خارج از ساعت اداری یا ایام تعطیل قابل دسترسی و احضار به مرکز درمانی باشد وخود را بربالین بیمار برساندو شخصا ویزیت نمایند بخصوص زنان وزایمان / وهمان شب ازمایش واکوی قلب بچه ها انجام گرفته مشکلی نداشته اند وباتجویز دارو با تلفن وتزریق امپول اکتفا کرده. خدا شاید است تمام ازمایشات واکوی انها سالم بوده وتازمان بدنیا امدن طپش قلب داشته اند وقرار بوده ترخیص شود چنین اتفاقی افتاده وقصور پزشک انکال وکمبود امکانات بی توجهی و نبود متخصص زنان وزایمان و اعزام نکردن همسرم با اینکه سه قلو بار دار بوده . بعد از ایام تعطیل بارها نزد رییس شبکه بهداشت رفتم و موفق به دیدن وی نشدم تا اینکه از طریق معاونت فرمانداری پی گیر قضیه شدم با تماس تلفنی معاون فرماندار به ریاست بهداشت حدود یازده روز از مرگ سه قلوی ما اطلاع پیدا کرده ایا رییس شبکه چرا از این رخ داد خبر نداشته ایا نشانه مدیریت است من رفتم دفتر رییس شبکه واعلام همین قصورات به نظام پزشکی گزارش میدم ودر جواب بنده گفت دکترای نظام پزشکی از اشنایان وهم دوره خود مد باشند وهیچوقت ما را زیر سوال نبرده بخا طر شماوامثال شما .ایا دوستان عزیزاین برخورد درست است . شما دوستان مرهمی باشید برای ما برای مادریکه مدت هفت ماه تمام با مشکلات بارداری ودردهای فراوان رنج زیاد وتحمل های زیاد سه فرزند خود را به خاطر قصورات بیمارستان پاوه از دست میدهد ووقت بدنیا امدن سالم وطپش قلب داشته اند بعد از چند دقیقه با فاصله زمانی از دنیا میروند وجهت خاکسپاری تحویل بنده میدهند بدون هیچ توضیحی . درقانون پزشکی اگر حتی به یک دقیقه زنده ماندن نوزاد یا جنین امیدی باشد از وظایف بیمارستان است دستگاه فراهم کند ایا این کوتاهی نیست تمام حرفها ونظرات مسولین بیمارستان وشبکه بهداشت قبول نداریم چون ما ومردم عزیز مارا از واقعیت دور میکنند.

  پاسخ دادن
 38. 1

  هژار

  واقعا جای تاسف داره،
  خداوند به شما صبر عطا کنه، درد سخت و جانکاهیه، امیدوام ، این اعتراض شما باعث بیداری مسولین عزیز بشه

  پاسخ دادن
  1. 1.1

   یک شهروند

   بقای جنین در 24 هفتگی در پیشرفته ترین مراکز پزشکی جهان هم امکانپذیر نیست چه برسد به بیمارستان درجه 3 و چهار پاوه . بروید این را از پزشکان بپرسید یادر سایت ویکیپدیا جستجو کنید. ممکن است جنین در این سن برای چند دقیقه یا ساعت بماند اما بزودی ازبین خواهد رفت .

   پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.