8 Comments

 1. 8

  معلم روستای دودان

  بسیار جای تامل دارد در حالی صدها پیچ تند خطرناک در راه های شهرستان پاوه ره سال جان دهها نفر از هموطنان را می گیرد و نیز هزاران تن خاک وسنگ در مسیرهای مختلف شهرستان پاوه در طی چندین سال گذشته و بخصوص در سال 94 به علت رانش های متعدد زمین و ریزشهای مداوم در کنار جاده ها شهرستان پاوه دپو شده است و هر لحظه نوید تصادفی خونبار را می دهد، آنوقت تلاشگران ادراه راه وشهرسازی شهرستان پاوه اقدام به بازگشایی مسیر های (خارج از محدوده شهرستان می نمایند. به عنوان نمونه اگر از مسیر بانه وره به باینگان حرکت کنید با یک جاده شبه جنگی مواجه می شوید یا اگراز باینگان به سمت روستاهای زدویی، دودان و لشگرگاه حرکت کنید با توده های عظیمی از سنگ وخاک در کنار جاده مواجه هستید که در بسیاری از نقاط حتی جاده را یک بانده نموده است. گرچه از قدیم گفته اند که صلاح مملکت را خسروان دانند اما رعایا نیز در شگفت اند که بولدوزی که به خانه روا است چرا گازوئیلش برای همسایه می سوزد آنهم همسایه ای که امکاناتش بیشتر از ما است و حتی از این ایثار و از خودگذشتگی های ما رضایت ندارد.

  پاسخ دادن
 2. 7

  ناشناس

  فکر کنم که برای این کار زود بود چون احتمال ریزش بهمن خیلی زیاده و برای همین اداره راه سرو آباد حاضر به این کار نشد امیدوارم این خود شیرنی منجر به فاجعه نشه

  پاسخ دادن
 3. 6

  ناشناس

  تنها راه این جاده و مسیر، زدن تونل از نودشه به روستای دره و کی می باشد. البته اگه به اندازه استان ایلام این دو شهرستان و مسیر ارزش و اعتبار داشته باشه پیش مسولان.
  جاده مسیرایلام به کرمانشاه ( مسیرجدید) نزدیک به 20تا تونل کوچک و بزرگ دارد.
  میشه از تفرجگاه بیدمیری و کوه شاهو پاوه را به شهر سنندج متصل نمود با تونلی .

  پاسخ دادن
 4. 5

  ناشناس

  از مسئول اداره راه شهرستان سرو آباد عذر خواهی می کنیم که بدون اجازه و علی رغم میلش این مسیر بازگشایی شد.

  پاسخ دادن
 5. 4

  کریمی نژاد

  خدمت کلیه عوامل خسته نباشید میگوییم جای بسیار تقدیر است علاوه بر توریستی بودن این مسیر واهمیت بین دواستانی ودوشهرستانی پاوه ومریوان ,باز بودن آن برای اهالی روستاهای هانه گرمله , دزاور, کیمنه وبیدرواز که در مریوان ساکن هستند در باغداری و سایر امور روستا بسیار ضروری است. واقعا کارکنان اداره راه پاوه به ویژه کاک نیازی راننده بلدوزر ایثار واز خود گذشته نموده وشایسته است از آنهاتقدیر به عمل آید.

  پاسخ دادن
 6. 3

  متین

  دستان وشبو قلبو گردین ساق بو

  پاسخ دادن
 7. 2

  ناشناس

  ایراندرزمان
  هخامنشی

  پاسخ دادن
 8. 1

  اخگر

  ده س تان وه ش بو قه ل بیچ تا ن ساق بو

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.