قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » شورا و شهرداری پاوه به حافظان محیط زیست،جوایزی اهداء می کند

پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه:در اقدامی زیبا توسط شورا و شهرداری پاوه، به حافظان محیط زیست در روز طبیعت به قید قرعه جوایزی اهداء می شود.

به گزارش سلام پاوه و به نقل از پاوه پرس: طبیعت هورامان، همواره مظهر حیات، رویش، جوشش و طراوت است، طبیعت دلکش سرزمین مینو نشان شهرستان پاوه نیز به طرز مضاعفی سرشار از این ویژگیهاست. می توان با تماشای مواهب خدادادی، راهی بسوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست. روز ۱۳ فروردین، روز پناه بردن به دامن طبیعت است تا در اسرار آفرینش تامل و تعمیق داشته باشیم و همچنان این روز را در خاطره هایمان بنام روز آشتی با طبیعت بخوانیم و درپاسداشت مواهب اش اهتمام ورزیم.روز-زمین-پاک-در-پاوه

هرچند که گزارشهای هواشناسی حکایت بر وجود جوی ناپایدار و بارش نزولات آسمانی در سطح منطه دارد، علی ایحال  با وجود این شرایط ممکن است جمعی از شهروندان علیرغم بارش نزولات آسمانی همچنان بعدازظهر روز جمعه  از منازل خارج و به دامن طبیعت پناه ببرند.

شهردار پاوه در این راستا از آمادگی نیروهای خدمات شهری در روز طبیعت خبر داد و در ادامه گفت: در مبادی خروجی شهر و نیز تفرجگاه های ویمیر، هانه برالو و ترمینال نوسود وکرمانشاه نیروهای خدمات شهری با لباس مشخص با وسیله نقلیه آماده جهت انجام وظایف محوله حضور دارند. علاوه براین تعدادی وسیله نقلیه نیز بصورت سیار تا ملاندر را پوشش می دهند.

علی محمد میری

علی محمدمیری توزیع کیسه های زباله و نیز توصیه های محیط زیستی شورا و شهرداری پاوه را درقالب تراکتی درهمین رابطه نوید بخش پیامی درجهت یادآوری افعال پسندیده شهروندان این دیار دانست تا در ادامه با همراهی وهمکاری جمعی بتوانیم پاکی طبیعت زیبای دیارمان را به درستی کیاست وصیانت نمائیم.

شورای اسلامی شهر نیز دربیانیه ای از همه زحمت کشانی (راهنمایی ورانندگی، نیروهای خدمات شهری، فوریت های پزشکی، هلال احمر و……) که شرایط را برای استفاده هرچه بهتر و بیشتر شهروندان و مسافران عزیز از طبیعت شهرمان مهیا می نمایند تقدیر نمود و در ادامه همه عزیزان را به حفظ زیبایی طبیعت دعوت نمود.

شورای اسلامی شهر پاوه  از سایت های فعال شهرمان که در فرهنگ سازی پیشقدم بوده و تاثیرات شگرف اجتماعی را دراین دیار به وجود آورده اند، و نیز از تشکل های مردم نهاد و NGOهای فعال زیست محیطی  درسطح شهرستان دعوت نمود این بار نیز  این فرهنگ را در میان مردم نهاینه نمایند تا همچنان این ذهنیت به وجود آید که آسیب رساندن به محیط‌ زیست و طبیعت آسیب رساندن به سلامت انسان است.

هیرتا (4)

شورا در ادامه از مساعی سایت های پاوه در ارائه گزارش روزهای طبیعت درطول سنوات گذشته تقدیر و تجلیل نمود و خواستار ثبت رفتار مطلوب وشایسته مردم دیارمان درمناسبت پیش رو شدند، تاعلاوه براینکه فرهنگ والای مردمی را که درجمع آوری وتحویل زباله درمکان های تعریف شده به نمایش می گذارند، همچنان برشایستگی این مردم در همه ادوار صحه داشته باشند.

مضافاً اینکه در برگ های توزیعی (توصیه های ارائه شده) بخشی تعبیه گردیده تا مشخصات سرپرست خانوار درج گردد و در هنگام برگشت ضمن آنکه زباله ها دراختیار نیروهای خدماتی قرار می گیرد برگه مذکور نیز تحویل آنان می شود ودر ادامه به قید قرعه به ۲۰ نفر از شهروندان وظیفه شناس کارت هدیه ۵۰۰٫۰۰۰ ریالی اهداء می گردد.

به امید که بتوانیم هریک از ما به عنوان کسانی که باید محیط زیست و منابع طبیعی آن را به نسل آینده واگذار نمائیم، وظیفه حفظ و حراست آن را به بهترین شکل ممکن فراهم نمائیم.

 1. پاوه اصل

  پاوه دوتا میدان داره مثل ویرانه هستند
  معمولا در میادین شهر نمادی از شهرها نشون داده میشه و آبادانی میادین نشون از آبادانی شهر هستش
  در پاوه به خوبی این نماد مشاهده میشه میدان های ویران نشان از شهری ویران است
  بخصوص میدان فرمانداری که بیشتر به لونه کبوترا شبیه هستش.
  واقعا ننگه شهری که فقط دوتا میدان اصلی داره شورا و شهرداریش عرضه درست کردنشونو نداشته باشن

 2. ض. سرده

  این حداقل کاری است که شورا می تواند در زمینه حفظ محیط زیست انجام دهد.
  شورای شهر های دیگر دارای کمیسیون محیط زیست هستند که در طول سال برنامه های متنوعی را به اجرا می گذارند.

 3. ناشناس

  همشهری / دست شان درنکند اما بهتربود این پول را میدان مولوی ومیدان شهدا هزینه می نمودند مگر شهرداری واعضای شورا همیشه نمی گوین بودجه نداریم پس این کا چرا

 4. دلسوز

  جاده ها رو درست کنید جایزه پیش کشتون

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |